Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    25.01.06, 14:01
    Cześć!
    znalazłam ogłoszenie na stanowisko sekretarki...chcą CV oraz LW...i właśnie
    nie wiem co to jest to LW???? czy to to samo co LM?
    pozdrawiam i będę wdzięczna za wyjaśnienie jeśli ktoś z Was spotkał się z
    czymś takim:)
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka