Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kilargo Łódź

    22.02.07, 15:45
    Zna ktoś tę firmę? Pracował ktoś z was w Łodzi na jakims stanowisku biurowym w
    dziale np handlowym? Bede wdzięczna za opinie
    Obserwuj wątek
      • sky81 Re: Kilargo Łódź 25.02.07, 09:39
        nikt nic nie wie? Choc trochę to w sumie pocieszajace bo przecież złe wieści
        szybko się rozchodzą ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka