zaq28 24.12.05, 12:24 Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki. Zaq28 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj