Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w dominet bank

    IP: *.crowley.pl 08.06.07, 12:31
    Czy ktoś tam pracuje jak tam z atmosferką ,płacą itp. chodzi o doradcę.
    Za odp. z górki dzięki
    Obserwuj wątek
      • bszalacha Re: Praca w dominet bank 08.06.07, 23:53
        Ja jestem klientem tegoż banku.Mam bardzo złą opinię na ich temat i myślę,że
        możesz obrywać od klientów za system lichwiarski,tóry stosują w swoich
        kredytach.
      • Gość: jf Re: Praca w dominet bank IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.07, 00:34
        Jestem klientem i nie dałbym takiemu doradcy więcej niż 1200 brutto - ludzie
        widać, że z łapanki, bez kwalifikacji, chociaż obecnie podobno na takie
        stanowiska kwalifikacji nie trzeba mieć.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka