Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    TURYSTYKA - SPOSÓB NA ŻYCIE ...???!!!

    IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.03, 21:41
    LUBIĘ PODRÓŻOWAĆ-TO MOJA WIELKA PASJA. JESTEM DOBRYM NEGOCJATOREM I
    ORGANIZATOREM, A ŻYWOTNE ZAANGAŻOWANIE W TO CO ROBIĘ DAJE GWARANCJĘ
    POWODZENIA KAŻDEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA. CHCIAŁBYM ZAJĄĆ SIĘ TURYSTYKĄ ZAWODOWO.
    CZY KTOŚ DA MI SZANSĘ ... O SUKCESIE JESTEM BOWIEM PRZEKONANY.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka