Gość: ciekawy IP: *.crowley.pl 08.06.07, 12:31 Czy ktoś tam pracuje jak tam z atmosferką ,płacą itp. chodzi o doradcę. Za odp. z górki dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bszalacha Re: Praca w dominet bank 08.06.07, 23:53 Ja jestem klientem tegoż banku.Mam bardzo złą opinię na ich temat i myślę,że możesz obrywać od klientów za system lichwiarski,tóry stosują w swoich kredytach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jf Re: Praca w dominet bank IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.07, 00:34 Jestem klientem i nie dałbym takiemu doradcy więcej niż 1200 brutto - ludzie widać, że z łapanki, bez kwalifikacji, chociaż obecnie podobno na takie stanowiska kwalifikacji nie trzeba mieć. Odpowiedz Link Zgłoś