Gość: Janeq
IP: *.czuby.net / *.czuby.net
21.10.05, 00:59
Witam. Studiuje zaocznie i zastanawiam sie nad podjeciem jakiejs pracy. W
zwiazku z tym mam pytanie, czy konieczne jest, abym zarejestrowal sie w
urzedzie pracy, czy moze zajac sie tym pracodawca? A moze powinienem sie
najpierw dowiedziec jaka to praca, bo np. na umowe-zlecenie taka rejestracja
nie jest wymagana?
Ogolnie prosilbym o jakies porady, dla osoby ktora pierwszy raz ma zamiar
wziasc sie za jakas prace ;)