Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    PRACA W ANGLII !!!!

    11.06.06, 13:55
    Londynska firma poszukuje pracowników: budowlanych,kierowcow,mechanikow,
    elektrykow, szkutników, monterow kadlubowych, spawaczy,ogrodnikow,opiekunek do
    dzieci i ludzi starszych,pielegnairek,personel,sprzatajacy,lakiernikow,do prac
    na wysokosciach,pracownikow fizycznych niewykfalikowanych...prosimy o
    zarejestrowanie sie na WWW.UKPRACA.PRV.PL
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka