Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    mobbing w służbie zdrowia

    IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.11.04, 16:28
    Zwolniona za to że walczyła o prawa pielęgniarek.
    Takie rzeczy naprawdę się jeszcze zdarzają!
    Pielęgniarka która postanowiła wyegzekwować w sądzie wypłacenie jej zaległych
    od paru lat pieniędzy została za to zwolniona przez dyrektorkę ursynowskiego
    ZOZU (p. Grażynę Napierską ). Czy możliwa jest w naszym demokratycznym kraju
    bezkarność dyrektorów placówek publicznych uprawiających jawny Mobbing ?
    Grażyna Napierska - reprezentuje władze ursynowskiej opieki zdrowotnej -
    dopuszcza się tak perfidnego szykanowania podwładnych jak notoryczne
    przenoszenie z jednej placówki do drugiej a wreszcie zwolnienie pracownika o
    nieskazitelnej reputacji. Tylko dlatego że "Starsza Pielęgniarka" zarabiająca
    po 30 latach pracy 800 pln. postanowiła odzyskać drogą sądowa zarobione
    (zaległe) pieniądze.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka