Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w Czechach

    IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.07.07, 21:18
    Czy ktoś pracował w Czechach na produkcji?
    Możecie się podzielić szczegółami?
    Jak to jest z zakwaterowaniem?
    Jakie są warunki pracy?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka