Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    operator dtp

    18.10.06, 11:25
    Proszę o podanie zarobków dla operatora dtp, pracującego w w-wie, w duzej
    firmie reklamowej ( z kapitałem zagranicznym). Operator dtp z kilkuletnim
    stażem i najwyzszymi kwalifikacjami w tej dziedzinie.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka