Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Centrum Języków Obcych OK

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.04, 18:04
    Ma w Polsce kilkanaście placówek regionalnych. Otwieraja teraz nową w moim
    mieście. Zaproponowano mi pracę lektora, ale z płaceniem w szkołach
    językowych różnie bywa. Jezeli ktoś z Was miał przyjemność, napiszcie czy
    płacą i czy są rzeczywiście tacy OK.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka