kachax
15.01.07, 19:59
Mam 9 lat doświadczenia w sprzedaży. W zasadzie tyle samo dotyczy obsługi
klienta biznesowego - bo sprzedaż sie z tym wiąże.
Średnią znajomość telemarketingu/ telesprzedaży.
Wykształcenie z bankowości, hotelarstwa i psychologii.
Pracowałam b.dużo dla branzy IT, BTL, ostatnio finanse.
NIE CHCĘ JUŻ PRACOWAĆ W SPRZEDAŻY!!!
Już nie mam siły. Jak do ciężkiej anielki znaleźć pracę która tej sprzedaży
nie będzie zawierała wcale. Bo ostatnio jak zatrudniłam sie jako szef CC
zaczelam być rozliczana znow ze sprzedazy(nie mając w sumie na nią wpływu -
co mnie wściekło max.). Czy istnieją gdzies stanowiska zwiazane z obsluga
klienta, organizacja tego procesu, dbaniem o jakość i procedury komunikacji,
gdzie ta cholerna "sprzedaż" nie włazi na człowieka?
Czy są gdzieś rekrutacje gdzie nie patrza na czlowieka schematycznie - jak to
robił to niech robi dalej - a skoro ma doświadczenie to zdobedzie dla nas
Himalaje?
Bo na razie trafiam z deszczu pod rynne i jak tylko sie staram w robocie to
zaczynaja mi tylko podwyższac poprzeczke, aż się dusze kompletnie. Co do
diaska robię nie tak, mam zacząc udawać niedojde czy co?
Jestem już bardzo zmeczona swoja zawodowa sytuacja i zaczynam miec z tego
tytułu deprechę.