apulek 18.10.06, 11:25 Proszę o podanie zarobków dla operatora dtp, pracującego w w-wie, w duzej firmie reklamowej ( z kapitałem zagranicznym). Operator dtp z kilkuletnim stażem i najwyzszymi kwalifikacjami w tej dziedzinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj