Gość: ulla
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.09.04, 18:04
Ma w Polsce kilkanaście placówek regionalnych. Otwieraja teraz nową w moim
mieście. Zaproponowano mi pracę lektora, ale z płaceniem w szkołach
językowych różnie bywa. Jezeli ktoś z Was miał przyjemność, napiszcie czy
płacą i czy są rzeczywiście tacy OK.