Gość: natalia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.07.07, 21:18 Czy ktoś pracował w Czechach na produkcji? Możecie się podzielić szczegółami? Jak to jest z zakwaterowaniem? Jakie są warunki pracy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj