Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w WBS Poznań

    03.03.07, 10:28
    halo drodzy forumowicze
    byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w wielkopolskim banku spółdzielczym Łubowo,
    szukam opinii na temat tego banku jako pracodawcy, popiszcie coś prosze bo
    pomimo tego iż pracowałam w banku nie mam zielonego pojęcia coz to za
    pracodawca, czy da sie życ czy lepeij w ogóle od razu dać sobie spokój
    z góry dzieki za jakiekolwiek info
    Obserwuj wątek
      • liduszko Re: praca w WBS Poznań 03.03.07, 17:24
        halo halo nikt nic nie wie :(:(
        dajcie jakieś info :(

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka