Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    jak lepiej

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.06, 20:27
    jak lepiej wysyłać aplikacje czyli cv i list motywacyjny bezpośrednio na
    maila firm które oferują prace czy poprzez pośredników takich jak np praca
    gazeta???
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka