Gość: mmmm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 11:32 Firma jest partnerem biznesowym TP.Czy pracuje ktos tam albo pracowal?Czego mozna sie spodziewac w tej firmie jakie pieniadze?Etat na stanowisku HelpDesku od wsparcia informatycznego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: APU Re: Praca w EMITEL IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 09.02.07, 00:29 No ciekawe pytanie, przyłączam się ale helpdesk....... eeeee to już lepiej pojezdzic sobie land roverem i włazic na przekaxniki. Odpowiedz Link Zgłoś