Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Panowie z PLUS-MINUS

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:02
    Wy pierdzące w stołki cwaniaki, 8% bezrobocia tak? , wam w tych łepetynach
    poprzewaracało sie doszczętnie........ przeciez tu by bezrobocie sięgło ponad
    30% jakby połowa nie wyjeżdzała za granice pracować przy truskawkach.
    Siedzicie w tych swoich bankach tylko a świat widzicie tylko z okna wieżowca,
    poco takich zapraszają wogole do telewizji nawijajom tylko regułki a stopach
    i trendach........
    Pozatym znam takich co wogole sie nie rejestruja w urzędach a zyjom z tego co
    ukradną lub znajdom. Wiec nie gadajcie głupot bo wy o życiu wiecie niewiele.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka