Dodaj do ulubionych

Klub fanów piłki nożnej

01.01.13, 16:24
Witam wszystkich. Mam następującą propozycję dla fanów piłki nożnej. Mają swój wątek miłośnicy muzyki, stwórzmy więc i my miejsce gdzie będziemy mogli podyskutować na forum o wszystkim co nam się w tym temacie wydaje się interesujące. Proponuję byśmy w tym miejscy wymieniali się informacjami o ulubionych drużynach piłkarskich, o wynikach ostatnich meczów, o różnych ciekawostkach. Na pewno w PKO BP jest więcej osób, które lubią piłkę nożną. Zmobilizujmy się i pokażmy muzykom, że nas jest więcej.
Obserwuj wątek
    • tor-r-es Lewy na razie zostaje 02.01.13, 15:39
      dzis prezydent Borussi Dortmund stwierdził, że Lewy w zimowym oknie transferowym nie zmieni barw klubowych. Man Utd chyba latem?
      www.sport.pl/celebrities/1,96810,13131757,Bundesliga__Prezydent_Borussii__Lewandowski_nie_odejdzie.html#BoxSportTxt
    • szar_amysz Re: Klub fanów piłki nożnej 02.01.13, 19:08
      Witaj Mistrzu :)

mistrzciemnosci napisał:

> Witam wszystkich. Mam następującą propozycję dla fanów piłki nożnej. Mają swój
      > wątek miłośnicy muzyki, stwórzmy więc i my miejsce gdzie będziemy mogli podysku
      > tować na forum o wszystkim co nam się w tym temacie wydaje się interesujące.

Pomysl mi sie podoba :) Co prawda - porownujac do muzyki - pilke tylko lubie, ale

podobaja mi sie zwody Ronaldo i jego zabawa pilka w trakcie meczow :)

www.youtube.com/watch?v=4p7uaamFzUc

podobaja mi sie spektakularne gole :)

www.youtube.com/watch?v=dt2j8d5IJy0
      no i lubie jak graja najlepsi z najlepszymi :) Wtedy sa najwieksze emocje :) No i piekne widowisko :)

www.youtube.com/watch?v=4lG5Wjtegbs
      Chetnie poczytam jak spece od pilki beda wymieniac poglady :)

Pozdrawiam:)
        • szar_amysz Re: Klub fanów piłki nożnej 02.01.13, 20:31
          q.p.r napisał:

> fajnie ze jakas kobitka w klubie sie pojawila; zawsze to obyczaje lagodzi :); z
          > obaczymy co Ty tam jeszcze o naszej religii wiesz ;)

Hmm. Co wiem, chyba nie az tyle zeby tu z Wami dyskutowac, poczytac chetnie poczytam :)
          Faktem jest, ze mecze moge spokojnie ogladac i nie jest to dla mnie czarna magia.. Najgorzej bylo z przyswojeniem czym jest "spalony" ;) kiedy gol byl ale go nie bylo :) ale w koncu zrozumialam, haha..
        • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 04.01.13, 12:56
          to ja jestem następna. :) dobry mecz nigdy nie jest zły, a jak jest fajne towarzystwo i dobre piwo - to super :) ale przyznam - wiedzy szerszej nie posiadam w temacie.
          tak samo lubię oglądać walki mma :) bądź inne tego rodzaju
    • q.p.r Franc w Germanii 02.01.13, 19:28
      nasze cudowne dziecko Franek Smuda czyni cuda wyladowal w II lidze niemieckiej; qrede ale kariera; szkoda tylko ze nam tyle czasu zabral i teraz od nowa wszystko trzeba budowac a i Euro szkoda bo mozna bylo lepiej wypasc
      • szar_amysz Re: Franc w Germanii 02.01.13, 20:27
        Quperku :)
        q.p.r napisał:
        Euro szkoda bo mozna bylo lepiej wypasc

Dokladnie pamietam ten moment jak nasi zaprzepascili wyjscie z grupy.. Ale ze Rosja tez nie weszla do cwiercfinalow - to bylo dla mnie zaskoczenie... Smuda za malo zmienial naszych - moim zdaniem.
      • racjonalny0880 Re: Franc w Germanii 03.01.13, 14:51
        Zawsze byłem zwolennikiem tego by trenerem kadry był znany trener zagraniczny. Ale na prawdę znany, z nazwiskiem, któremu trzeba zapłacić, ale który ruszy to nasze towarzystwo wzajemnej adoracji.
    • racjonalny0880 Najwyższe wyniki 03.01.13, 13:25
      W 2002 roku w meczu ligi madagaskarskiej AS Adema pokonało Stade Olympique l'Emyrne 149:0. Na znak protestu przeciw stronniczemu ich zdaniem sędziowaniu, SOE, przy każdej nadarzającej się okazji, strzelało sobie samobójczego gola :):):)

Najwyższy wynik w rozgrywkach międzynarodowych ustanowiony został również w 2002 roku podczas meczu Australia-Samoa. Mecz zakończył się wynikiem 31:0.
      • q.p.r Re: Klub fanów piłki nożnej 05.01.13, 21:04
        ex-ex-ex napisała:

> Taaa i to jest zgodne z regulaminem muzyka tez jest, a jak sie moderatorom uwag
        > ę zwraca to nie jest. Ciekawe podejście :)
        qrede a dlaczego nie; mozna pisac na dowolne tematy; a ten sie ciekawy wydaje; zamiast sie umartwiac to pozytywnie mysl :) a dzis boryc piec baniek z chelsea wpuscil; ale ja i tak kombinuje ze Franek Smuda czyni cuda zle zrobil ze go na euro nie zabral; i Zewlaka tez
      • ukryty_wafel Re: Klub fanów piłki nożnej 05.01.13, 22:58
        ex-ex-ex napisała:

> Taaa i to jest zgodne z regulaminem muzyka tez jest,

A powiedz mi 3Ex, gdzie ty merytorycznie podejmowałes sie dyskusji?
        Gdzie uruchomileś temat "na temat" Forum?
        Dyskusja w tym watku jest zgodna z tematem watku, dotyczy piłki nożnej.
        Temat muzyczny, dotyczy watku Agrafki.
        Nikomu to nie przeszkadza, tylko tym, ktorym tu wszystko przeszkadza.

> a jak sie moderatorom uwag
        > ę zwraca to nie jest. Ciekawe podejście :)

Ciekawe? Przeczytaj ze zrozumieniem regulamin i moze wreszcie zrozumesz, ze zwracanie uwagi Moderatorom, to złamanie regulaminu. A na maila nie napisales nawet jednego słowa.
        Ciekawe, prawda? Nie. Ty chcesz abyśmy robili to co Ty chcesz. A to ci sie nie uda. A poza tym masz Bana. I o tym pamiętaj.
        • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 20:00
          odnosząc się do twoich słów: "Przeczytaj ze zrozumieniem regulamin i moze wreszcie zrozumesz, ze zwracanie uwagi Moderatorom, to złamanie regulaminu"

:D

pkt.1 moderator zawsze ma rację
          pkt.2 jeżeli moderator nie ma racji, patrz pkt 1

tak waflu... tak.... :D
          • szar_amysz Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 20:08
            fig-a75 napisała:

> odnosząc się do twoich słów: "Przeczytaj ze zrozumieniem regulamin i moze wresz
            > cie zrozumesz, ze zwracanie uwagi Moderatorom, to złamanie regulaminu"
            >
            > :D
            >
            > pkt.1 moderator zawsze ma rację
            > pkt.2 jeżeli moderator nie ma racji, patrz pkt 1
            >
            > tak waflu... tak.... :D\
            Figo, no i po co piszesz takie rzeczy, przeciez jestes swiadoma, ze Twoj wpis wyleci zaraz :(
            Ja tez jestem swiadoma - wylecimy obie, a pisze tu dlatego, zebys tak nie robila.. ja Cie prosze :(
            • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 20:21
              myszo.... jeżeli z publicznego forum można by "wylecieć" za post, który napisałam..... zwłaszcza, że odniosłam się do zdania napisanego przez wafla....
              nikogo nie obrażam, nie podaję nazwisk, nie używam słów powszechnie uważanych za obelżywe, nie propaguję idei zakazanych.
              to nie jest prywatny folwark wafla.
              • szar_amysz Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 20:38
                Figo, nie Ty wylecisz - ale Twoj post..
                Nie zrozumialas mnie... Pisze do Ciebie znow .. ale po raz ostatni. Wiesz, ja bardzo nie lubie naruszac zasad, ale tu dla Ciebie.. zrobilam wyjatek i ...juz dwa moje wpisy zostana skasowane.
                To nie jest "folwark Wafla" jak mowisz to publiczne Forum i tu mozna pisac wszystko zgodnie z regulaminem ustanowionym teraz przez Administratorow i Moderatorow. Prosze Cie nie pisz w ten sposob, bo za kazdym razem lamiesz te zasady... :( Po co to robisz? Aby udowodnic cos na sile? Ze Moderatorzy to ... no wiesz kto???
                Moze sie myle i fakt ze ustosunkowalas sie do slow Wafla nie jest zlamaniem zasad, ale nie sadze.... W dalszej swojej wypowiedzi odnosisz sie bowiem do moderowania przez Moderatorow a takie rzeczy to tylko na priv do nich mozesz pisac.
                Pozdrawiam Cie, przemysl to....
                • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 20:51
                  to może lepiej wcale nie pisać??????
                  bo a nóż-widelec moderator znowu wprowadzi jakiś zakaz....... jakiś temat, który mu nie będzie pasował, a ludzie będą mieli pytania, wątpliwości bądź krytyczne uwagi....
                  i może okazać się, że zostanę recydywistką jakąś.

i co?
                  może mam się teraz zastanawiać, czy napisałam właściwe słowa, czy zadałam niestosowne wg wafla pytanie???? a może jakiś przecinek krzywo postawiłam???
                  dochodzi tu do jakiejś paranoi.
                  jeżeli waflowi nie podoba się forum i poruszane tu tematy - to równie dobrze może zrezygnować z uczestnictwa w tym forum - nieprawdaż?
                  • ukryty_wafel Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 21:53
                    Wiesz figo.... Wykasowalem te wpisy by nie zasmiecały watku. Nienawidzisz mnie i klamiesz. Je mam juz zamiaru Cie przekonywać. Ale na pewno dziekuje Ci za jedno. nam juz Twoj sposob myślenia. Wiec odpuszczam sobie przekonywanie Cie do czegokolwiek. Niech zostana te bzdury jakie piszesz o Moderatorach. Ja ich nie skasuje. Sama sie podpisujesz pod tym.
                    Dobranoc
                    • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 22:28
                      konkrety proszę - w którym miejscu kłamię?
                      piszę bzdury o moderatorach? jakie?
                      skąd wniosek, że cię nienawidzę? bo mam odmienne zdanie niż twoje i je wyrażam?

zastanów się, jak traktujesz innych.
                      • ukryty_wafel Re: Klub fanów piłki nożnej 06.01.13, 23:07
                        Skończyłem juz z Toba dyskusje. Twoje słowa o tym świadczą. A teraz juz prosze, bys zapoznania sie z regulaminem i sie jego trzymała i nie zasmiecał tego watku swoimi obsesjami. Następne wpisy nie na temat piłki nożnej usunę wraz tym watkiem. I pamiętaj...
                        Tłumacza sie winni a ja ci nic nie zrobiłem.
                        A teraz pa:)
                        • mistrzciemnosci Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 08:46
                          ukryty_wafel napisał:

> Skończyłem juz z Toba dyskusje.
                          Wybacz Szefie, ale jak zarzucasz komuś że klamie to dobrze byloby podawac dowody a nie odgrażac się, że nastepne wypowiedzi zostaną skasowane. To już w ostatnich dniach kolejny przykład takiej taktyki. To nie jest fair.
                          • ukryty_wafel Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 09:47
                            mistrzciemnosci napisał:

Przepraszam - Mistrzu - nie mam już ochoty niczego tłumaczyć. Skończyłem temat. Wszystko jest czarno na białym. Mamy wyjaśniać co mnie obraża? Wyjdę na idiotę, który zachowuje się jak obrażalska - a ja taki nie jestem. Figa w swoim przekonaniu jest chodzącą niewinnością. Ja mam prawo mieć takie odczucia jakie mam. Zakończyłem dyskusje. Jak chcesz na mój temat porozmawiać, zapraszam na priv. Ja mam prawo napisać o moich przekonaniach. Figa ma prawo o swoich. I ja to szanuję, i ona to szanuje.
                            A gdzie kłamie? Pisząc to co kasuje, że my tu mamy we wszystkim rację, a jak nie mamy racji to patrz punkt pierwszy. To jest wierutne, śmierdzące pomówienie. Kłamstwo jakich tu wiele. I już wytłumaczyłem w tylu watkach, iż to jest kłamstwo, że teraz musiałbym się powtarzać. Więc zakończyłem dyskusję i będę kasował kolejne pytanie o to samo. Proste? Tobie mówię dokładnie to samo.

> To już w ostatnich dniach kolejny przykład takiej taktyki. To nie jest fair.
                            Jakiej taktyki? Myślisz, że my jesteśmy jakąś bandą idiotów? Że nie potrafimy myśleć?
                            Ja potrafię - samodzielnie. Mam swoja opinię, mam swoje przekonania i nikomu im do tego.
                            Ale ja nie mam racji, bo jestem Moderatorem. Ja mam rację w tym co piszę, bo istnieje coś takiego jak Netykieta i regulamin. Moja racja wypływa tylko i wyłącznie z tego, że jako Moderator, mam możliwość spojrzenia nie na to co ludzie piszą, ale czy słowa, ich zachowanie tutaj - nie rani innych, nie obraża, nie odbiera im ich praw, czy nie jest elementem poniżania i zwykłego ludzkiego gnojenia.

Ja mogę z Toba, Figą porozmawiać o naszych przekonaniach. Problem w tym, że moje opinie i myśli, jako Ukrytego_wafla, są moimi prywatnymi opiniami i myślami. Ale jak ostrzegam, przypominam o regulaminie, robię to w imię reguł, zasad i pełnomocnictwa do tego, iż mam tu pilnować porządku. Jak będę złym Moderatorem, to oceniający mnie Załozyciel odbierze mi uprawnienia.

Jako ukryty wafel, wiem, że figa mnie niecierpi, nie znosi. Dała temu wyraz w wielu naszych dyskusjach. I ma do tego prawo. Ale z tego wypływa również jej niechęć do mnie, którą dała mi odczuć i która wyrażana jest w wielu jej mailach adresowanych do mnie. Jak chce ze mną o tym popisać, zapraszam ją na maila. Tu jednak jest Forum. napisanie, że my tu jesteśmy jak święte krowy, które gwałcą swobodę dyskusji jest łgarstwem. Można sobie gadać o muzyce, piłce nożnej, złych dyrektorach etc. Ktoś tu jest dyrektorem oddziału? Może mnie nie kochać, bo ja mam swoją opinię jako ukryty wafel o wielu sprawach, inni mają może opinie inne. Cudownie. Mają do tego prawo. Ja mam prawo pisać, kto i ile i gdzie się myli. I robię to naprawdę spokojnie, bez obrażania kogokolwiek. Jak raz się uniosłem, zwymyślałem tu Exworkera, ciągle za to przepraszam. I mogę przepraszać ilekroć ktoś do tego wraca. Ale teraz przypisuje mi się niecne rzeczy.
                            Dosyć. Ty masz swoje teorie spisku, i sobie je miej. Figa niech mnie ma w d.... ja się nie zgadzam z wieloma poglądami tutaj, ale nie obrażam się, jak ktoś ma inne zdanie od mojego. Ale jak występuje tu jako moderator, to wara każdemu od naszych decyzji. Bo ja wtedy wyłącznie - podkreślam to słowo - WYŁĄCZNIE - robię nie jako Ukryty wafel, ale jako Moderator. Mam regulamin, zatwierdzony przez Założyciela, jest tu skuter i jak ktoś łamie zasady, łamie regulamin, ma tryb odwoławczy i ma ten tryb do realizowania. Dyskusja się zakończyła.
                            Nie wierzę, nie wierzyłem i nie uwierzę, że tu ktokolwiek nas Moderatorów pokocha. Nikt ich w sieci nie kochał i nie pokocha. Nie oczekuje, że zapałacie nagle do nas miłością. Ja nie jestem pierwsza naiwna. Dlatego song protesty, demonstracyjne odchodzenie stąd, opinie na nasz temat, nie zmienią tego, że będziemy trzymać i pilnować realizacji obowiązujących tutaj zasad.
                            A jak zasada mówi: że w sprawach decyzji jest tryb odwoławczy a dyskusje i zwracanie uwagi Moderatorom jest zabronione, to ma się tego trzymać.
                            A teraz wyjasnię tylko tę zasadę, bo widze, że ona najmocniej lezy na watrobie.
                            Ten zakaz zwracania uwagi Moderatorom i wykłócanie się na mainie, kto ma racje i jakie zasady są naruszone - jest praktykowane w całej sieci. Jak sobie wpiszecie ten fragment, znajdziecie w googlach wiele zapisów na ten temat. To nie mój wymysł, ale zdroworozsądkowe podejście. Jeśli podejmujemy decyzje, one nigdy nie są demokratyczne. Nie podlegają dyskusji, bo każda decyzja byłaby przez kogoś kwestionowana a ktoś inny by się z nią zgadzał. Zawsze decyzja kończyłaby się dyskusją i doprowadziłoby to dokładnie do takiej sytuacji jak teraz na tym Forum. Że Ty, figa, alma i reszta byscie się nie zgadzali, a inni milcza, bo boją się ataku, albo oskarżenia o wchodzenie nam w d.... tak jak spotyka to biedną Mysz.
                            Dlatego jest ten zapis, bo decyzje Moderatorów są , tryb odwoławczy - jest. Można nas na priva przekonać, jak popełnimy błąd, przeprosimy. Ale nie dopuszczamy do dyskusji nad naszymi decyzjami. Nikt tu z piszacych tego też nie akceptuje. Poziom absurdalnych insynuacji u mnie już przekroczył granice mojej tolerancji. Dlatego dyskusje kończymy. Kto się nie dostosuje do zasad i reguł - może sobie odejść, powołując sie nawet na 28 poprawkę do konstytucji Stanów Zjednoczonych. Już wiemy, że my „Admini jesteśmy źli, niedobrzy i kawał z nas s.... i ch.... Wiemy już, że my nic innego nie robimy, jak dławimy dyskusję i rozwalamy to Forum”. Nudzi nas i ziewamy, jak nagle pojawia się nowy nick i oskarża nas o wszystko. Czekamy tylko, jak ktoś zacznie nas obciążać skutkami powodzi w Brazyli, zaniku miesiączkowania u Pingwinów, upadkiem rozwoju kolarstwa w Chinach i topnieniem czap lodowych na biegunach. Tak my to już wszystko wiemy. Może za rok niektórzy odkryją, że ciągle to pisząc to oni zamulają te Forum, że ciągle skupiając sie na Moderatorach, zpomnieli już po cholerę tu przyszli, że poza Waflem, Skuterem są tu tez inne miłe i fajne osoby a nie takie „skończone debile jak moderatorzy”. Że można podyskutować na inne tematy niż tylko o złych Moderatorach. Poczekamy, cierpliwie tłumacząc. A jak już się nam znudzi - to zamilkniemy. I bedziecie mogli się pytac do u....j śmierci. Więc jeśli macie coś nowego, jakieś nowe pytania, których jeszcze ktoś nie zadał pytajcie/ Kto jeszcze chce odejść zamiast się dostosoować? To pożegnajmy sie, możecie to zrobić w stylu Drogiej Almy, której mnie osobiscie będzie bardzo brakować. Możecie pożegnać się jak Exworker mówiąc mi, kim jest moja mama i gdzie co mogę sobie wsadzić. Mi to już lotto - co o mnie, Załozycielu i innych myslicie. Słowo. Natomiast jak spróbujcie mnie obrażać publicznie, zbanuje, skasuję i uniemożliwię takie działanie. Zrobię to, nie dlatego, że mnie to rusza, ale dlatego, że jeśli by ktoś obrażał Ciebie, Figę, Almę, Lukasa - to zrobiłbym dokładnie to samo. Bo możemy sobie o ludziach myśleć same straszne rzeczy, ale w cywilizowanym świecie, nasza negatywną opinię o kims, możemy wyrazić w cywilizowany sposób, bez poniżania, bez obrażania, bez uderzania.
                            Nauczycie się tego, albo nie będziecie mieli tutaj wstępu. To Wasze postępowanie, nie nasza wola czy ochota - doprowadzi, jeśli się nie opamietacie, to zmiany statusu tego Forum. Z otwartego na zamkniety by można było spokojnie podyskutować. Bo to Forum nie o Moderatorach, Wolności słowa czy Założycielu.
                            Założyciel się nie zmienił. To uczciwy o dobry człowiek. Więc i jego nie obrazajcie.
                            Miłego dnia
                            • mistrzciemnosci Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 10:22
                              ukryty_wafel napisał:

> Nie wierzę, nie wierzyłem i nie uwierzę, że tu ktokolwiek nas Moderatorów pokoc
                              > ha. Nikt ich w sieci nie kochał i nie pokocha. Nie oczekuje, że zapałacie nagle
                              > do nas miłością. Ja nie jestem pierwsza naiwna.

Co to to nie. Pokochać nie dam rady ;). Ale uwierz na słowo, że przynajmniej ja Ciebie lubię :). Co nie zmienia faktu, że absolutnie nie podzielam i niezgadzam się z Twoją ocena sytuacji przedstawioną w powyższym poście.
                              • ex-ex.ex Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 10:34
                                mistrzciemnosci napisał:

?Ale uwierz na słowo, że przynajmniej ja
                                > Ciebie lubię :).

Zaraz zaraz. Przeciez ja też lubię Ukrytego_Wafla :) i to pomimo tych drobnych niedogodności jaki mi sprawia, zmuszając mnie do drobnych modyfikacji nicka :). Ale lubić to jedno, a nie zgadzać się z postawą to drugie. Najtrudniej jak widać dobrze wytłumaczyć swoje intencje.
                                • 3exworker Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 10:40
                                  No mnie zmusiła do częstego zmieniania nicków pomimo tego, że nie łamię zasad.

A w ogóle wiecie, że to kobieta ? Sama się wygadała ale szybko zmieniła nick.

Dostała konstruktywne wotum nieufności ze strony społeczności forumowej ale postanowiła trwać na stołku. No cóż można i tak.

A co do lubienia to mnie bardziej jej żal.
                                • ukryty_wafel Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 10:52
                                  ex-ex.ex

Ty masz bana - więc ciagłe zmienianie nicków nic nie da. Zmień postawę, zmień to o co Cie prosimy wtedy sobie pogadamy. Ja 3Ex do Ciebie zupełnie nic nie mam. Nie mam najmniejszych negatywnych emocji. Co nie znaczy, że parę Twoich stwierdzeń oraz Twoja postawa sprawiła mi przykrość. Natomiast odechciewa mi sie Ciebie banowac, wiec daj spokój. Żegnam
                                  • ex.ex-ex Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 11:19
                                    ukryty_wafel napisał:

> ex-ex.ex
                                    >
                                    > Ty masz bana - więc ciagłe zmienianie nicków nic nie da.

Nigdy sie nie poddawać.

>Zmień postawę, zmień t
                                    > o o co Cie prosimy wtedy sobie pogadamy.

Trudno jest zmienic cos co sie uważa za swoje przekonania.

>Ja 3Ex do Ciebie zupełnie nic nie mam.

To co ja pisze to również nic osobistego.

> Nie mam najmniejszych negatywnych emocji.

A jednak jestesmy bardzo podobni. Czemu mnie to nie dziwi ?

>Co nie znaczy, że parę Twoich stwier
                                    > dzeń oraz Twoja postawa sprawiła mi przykrość.

Przepraszam. Nie to jest moją intencją. Wierz sobie w co chcesz, ale publicznie oświadczam, iż intencją moich wypowiedzi nie było i nie jest obrażanie ukrytego_wafla lub skutera44.

>Natomiast odechciewa mi sie Cieb
                                    > ie banowac, wiec daj spokój.

Dla mnie też jest to trochę niewygodne, no ale decyzja należy do Ciebie. Na wszekji wypadej, jako podejrzliwa osoba pracuje nad rejestrowaniem kolejnych wersji mojego nicka ;)

>Żegnam

Czy ja wiem?
                                  • ex.ex_ex Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:06
                                    ukryty_wafel napisał:

> ex-ex.ex
                                    >
                                    > Ty masz bana - więc ciagłe zmienianie nicków nic nie da. Zmień postawę, zmień t
                                    > o o co Cie prosimy wtedy sobie pogadamy. Ja 3Ex do Ciebie zupełnie nic nie mam.
                                    > Nie mam najmniejszych negatywnych emocji. Co nie znaczy, że parę Twoich stwier
                                    > dzeń oraz Twoja postawa sprawiła mi przykrość. Natomiast odechciewa mi sie Cieb
                                    > ie banowac, wiec daj spokój. Żegnam

Taką fajną odpowiedź do Ciebie napisałem, ale skuter ją skasował. Jako moderator widzisz mój wpis, ale inni użytkownicy forum nie widzą, tak więc by sprawa była jasna, publicznie oznajmiam, że nie bylo i nie jest moją intencją by swoimi wypowiedziami obrażać ukrytego_wafla i skutera44. Tak jak napisalem na początku. Ten regulamin wymaga skonsultowania bo jest pełen sprzeczności i niejednoznacznści. Przykład z szarą myszą i teraz z działaniem skutera jasno to pokazuje. Wystarczy poprosić prawnika o przejrzenie i on wskaże wszystkie miejsca, które wymagają poprawy. Oj Koledzy Moderatorz, twierdza dalej oblężona??? :)
                                    • ukryty_wafel Do 3 Exa i koniec tematu ! 07.01.13, 13:51
                                      3Ex. Kasujemy wpisy łamiące regulamin. Dostałes Bana - przeczytaj sobie za co i dopiero jak zadeklarujesz, dalsze stosowanie się do regulaminu, przestaniesz być banowany a Twój Nick zostanie odblokowany. Osobiście mnie nie obraziłeś - nie musisz wiec mnie przepraszać. Jako Moderator - nie widze abyś zmienił swoje postępowanie. Potem okłamałeś mnie, że nie masz możliwości napisania do mnie listu na priv. To wszystko przełknałem. Ale pomimo zbanowania, pojawiasz się pod innymi nickami.
                                      Tak wiec Twoja droga powrótu może zakończyć się tylko w jeden sposób - na priv, zgodnie z regulaminem piszesz i tam sie dogadujemy. Możesz tu wrócic. Ale samo słowo przepraszam po tym co tutaj serwujesz, nie wystarczy

Ja jestem cierpliwy - poczekam aż zaczniesz trzymać sie regulaminu. Ten wpis też zostanie usunięty - jest adresowany tylko do 3Ex i prosze tego nie komentować.
                                      Koniec komunikatu :)
                                      • ex.ex_ex No nie czytają czy co? 07.01.13, 14:01
                                        ukryty_wafel napisał:

>Potem okłamałeś mnie, że nie masz możliwości napisania do mnie lis
                                        > tu na priv.

Nie mam możliwości korzystania z poczty elektronicznej :). Nie zarzucaj komus klamstawa, bo to obraźliwe. :)
                                      • ex_ex.ex No jednak nie czytają! 07.01.13, 14:13
                                        ukryty_wafel napisał:

> Ja jestem cierpliwy - poczekam aż zaczniesz trzymać sie regulaminu. Ten wpis te
                                        > ż zostanie usunięty - jest adresowany tylko do 3Ex i prosze tego nie komentować
                                        > .
                                        > Koniec komunikatu :)

Zapomniałeś usunąc swój wpis. A i jeszcze zapomniałeś mnie przeprosić za to, że publicznie twierdzisz że klamię. Nieładnie jak na strażnika zasad.
                                        • 3exworker odp 07.01.13, 14:44
                                          Ponawiam prośbę o podanie przyczyn usuwania moich wpisów a konkretnie zasad, jakie łamią.

Jestem wciąż obrażany i mobbingowany na tym forum m.in. poprzez usuwanie moich wpisów.
                                      • ex-ex_ex Re: Do 3 Exa i koniec tematu ! 07.01.13, 16:25
                                        ukryty_wafel napisał:

>Ale pomimo zbanowania, pojawiasz się pod i
                                        > nnymi nickami.

No masz babo placek!. A jak inaczej mogę sie bronic przed Twoimi zarzutami. Banujesz mój nick i zarzucasz publicznie kłamstwo. Nawet gdybym miał techniczna mozliwość napisania na priva, a jej nie mam, to i tak wszyscy byliby przez Ciebie poinformowania że kłamię, a nikt nie byłby w stanie zapoznać się z moją wersją wydarzeń. Tak sie niegodzi :)
                            • ekspert2.0 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 11:33
                              ukryty_wafel napisał:

>To Wasze postępowani
                              > e, nie nasza wola czy ochota - doprowadzi, jeśli się nie opamietacie, to zmiany
                              > statusu tego Forum. Z otwartego na zamkniety by można było spokojnie podyskuto
                              > wać.

Ciepło, ciepło... ;)
                              Pozdrawiam
                              • 3exworker Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 12:10
                                Nie zgadzamy się aby to forum służyło wyłącznie do wymiany poglądów akceptowanych przez garstkę osób. To forum dla pracowników obecnych i byłych banku PKO a nie forum przeznaczone dla wyznawców określonej ideologii.
                                • 3exworker Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 12:13
                                  Pani otrzymała konstruktywne wotum nieufności na tym forum. W takim przypadku nie wymienia się większości. To byłby w cudzysłowiu "zamach stanu". W takim przypadku się rezgnuje. O honorze nie wspominam - tylko o wotum nieufności.
                              • skuter44 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 12:50
                                Wpisy usunięte, uzytkownik zbanowny za nie przaestrzeganie regulaminu forum:

§9. Użytkownik nie może używać takiego samego lub podobnego Nicka jak inny Użytkownik Forum. Po ostrzeżeniu, iż doszło do naruszenia Użytkownik dostaje automatycznego Bana. Po zmianie Nicka może powrócić na Forum bez żadnych konsekwencji. Jeśli kolejny Nick jest podobny do Nicka innego użytkownika, Ban jest udzielony na czas nieokreślony
                                • ex.ex_ex Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:00
                                  skuter44 napisał:

> Wpisy usunięte, uzytkownik zbanowny za nie przaestrzeganie regulaminu forum:
                                  >
                                  > §9. Użytkownik nie może używać takiego samego lub podobnego Nicka jak inny Użyt
                                  > kownik Forum. Po ostrzeżeniu, iż doszło do naruszenia Użytkownik dostaje automa
                                  > tycznego Bana. Po zmianie Nicka może powrócić na Forum bez żadnych konsekwencji
                                  > . Jeśli kolejny Nick jest podobny do Nicka innego użytkownika, Ban jest udzielo
                                  > ny na czas nieokreślony

Oj Skuterku, Skuterku. I Ciebie też poniosło. Jeśli to chodziło o mnie to zwracam uwagę, że ja jestem cały czas [b]tym samym [/b]użytkownikiem forum. Czyli [b]nie zachodzi [/b]przesłanka z paragrafu 9, bo ja się [b]nie podszywam [/b]pod innego użytkownika. Jesli nie chodzilo o mnie, to gdzie jest moja odpowiedź udzielona Ukrytemu_Waflowi, w ktorej przeprosiłem Go jeśli z moich wpisow wnosił, że Go obrażam. Tylko później bardzo prosze mi nie zarzucać, że kogoś obraziłem skoro wpis z przeprosinami także usunięto. sami sie pogrążacie. Tylko po co?
                                • skuter44 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:01
                                  Uzytkownik zbanowny a 2 nowe wpisy usunięte za nie przestrzeganie regulaminu forum:

§9. Użytkownik nie może używać takiego samego lub podobnego Nicka jak inny Użytkownik Forum. Po ostrzeżeniu, iż doszło do naruszenia Użytkownik dostaje automatycznego Bana. Po zmianie Nicka może powrócić na Forum bez żadnych konsekwencji. Jeśli kolejny Nick jest podobny do Nicka innego użytkownika, Ban jest udzielony na czas nieokreślony
                            • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 20:32
                              [b]KŁAMSTWO[/b]

"Jako ukryty wafel, wiem, że figa mnie niecierpi, nie znosi. Dała temu wyraz w wielu naszych dyskusjach. I ma do tego prawo. Ale z tego wypływa również jej niechęć do mnie, którą dała mi odczuć i która wyrażana jest w wielu jej mailach adresowanych do mnie. Jak chce ze mną o tym popisać, zapraszam ją na maila. "

[b]nie napisałam do ciebie ani jednego maila![/b]

różnimy się w poglądach na wiele spraw i różnić się będziemy - ale to nie znaczy, że cię nienawidzę i nie zamierzam mieć cię w doopie. jeżeli piszę, że nie masz pojęcia o pracy szeregowego pracownika - to nie znaczy, że piszę że cię nie cierpię - nie myl pojęć.
                              pisałam ci ze 2 razy, albo więcej, że uważam cię za inteligentnego człowieka i że lubię twoje poczucie humoru (ostatnio stało się ono jakąś prehistorią...) - ale kłamstw na mój temat nie wymyślaj.

nie rób z siebie cierpiętnika znienawidzonego przez wszystkich.
                              • ukryty_wafel Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 20:53
                                fig-a75 napisała:

> [b]KŁAMSTWO[/b]
                                >
                                > "Jak chce ze mną o tym popisać, zapraszam ją na maila. "

> [b]nie napisałam do ciebie ani jednego maila![/b]
                                >
                                Ja to wiem, ze nie napisalas. Nawet nie wierze, ze napiszesz :) ja Cie zaprosiliśmy do przejścia do rozmowy na priv ale nie zrobisz tego, bo mnie nie cierpisz. Wiec twoje "kłamstwo" to fikcja.

> różnimy się w poglądach na wiele spraw i różnić się będziemy - ale to nie znacz
                                > y, że cię nienawidzę

A ja czytać nie umiem i nie rozumiem co piszesz. Droga Figi, wiele slow wypowiedzials.
                                A ja doskonale rozumiem co chcialas mi przekazać. Ja to zrozumiałem dlatego idź swoja droga.

> i nie zamierzam mieć cię w doopie.

Ty mnie masz i śmieszna jest ta dyskusja, czy mnie masz czy nie masz i gdzie.
                                Ja skończyłem juz rozmowę z Toba, nie Narzucam sie. Nie, to nie. Naprawde usilowalem jakos doprowadzić do miłej atmosfery w rozmowie z Toba. Nie da sie. I niech tak juz zostanie.
                                Na pewno masz tu wiele osob, z którymi sie zgodzisz, masz z kim rozmawiac. Ja ci do niczego nie jestem potrzebny.
                                Ja mam tutaj taka technikę, ze jak ktos raz czy drugi odrzuci wyciągniętą reke, to ja juz sie nie Narzucam. Jak napisałem, dajmy sobie spokoj. Nie dogadamy sie.
                                Pozdrawiam serdecznie.
                                • q.p.r Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 21:21
                                  ukryty_wafel napisał:

> fig-a75 napisała:
                                  >
                                  > > [b]KŁAMSTWO[/b]
                                  > >
                                  > > "Jak chce ze mną o tym popisać, zapraszam ją na maila. "
                                  >
                                  > > [b]nie napisałam do ciebie ani jednego maila![/b]
                                  > >
                                  > Ja to wiem, ze nie napisalas.

zara, zara; qrede o co tu biega; chwile wczesniej napisales ze nienawisc do siebie wyczytujesz z maili ktore do ciebie figa adresuje; a teraz wychodzi że nie było żadnych maili; po co to maskarada; kto tu nie mowi prawdy???
                                • exwoker Założycielu to wymaga reakcji 07.01.13, 21:25
                                  ukryty_wafel napisał:

Teraz
                                  > Ja to wiem, ze [b]nie napisalas[/b]. Nawet nie wierze, ze napiszesz :) ja Cie zaprosil
                                  > iśmy do przejścia do rozmowy na priv ale nie zrobisz tego, bo mnie nie cierpisz
                                  > . Wiec twoje "kłamstwo" to fikcja.

A wczśsniej

>Ale z tego wypływa również jej niechęć do mnie, którą dała mi odczuć i która [b]wyrażana jest >w wielu jej mailach adresowanych do mnie[/b]

Co to za próba manipulacji???
                                  • fig-a75 Re: Założycielu to wymaga reakcji 10.01.13, 23:47
                                    właśnie chciałam się dowiedzieć od wafla.... prosząc o konkretne odpowiedzi - dokładnie tak samo, jak on w rozmowie z nami.
                                    ale widać się nie doczekam.

a wracając do tematyki piłkarskiej :)
                                    cieszę się, że Messi dostał złotą piłkę 2012.
                                    on i Ronaldo grają, dla mnie laika, tak samo świetne :) ale Ronaldo zbyt, wg mnie, okazywał pychę.
                                    • ukryty_wafel Re: Założycielu to wymaga reakcji 10.01.13, 23:55
                                      Figo, wiec odpowiem jeszcze raz . Uzylem słowa mail, odnośnie twoich wpisow tutaj. Moj blad. Nie napisalas do mnie nigdy na maila i oświadczam, ze nie oczekuje zadnego Twojego maila do mnie. Nie oczekuje ani miłego słowa, ani ze zaczniesz w sposob grzeczny bez napastliwowci pod moim adresem rozmawiac. Co do obrazania mnie. Nie ma, zamiaru pokazywać. Ktore twoje wpisy za takie uznaje.

A co do Twojej niechęci, bardzo przepraszam, ale prosze Cie bys jednak sobie tu nie kpila ze mnie. I jak napisałem, zakończyłem dyskusje z Toba, wiec prosze Cie, abyś nie czekała juz na moje odpowiedzi.

Zaczęły sie normalne dyskusje, caly jeden dzien spokoju i znowu to samoi juz widze, ze ten spokoj na forum juz dla niektorych był nie do zniesienia. ;-)
                                    • szar_amysz Re: Założycielu to wymaga reakcji 11.01.13, 01:04
                                      fig_a75 napisala:

> a wracając do tematyki piłkarskiej :)
                                      > cieszę się, że Messi dostał złotą piłkę 2012.
                                      > on i Ronaldo grają, dla mnie laika, tak samo świetne :) ale Ronaldo zbyt, wg mn
                                      > ie, okazywał pychę.

No i to wlasnie go zgubilo na Euro. Czemu nie stawal do karnych jako pierwszy?? Na co czekal? Czekal, czekal no sie nie doczekal ...

;) Zastanawialam sie czy to puscic tutaj czy na watku muzycznym..,. ;) Tu i tu jest wg mnie ok :):) Piekny to utwor.....

www.youtube.com/watch?v=YL1onXVAFEM
                                      Pozdrawiam

• mistrzciemnosci Bywa i tak 11.01.13, 09:21
                                      W piłce nożnej wiele zależy od jakości sędziowania. Zdarzyć się mogą i takie sytuacje :). No i niestety sędzia nie może wycofac się ze swojej decyzji. Na szczeście to tylko piłka, a nie całe życie :).
                                      www.youtube.com/watch?v=MYcJNvCo_1s
                                      Pozdrawiam Koleżanki Muzykantki :).
                                      • fig-a75 Re: Bywa i tak 11.01.13, 11:32
                                        z jednej strony dobrze, że planują powsadzać do piłek trochę elektroniki, wtedy zawsze będzie jasność sytuacji podbramkowych. a z drugiej.... może być mniej emocji i mniej okazji do bulwersowania się :)
                                        tylko czekać jeszcze na to, aby piłkarzom czipy w koszulki powsadzali - wtedy byłaby też jasność odnośnie spalonych ;)
                                        • mistrzciemnosci Re: Bywa i tak 11.01.13, 12:04
                                          fig-a75 napisała:

> z jednej strony dobrze, że planują powsadzać do piłek trochę elektroniki, wtedy
                                          > zawsze będzie jasność sytuacji podbramkowych. a z drugiej.... może być mniej e
                                          > mocji i mniej okazji do bulwersowania się :)
                                          > tylko czekać jeszcze na to, aby piłkarzom czipy w koszulki powsadzali - wtedy b
                                          > yłaby też jasność odnośnie spalonych ;)

No ale wtedy już sędzia nic wg swojego widzimisie nie będzie mógł rozstrzygać ;). No i dzięki temu piłkarze zamiast się bulwersować i z arbitrem wykłócać, co się często kartkami kończy, zajmą się grą. A o grę w piłkę w tym wszystkim chodzi. Sędziowie powinni być niekontrowersyjni i być na drugim planie :). Jestem za elektroniką, która czarno na białym pokaże kto miał rację i wyeliminuje błędy ;)
                                          • skuter44 Re: Bywa i tak 11.01.13, 12:33
                                            Najwyższy czas aby elektronika weszła do piłki nożnej. Tu jak w innych sportach drużynowych, w grach prowadzonych na dużej przestrzeni zastosowanie eletroniki powinno być w interesie organizatorów, sędziów,zawodników i kibiców. Chodzi o to [u]aby w niejasnych [/u][u]sytuacjach[/u] (fauli, spalonych, miejsca upadku piłki,...) decyzja sędziego zapadała po przejrzeniu tego co zanotowały kamery bądź inna "elektronika".
                                            • mistrzciemnosci Re: Bywa i tak 11.01.13, 14:41
                                              skuter44 napisał:

> Najwyższy czas aby elektronika weszła do piłki nożnej. Tu jak w innych sportach
                                              > drużynowych, w grach prowadzonych na dużej przestrzeni zastosowanie eletroniki
                                              > powinno być w interesie organizatorów, sędziów,zawodników i kibiców. Chodzi o
                                              > to [u]aby w niejasnych [/u][u]sytuacjach[/u] (fauli, spalonych, miejsca upadku
                                              > piłki,...) decyzja sędziego zapadała po przejrzeniu tego co zanotowały kamery b
                                              > ądź inna "elektronika".

Trafiłeś w sedno. Rzeczywiście chodzi o to by podejmowane decyzje nie budziły wątpliwości i nie generowały sporów :). Im więcej narzędzi "patrzy sędziom na ręce", tym decyzje zgodniejsze z duchem sportu :).
                                            • racjonalny0880 Re: Bywa i tak 11.01.13, 14:56
                                              skuter44 napisał:

> Najwyższy czas aby elektronika weszła do piłki nożnej. Tu jak w innych sportach
                                              > drużynowych, w grach prowadzonych na dużej przestrzeni zastosowanie eletroniki
                                              > powinno być w interesie organizatorów, sędziów,zawodników i kibiców. Chodzi o
                                              > to [u]aby w niejasnych [/u][u]sytuacjach[/u] (fauli, spalonych, miejsca upadku
                                              > piłki,...) decyzja sędziego zapadała po przejrzeniu tego co zanotowały kamery b
                                              > ądź inna "elektronika".

To w ogóle znak naszych czasów, że człowiek w coraz większym stopniu jest wspomagany przez elektronikę. Człowiek jest zawodny, urządzenia co prawda też, ale jak się ich nastawia odpowiednią ilość to da się bezspornie stwierdzić, czy był spalony, czy nie, czy piłka całym obwodem minęła linię bramkową, czy nie, czy sędzia się pomylił dając czerwoną kartkę, czy nie, itd.
                                        • skuter44 o kibicach 13.01.13, 20:28
                                          "Ledwie" pół wieku minęło i kibice klubowi (nie wszyscy ale duża ich część) przeobrazili się z fanów miejscowej drużyny bądź drużyny narodowej w siłę polityczną , w armię wojowników
                                          zwalczających wrogi (choć polski rząd), korzystających przy tym ze wsparcia opozycji rządowej. Aby nie zapomnieć, że są wojojącymi kibicami dzisiejsi kibice doskonalą swoją zdolność bojową na meczach i demonstracjach ulicznych. Tu przyłaczają się do narodowych
                                          patriotów bo przecież kibic to polski patriota, to fan Polski.
                                          Przepraszam prawdziwych kibiców którzy nie mają nic wspólnego z aktywnymi politycznie kibolami którzy, niestety, psują im opinię swoimi zachowaniami w ostatnich latach.
                                          W moim młodym wieku nie było takiego groźnego zjawiska w sporcie jak obecnie obserwujemy w piłce noznej.
                                          Owszem , my uczniowie różnych szkół (nie mając pieniędzy na wykupienie biletu) na postawiony u nas na wysokim poziomie, ligowy/e żużel i piłkę nożną "wchodziliśmy" przez ogrodzenie, sprytnie kiwając społecznych ochroniarzy. Na boks wchodziłem darmo jako młodzik-bokser klubowy. Były to piękne czasy.
                                          Wtedy nie było burd i walk z kibicami innych klubów. Nam chodziło o najwięszy doping naszej drużynie, naszym zawodnikom.
                                          W połowie lat 50-tych , bylem bardzo aktywnym kibicem sportowym w Bydgoszczy. Były to
                                          czasy sukcesów trenerskich F.Sztama (nie opuszczałem więc żadnego turnieju bokserskiego). Mieliśmy drużynę w I lidze. Sztam miał złotą rączkę, wyuczył wielu wybitnych bokserów.
                                          Zauroczony boksem zapisałem się dlatego do szkółki bokserskiej. Nie odniosłem tam wiekszych sukcesów. Przeciwnie pamietam, że po zaledwie kilku walkach, kiedy po każdym oberwanym ciosie pokazywały mi się na krotko gwiady przed oczyma, zrezygnowałem w tego sportu. Do dziś nie mam dobrego zdania o tej dziedzinie sportu, , jestem nawet zwolennikiem zakazania boksu, w takiej formie jak obecnie widzimy. Wg mnie, boks wcześniej czy później ale zrobi boksera kaleką. Popatrzmy na Gołotę, toż to jest "wrak " młodego przecież człowieka.
                                          • skuter44 dowód w sprawie 13.01.13, 21:16

Próba kibiców do Częstochowy , próba włączenia Królowej do walki z rządem.
                                            Cytat z art. GW"
                                            "Królowa odebrała hołd i prośbę o wstawiennictwo w walce ze zbrodnią. Tak, obalimy ten nierząd i wywalczymy Wolną i przyzwoitą, oddaną Bogu Polskę! Razem z nami księża i moherowe babcie!"

wyborcza.pl/magazyn/1,126715,13184547,Kibolscy_rycerze_Krolowej_Polski.html
                                            • ex_ex-ex Re: dowód w sprawie 15.01.13, 09:09
                                              skuter44 napisał:

>
                                              > Próba kibiców do Częstochowy , próba włączenia Królowej do walki z rządem.
                                              > Cytat z art. GW"
                                              > "Królowa odebrała hołd i prośbę o wstawiennictwo w walce ze zbrodnią. Tak, obal
                                              > imy ten nierząd i wywalczymy Wolną i przyzwoitą, oddaną Bogu Polskę! Razem z na
                                              > mi księża i moherowe babcie!"
                                              >
                                              Ta informacja ma raczej charakter polityczny, nie sportowy. Osobiście strasznie mnie złości gdy polityka miesza sie do róznych dziedzin życia. Sport to sport i niech takim pozostanie.
                                              • skuter44 Re: dowód w sprawie 15.01.13, 10:40
                                                A jak część kibiców miesza się do polityki to w porządku ? Ja też tego nie lubię.
                                                Chciałem zwrócić uwagę na to negatywne zjawisko forumowiczom z Klub Kibica.
                                                Czy coś w tym złego ?
                                          • balcerek04 Re: Ach ten Boruc ... 23.01.13, 09:28
                                            tu-j-23 napisała:

> No tylko że się w życiu pogubił. A przez to stracił sportowo. Niezły był za cza
                                            > sów Leo.

To był/jest ? dobry bramkarz. Wiele meczów dla nas wygral. Wczoraj wieczorem W. Fornalik powołał A. Boruca na towarzyski mecz z Irlandią. Jest szansa, że znów będziemy mieli dobrego bramkarza.
                                              • racjonalny0880 Re: Ach ten Boruc ... jest super 23.01.13, 11:40
                                                mistrzciemnosci napisał:

> To napewno był dobry brakmarz :)

Jako ktos o nicku racjonalny ;) za nieracjonalne uwazałem pzobycie się przez Franciszka Smudę Artura Boruca pod pozorem przyłapania go na piciu wina w samolocie po zgrupowaniu. Najczęściej osoby bardzo dobre w określonej dziedzinie są dla innych ludzi kontrowersyjne. A. Boruc jest kontrowersyjny, ale bez wątpienia jest też dobrym bramkarzem. Większą więc szkoda było wykluczenie go z kadry, niż pozostawienie i mediacje pomiędzy nim a Smudą.
                                            • szar_amysz Re: Ach ten Boruc ... 24.01.13, 09:24
                                              balcerek04 napisal:

> To był/jest ? dobry bramkarz. Wiele meczów dla nas wygral. Wczoraj wieczorem W.
                                              > Fornalik powołał A. Boruca na towarzyski mecz z Irlandią. Jest szansa, że znów
                                              > będziemy mieli dobrego bramkarza.

Witaj :) To bardzo dobra wiadomosc :) Moim zdaniem to nasz najlepszy obecny bramkarz :)
              • ex.ex.ex Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 06:19
                fig-a75 napisała:

> myszo.... jeżeli z publicznego forum można by "wylecieć" za post, który napisał
                > am..... zwłaszcza, że odniosłam się do zdania napisanego przez wafla....
                > nikogo nie obrażam, nie podaję nazwisk, nie używam słów powszechnie uważanych z
                > a obelżywe, nie propaguję idei zakazanych.
                > to nie jest prywatny folwark wafla.

Otóż właśnie o to codzi panowie moderatorzy. W czym tu ktoś zawinił. Problem polega na tym, że nie podaba się Wam że ludzie mają swoje zdanie na temat moderowania, różne od Waszego i bronią swoich praw do tego by te zdanie wypowiadac. A Wy w odpowiedzi, zamiast wsłuchać się w te glosy i pomyśleć skąd tyle osób tak myśli, wprowadziliście zakaz publicznej dyskusji na ten temat. Co to ma wspólnego ze swobodą wypowiedzi to nie wiem, ale polecam lekturę przypomnianego wczoraj wpisu Almy nt moderowania.
    • skuter44 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:31
      Mistrzuciemności fajny to wątek. Życzę by w Klubie gościły tu setki fanów, by mialy dostęp do wątku a wątek był merytoryczny , bo narazie , za Twoim przyzwoleniem, masz Klub MIXu. Zauważ tez, że mimo woli,weszłeś do grona ograniczających wolność na forum, ustalając - "proponuję byśmy w tym miejscy wymieniali się informacjami o ulubionych drużynach piłkarskich, o wynikach ostatnich meczów, o różnych ciekawostkach".
      Czy mam moralne i faktyczne prawo wejść do klubu:
      1. mając zamiar wspominać też o kibicach z lat 50-80 tych a więc poza tematem określonym
      przeez Ciebie ?
      2. jako uczestnik forum , ze skazą moderatora?
      Wpisu dokonałem by rozsiać swoje wątpliwości i by wątek zaczął (po przerwie) być znowy merytoryczny.
      .
        • skuter44 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:43
          Załozycielu wątku miałeś w krótkim czasie gościa zbanowanego który w krótkim czasie (pisząc co 2 minuty ) 12 razy , dotychczas , w sposób rażący naruszył regulamin forum, netykietę i zasady wspólzycia społecznego.
            • skuter44 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:51

Odpowiedz była: skuter44 07.01.13, 13:01

Uzytkownik zbanowny wpisy usunięte za nie przestrzeganie regulaminu forum:

§9. Użytkownik nie może używać takiego samego lub podobnego Nicka jak inny Użytkownik Forum. Po ostrzeżeniu, iż doszło do naruszenia Użytkownik dostaje automatycznego Bana. Po zmianie Nicka może powrócić na Forum bez żadnych konsekwencji. Jeśli kolejny Nick jest podobny do Nicka innego
          • mistrzciemnosci Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:49
            skuter44 napisał:

> Załozycielu wątku miałeś w krótkim czasie gościa zbanowanego który w krótkim c
            > zasie (pisząc co 2 minuty ) 12 razy , dotychczas , w sposób rażący narus
            > zył regulamin forum, netykietę i zasady wspólzycia społecznego.

Nie podpuszczej mnie :). Ja uważam, że akcja rodzi reakcję. Jesli będzie mógł pisać co 2 minuty to po pewnym czasie mu się to znudzi. Poza tym wpisuję go do nieprzyjaciół i po problemie ;). A tak to tylko sprężyna jest nakręcana. No oczywiście wg jednej z moich teorii ;).
            • skuter44 Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:59
              To co napisałem to jest to informacja dla wszystkich.
              Mistrzu (zauważ) prowadzę tu z Tobą polemikę na temat Twojego forum. Dziękuję za kartę wstępu do Klubu. Obiecuję tu nie mieszać, wniosę tylko dwa wpisy historyczne. Nie napiętnuję nikogo, nie podpuszczam Cię. Od ochrony forum ja jestem.
                • ukryty_wafel Wyzwalanie demonów... 07.01.13, 15:15
                  Bawi cię Mistrzu wyzwalanie demonów? Jak przewidziałem, szaleństwo Exworkera, podbudowane waszymi absurdalnymi komantarzami spowodowało, że my Moderatorzy mamy więcej pracy. Ciebie Mistrzu to bawi. Nas nie. Mamy inne sprawy na głowie. Dlatego niestety by takie sytuacje jak dzisiaj ta tutaj się nie powtarzały, musimy być stanowczy. Mistrzu, proszę Cię jak kolegę z pracy. Zabierz się za dyskutowanie a nie podsycanie swoimi aluzjami atmosfery, która i tak została przez niektórych z Was podgrzana. A Exworkerze - możesz się domagać, możesz straszyć, obrażać a i tak tu już Ciebie nie będzie. Jesteś personą non grata. Złamałeś większość obowiązujacych tu zasad, a Twoje trollowanie osiągneło szczyty. I to jest powód, dla którego żaden Twój wpis, ani ty sam - nie znajdziesz tu już miejsca.
                    • 3exworker Re: Wyzwalanie demonów... 07.01.13, 15:54
                      Przykład maniuplacji i mobbingu - usuwane są moje wpisy z prośbą o podanie przyczyn i punktów regulaminu jakie łamię. Usuwane są od samego rana, aż dziw bierze, że można tak cały czas siedzieć na forum.

I nagle jeden mój wpis zostaje - który ewidentnie łamie regulamin.Po co ? Teraz można napisać jaki to exworker be. Manipulacja i mobbing w jednym.

Panowie cenzorzy - Wy już przegraliście - jesteście osobami non grata na tym forum.
      • mistrzciemnosci Re: Klub fanów piłki nożnej 07.01.13, 13:39
        skuter44 napisał:

Zauważ tez, że mimo woli,weszłeś do grona ograniczającyc
        > h wolność na forum, ustalając - "proponuję byśmy w tym miejscy wymieniali się
        > informacjami o ulubionych drużynach piłkarskich, o wynikach ostatnich meczów, o
        > różnych ciekawostkach".
        > Czy mam moralne i faktyczne prawo wejść do klubu:
        > 1. mając zamiar wspominać też o kibicach z lat 50-80 tych a więc poza tematem o
        > kreślonym
        > przeez Ciebie ?
        > 2. jako uczestnik forum , ze skazą moderatora?
        > Wpisu dokonałem by rozsiać swoje wątpliwości i by wątek zaczął (po przerwie) by
        > ć znowy merytoryczny.
        > .
        Ooopsss...o kurna. Rzeczywiście. Do dyskusji w tym wątku zapraszam WSZYSTKICH. Uczestników Forum z buławą Moderatora również ;). Dyskutujmy w ogóle o tematyce piłkarskiej. Ale ja jeśli mógłbym prosić, to nie wyrzucałbym nikogo kto będzie chciał robić rózne wrzutki. Poszumi, poszumi i się wyszumi. A tak to tylko nakręcamy sprężynę. To tak oczywiście na marginesie i w temacie piłkarsko-fizycznym ;).
        • mistrzciemnosci Re: Gra w ciemno 08.01.13, 12:06
          a_grafka_2 napisała:

> Mistrzu-jestem Twoja fanką:)
          >
          > Dla Ciebie dopuściłam się zdrady swojego wątku ;)))

Dzięki Ci wielkie A_grafko_2 za te miłe słowa, ale mnie wcale do śmiechu nie jest :(. Szef się wkurzył i napisał, że moj wątek to "prowokacja". Nie wiem co z nim będzie dalej.
          Ale zdrady to się nie dopuszczaj. Zaglądaj od czasu do czasu na moj wątek. Ja też może zwrocę większą uwage na Wasz. Może i na nim da się ciekawą teorię stworzyć ;). Pokombinuje ;)
        • pokolenie-y Re: Gra w ciemno 13.01.13, 22:04
          Jesteśmy z Wami.
          Agrafko jestesmy z Wami.
          Jestesmy z Wami.
          Hej Mistrzu.
          Jesteśmy z Wami
          :)

a_grafka_2 napisała:

> Mistrzu-jestem Twoja fanką:)
          >
          > Dla Ciebie dopuściłam się zdrady swojego wątku ;)))

J
    • mistrzciemnosci Panom już dziękujemy 15.01.13, 12:42
      Na dziś taka oto refleksja - jakie to szczęście, że to już przeszłość. Niby piłka nożna to tylko taka zabawa, ale i tu potrzeba właściwych ludzi na własciwym miejscu :).

www.youtube.com/watch?v=6PXbDums1-U
      • pokolenie-y Re: Panom już dziękujemy 15.01.13, 14:06
        mistrzciemnosci napisał:

> Na dziś taka oto refleksja - jakie to szczęście, że to już przeszłość.

Bo to leśne dziadki były.
        A teraz nowi ludzie w PZPN robią porządki.
        Kibice przestali skandowac Pzpn, Pzpn,..., ..., Pzpn.
        I dobrze.
        W wielu miejscach by się to przydało.
        Ludzie się za długo zasiedzieli.
        To i wtedy nie widzą że coś można zmienić.
        A i kibicom wróciła nadzieja że ich protesty i przyśpiewki na cos sie przydały.
    • fig-a75 Re: Klub fanów piłki nożnej 21.01.13, 18:53
      słuchałam ostatnio informacji o Lansie Armstrongu.
      i tak się zastanawiam.... skoro przez wiele lat jakimś cudem nie udało się odnaleźć u niego dopingu.... to jak to jest w innych dyscyplinach? np biegaczki na nartach bardzo chore na astmę wymagającą stosowania leków....
      a w piłce?
      ganiają niektórzy na dopingu, czy jednak jest to czysty sport?
      • pokolenie-y Re: Klub fanów piłki nożnej 22.01.13, 09:26
        fig-a75 napisała:

> a w piłce?
        > ganiają niektórzy na dopingu, czy jednak jest to czysty sport?

Pewnie wszędzie.
        Skoro nawet i studencie przed ezgaminami musza sie naładować energią.
        Skoro nawet w korporacjach ludzie sie stymuluja żeby mieć większy power.
        To w piłce pewnie też.
        Od czasu do czasu słyszy się jak u kogos wykrywaja doping.
        Wyścig szczurów do tego prowadzi.
        Wygrywa silniejszy.
        Świat jest taki dziwny.
        Ala ja wierzę, że to się zmieni.
        Że jakakolwiek praca nie bedzie wazniejsza od codziennych życiowych aktywnści.