Gość: WillyBilly IP: 217.153.156.* 29.04.05, 02:23 Pracował ktoś, jakie warunki, wrażenia?? Acha, chodzi o Pryzmat handlujący materiałami ekspoatacyjnymi do drukarek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj