Gość: balbina33
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.07.07, 19:50
Witam.
Firma wysłała mnie na szkolenie, ale oczywiście wysłała też do mnie lojalkę
na 150 zł i rok czasu.Nie oddałam jej podpisanej pracodawcy, bo normalnie
zapomniałam. 2 dni temu złożyłam wymówienie z zachowaniem 2 tyg.okresu
wypowiedzenia. Teraz moje pytanie, czy w takim przypadku, kiedy nie oddałam
tej podapisanej umowy pracodawcy, on (pracodawca) może potrącić mi te 150 zł
z wynagrodzenia, czy nie ma takiego prawa, no bo w końcu nie ma żadnego
dokumentu na podstawie którego mógłby takie potrącenia dokonać. Dobrze
myślę???,
Pozdrawiam
Ania