Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 14:58
    czy ktoś tam pracował? czy to w porządku firma?
    Obserwuj wątek
      • o__o Re: unifilm 20.05.02, 13:27
        Gość portalu: ala napisał(a):

> czy ktoś tam pracował? czy to w porządku firma?

Wiem że trwa obecnie w całym kraju nabór ludzi do pracy. Czy naprawdę nikt nic
        nie wie o tej firmie?
        • Gość: Dorota Re: unifilm IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.05.02, 13:48
          Oni cały czas szukają. Ja byłam u nich na rozmowie w ubiegłym roku, na
          stanowisko handlowca. Warunki pracy oferują żałosne. Początkowo jest to praca
          na zlecenie za grosze. Praca polega na chodzeniu po firmach i zbieraniu danych
          do ich książek branżowych. Najlepszym, moim zdaniem, dowodem na to, jakie to
          marne zajęcie są wizytówki rozdawane przez tych handlowców. Wizytówka formowa
          ma miejsce na pieczątkę z nazwiskiem. Świadczy to o ogromnej rotacji, co mnie
          zresztą nie dziwi. Idź na rozmowę i dokładnie wypytaj to się przekonasz ale
          osobiście nie polecam tej firmy.
      • o__o Re: unifilm 27.05.02, 17:35

Mój znajomy był na rozmowie. Jest to typowa akwizycja reklam do książek
        telefonicznych. Ponoć zarobki nieograniczone....:).O firmie nic nie wiem, warunki
        jakie oferują takie sobie, na początek tylko prowizja, praktycznie bez zwrotu
        poniesionych kosztów. Jeśli lubisz ten typ pracy możesz spróbować...Powodzenia
      • Gość: Daniel Re: unifilm IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 27.05.02, 17:49
        Witam,
        Ja pracowalem w tej firmie 1,5 roku temu. Chodzilem po przedsiebiorstwach i
        sprawdzalem czy dane ktore mam na formularzu sa zgodne z faktycznymi (zajelo
        mi to jakies 3 tygodnie). Weryfikowali w ten sposob wpisy do branzowych
        ksiazek telefonicznych.
        Jesli potrzebujesz troche grosza mozesz sprobowac, tym bardziej ze nie mialem
        zadnych problemow z wyegzekwowaniem naleznosci. Sam /-a sobie ustalasz czas
        pracy, wiec jest to doskonale rozwiazanie.
        Pozdrawiam,
        Daniel
      • o__o Re: unifilm 03.06.02, 17:53

Chciałam Cę poinformować że znajomy juz zrezygnował z pracy w tej firmie:)
        A Ty tam pracujesz?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka