Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w Czechach ?

    IP: *.domainunused.net 08.10.07, 15:35
    Ostatnio w mediach pojawia się mnóstwo artykułów o braku rąk do pracy u
    naszych południowych sąsiadów ;
    Ja mieszkam niedaleko granicy, do granicy z Katowic jedzie się godzine
    dwupasmówką, nie mam tutaj pracy mimo bardzo długich i aktywnych poszukiwań.
    Chciałbym dowiedzieć się jakie sa tam warunki pracy, jak wyglądają zarobki,
    czy trzeba załatwiać jakieś formalności itp ?
    Zawody które mógłbym wykonywać to : kierowca (osobowy, Van, autobus), monter
    okablowań, internetu, kurier, pomocnik na budowie, gipsiarz, tapeciarz,
    malarz, prosty informatyk, kucharz ...
    Można w tych zawodach liczyć przynajmniej na te 1500 zł netto ?
    Bardzo proszę o odpowiedzi osób które pracują w Czechach.
    pozdrawiam !
    Obserwuj wątek
      • Gość: Cola Re: Praca w Czechach ? IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.07, 23:18
        Nie pracowałam nigdy w Czechach, zatem mogę pomóc CI tylko po
        części, ale myślę, że i te informacje się przydadzą. Podsyłam link
        do zakładki z serwisu Pracuj.pl "Praca za granicą - Czechy" tutaj są
        wszelkie podstawowe informacje, linki do wspólpracujących serwisów
        no i baza ofert pracy.
        www.pracuj.pl/kariera-praca-za-granica_czechy.htm#top
        I jeśli już naprawdę myslisz poważnie o wyjeździe, to zyczę
        powodzenia. Pozdr

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka