Gość: juz tu byłem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.06, 20:27 jak lepiej wysyłać aplikacje czyli cv i list motywacyjny bezpośrednio na maila firm które oferują prace czy poprzez pośredników takich jak np praca gazeta??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj