Gość: mgr inż bezrobotny
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.03.06, 11:02
Wy pierdzące w stołki cwaniaki, 8% bezrobocia tak? , wam w tych łepetynach
poprzewaracało sie doszczętnie........ przeciez tu by bezrobocie sięgło ponad
30% jakby połowa nie wyjeżdzała za granice pracować przy truskawkach.
Siedzicie w tych swoich bankach tylko a świat widzicie tylko z okna wieżowca,
poco takich zapraszają wogole do telewizji nawijajom tylko regułki a stopach
i trendach........
Pozatym znam takich co wogole sie nie rejestruja w urzędach a zyjom z tego co
ukradną lub znajdom. Wiec nie gadajcie głupot bo wy o życiu wiecie niewiele.