Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    pierwsza praca

    IP: *.czuby.net / *.czuby.net 21.10.05, 00:59
    Witam. Studiuje zaocznie i zastanawiam sie nad podjeciem jakiejs pracy. W
    zwiazku z tym mam pytanie, czy konieczne jest, abym zarejestrowal sie w
    urzedzie pracy, czy moze zajac sie tym pracodawca? A moze powinienem sie
    najpierw dowiedziec jaka to praca, bo np. na umowe-zlecenie taka rejestracja
    nie jest wymagana?
    Ogolnie prosilbym o jakies porady, dla osoby ktora pierwszy raz ma zamiar
    wziasc sie za jakas prace ;)
    Obserwuj wątek
      • adrian4u Re: pierwsza praca 21.10.05, 01:26
        1. kupuj tudzież wizytuj poniedziałkowe wydania Gazety, środowe Rzepy itp
        2. zastanów się, jakiej pracy szukasz
        3. w a zasadzie 0. - zrób CV i LM
        4. rozsyłaj do firm, których profil jest ZGODNY z twoim wykształceniem /
        oczekiwaniami
      • Gość: Olga Re: pierwsza praca IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.10.05, 07:41
        Z tego, co wiem, osoba studiująca nie rejestruje się w urzędzie pracy.
      • Gość: Ewa Ale po co Ty się chcesz rejestrować????? IP: 44,1.* / 193.193.181.* 21.10.05, 07:55
        Z tego, co zrozumiałam, masz spore szanse na pracę? To może najpierw jej
        poszukaj, a dopiero potem panikuj z ewentualną rejestracją - po co zakładać od
        razu najgorsze?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka