Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 19:50
    Witam.
    Firma wysłała mnie na szkolenie, ale oczywiście wysłała też do mnie lojalkę
    na 150 zł i rok czasu.Nie oddałam jej podpisanej pracodawcy, bo normalnie
    zapomniałam. 2 dni temu złożyłam wymówienie z zachowaniem 2 tyg.okresu
    wypowiedzenia. Teraz moje pytanie, czy w takim przypadku, kiedy nie oddałam
    tej podapisanej umowy pracodawcy, on (pracodawca) może potrącić mi te 150 zł
    z wynagrodzenia, czy nie ma takiego prawa, no bo w końcu nie ma żadnego
    dokumentu na podstawie którego mógłby takie potrącenia dokonać. Dobrze
    myślę???,
    Pozdrawiam
    Ania
    Obserwuj wątek
      • Gość: balbina33 Re: Lojalka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 18:18
        Czy naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc:(
        • Gość: xx Re: Lojalka IP: 213.25.195.* 05.07.07, 18:46
          A znane jest ci pojęcie "uczciowość"?????
          • Gość: xx Re: Lojalka IP: 213.25.195.* 05.07.07, 19:35
            "uczciowość" - literówka, miało być "uczciwość"
            • Gość: balbina33 Re: Lojalka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 20:19
              Firmie z której odchodze to i jeszcze kilka innych słówek nie jest znane,za to
              znają bardzo dobrze pojęcie mobbingu, proszę tylko o odpowiedź na pytanie
              zadane przeze mnie.
              Pozdrawiam
              A.
              • Gość: Marek Odpowiedź IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.07, 12:52
                A.

                Według mnie pracodawca w żadnym wypadku nie może "cofnąć Ci"
                150 złotych.

                Rozumiem, że masz podpisaną umowę na czas określony (bo rozwiązujesz
                z dwutygodniowym wypowiedzeniem). Jeśli w umowie nie ma żadnych
                podejrzanych zapisów a Ty nie podpisałaś lojalki, to jesteś CAŁKOWICIE
                bezpieczna.

                Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Jeśli miałaś rzeczywiście tam
                mobbing to nie miej dla tego wieśniaka żadnej litości, żadnych
                skrupułów. Rozumiesz? ŻADNYCH.

                Powodzenia,
                Marek
                • taki_i_owaki Re: Odpowiedź 08.07.07, 08:32
                  mobbing to teraz strasznie popularne slowo i kazdy kto sie spotka chocby z
                  zartobliwymi docinkami, a nie zrozumie, ze to zart od razu twierdzi ze ma
                  mobbing w pracy.

                  a na pytanie jakie zadala balbina najprosciej jest uzyskac odpowiedz czytajac te
                  papierki ktore podpisalas (umowy, aneksy, oswiadczenia itd.) jak tam nic nie ma
                  o 150zl czy tez o lojalce to jestes czysta.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka