Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Servis HotJob !!! Warto!!!

    20.10.05, 11:29
    Zalogowalem sie niedawno w servisie www.hotjob.pl , dalem swoje CV po 2
    dzniach zadzwonil do mnie pracoddawca i zostalem zxaproszony n rozmowe
    wstepna. Narazie nie ma tam wielu ofert ale jak sie postzaramy i rozglosimy
    ta strone to sami pomozemy sobie i innym ludziom n9e majacym pracy. Tak wiec
    jeśli mozecie to przekazcie innym aby rozreklamowali ten serwis bo dla osob
    szukajacych pracy jestv on zupełnie darmowy a jak bedzie nas na nim wiecej to
    bedzie takze oplacalny dla pracodawców !!!!!


    WWW.HOTJOB.PL
    WWW.HOTJOB.PL
    WWW.HOTJOB.PL
    WWW.HOTJOB.PL
    WWW.HOTJOB.PL
    Obserwuj wątek
      • Gość: ewka Re: Servis HotJob !!! Warto!!! IP: *.madnet.lub.pl / *.madnet.lub.pl 20.10.05, 13:32
        Ajaki zawód wybrałeśprzy logowaniu? pytam, bo do wyboru są tylko dwa: albo
        programista albo handlowiec, a żaden mi nie odpowiada. Coś tu jest nie w
        porządku...
        • Gość: Ewa Przypuszczam, że powyższy post to reklama... IP: 44,1.* / 193.193.181.* 20.10.05, 13:36
          ...i nie było tak naprawde żadnego logowania :-))) Co nie zmienia faktu, że
          warunki zamieszczania ogłoszeń są baaardzo atrakcyjne. Ja skorzystam.
          • Gość: Magda Re: Przypuszczam, że powyższy post to reklama... IP: *.generacja.pl 20.10.05, 15:56
            Sprawdziłam i podczas rejestracji jest do wyboru tylko Programista i Handlowiec,
            a mnie żaden z tych nie interesuje.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka