Gość: pawel
IP: *.domainunused.net
08.10.07, 15:35
Ostatnio w mediach pojawia się mnóstwo artykułów o braku rąk do pracy u
naszych południowych sąsiadów ;
Ja mieszkam niedaleko granicy, do granicy z Katowic jedzie się godzine
dwupasmówką, nie mam tutaj pracy mimo bardzo długich i aktywnych poszukiwań.
Chciałbym dowiedzieć się jakie sa tam warunki pracy, jak wyglądają zarobki,
czy trzeba załatwiać jakieś formalności itp ?
Zawody które mógłbym wykonywać to : kierowca (osobowy, Van, autobus), monter
okablowań, internetu, kurier, pomocnik na budowie, gipsiarz, tapeciarz,
malarz, prosty informatyk, kucharz ...
Można w tych zawodach liczyć przynajmniej na te 1500 zł netto ?
Bardzo proszę o odpowiedzi osób które pracują w Czechach.
pozdrawiam !