Gość: ofiara mobbingu
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
01.11.04, 16:28
Zwolniona za to że walczyła o prawa pielęgniarek.
Takie rzeczy naprawdę się jeszcze zdarzają!
Pielęgniarka która postanowiła wyegzekwować w sądzie wypłacenie jej zaległych
od paru lat pieniędzy została za to zwolniona przez dyrektorkę ursynowskiego
ZOZU (p. Grażynę Napierską ). Czy możliwa jest w naszym demokratycznym kraju
bezkarność dyrektorów placówek publicznych uprawiających jawny Mobbing ?
Grażyna Napierska - reprezentuje władze ursynowskiej opieki zdrowotnej -
dopuszcza się tak perfidnego szykanowania podwładnych jak notoryczne
przenoszenie z jednej placówki do drugiej a wreszcie zwolnienie pracownika o
nieskazitelnej reputacji. Tylko dlatego że "Starsza Pielęgniarka" zarabiająca
po 30 latach pracy 800 pln. postanowiła odzyskać drogą sądowa zarobione
(zaległe) pieniądze.