Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w EMITEL

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 11:32
    Firma jest partnerem biznesowym TP.Czy pracuje ktos tam albo pracowal?Czego mozna sie spodziewac w tej firmie jakie pieniadze?Etat na stanowisku HelpDesku od wsparcia informatycznego.
    Obserwuj wątek
      • Gość: APU Re: Praca w EMITEL IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 09.02.07, 00:29
        No ciekawe pytanie, przyłączam się ale helpdesk....... eeeee to już lepiej pojezdzic sobie land roverem i włazic na przekaxniki.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka