Gość: friday nic nie umiem robić ale od czego mam du..ę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.08, 14:10 Nic nie umiem robić ale bardzo chcę zarobić na studia. Praca barmana była taka poniżająca więc... Aby pomóc rodzinie i uzbierać na studia okradam ludzi,a czasami muszę niestety ich "uciszyć". Pierwszy raz za jest najgorszy, bo ma się natłok myśli w głowie, wyrzuty sumienia i strasznego kaca moralnego - Później samo leci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 14:11 Zal mi tych dziewczyn. Jednak w zadnym razie nie potrafie zaakceptowac tego co robia. Mozna dazyc do marzen na rozne sposoby ale trzeba zachowac jakakolwiek godnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.kam.pl 31.10.08, 14:18 No że też teraz wpadł ktoś na ten pomysł, żeby to opisać i nagłośnić. heh od zawsze wiedziałem że tak się dzieje, A potem taka polska gwiazda przychodzi i ci udaje że została zgwałcona i ze nie chce o tym rozmawiać , mówiąc ze nigdy w życiu się nie kochała i nie wie co z czym się robi. heh nie którzy naiwniaczki się złapią i cieszą że maja prawie dziewicę wierną i w ogóle . tylko że nie potrafią się skapnąć skąd ona zna takie ruchy w łóżku i jaka ona jest świetna, przecież to prawie dziewica !?. Dodam że mnie osobiście laska tak próbowała wkręcać, ale gubiła sie w kłamstwie na co dzień, nie potrafiła nawet o tym kłamać a już nie mówiąc o przyznaniu się . Śmiałem się na co dzień jaką to sobie gwiazdę wybrałem bez szacunku do siebie samej i weź tu sobie kobietę na żonę. ehh rzygać mi się chcę na te wywłoctwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulek Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 129.35.231.* 31.10.08, 14:19 zle jest w tym tylko to co ludzie sobie sami zlem nazwia. Seks za korzysci materialne to czesc ludzkiego zachowania. Jesli ktos sie na to (dobrowolnie) decyduje, to niech znajdzie tez w tym przyjemnosc. Wazne jest: nie oszukiwac siebie ani swoich bliskich (oni tez musza miec prawo podjecia decyzji) i w pelni akceptowac to co sie robi. A ludzie niech sobie gadaja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOWAL Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.range217-43.btcentralplus.com 31.10.08, 14:25 A JA MYSLALEM ZE NAJSTARSZY ZAWOD SWIATA NALEZY DO KOWALI... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jr Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.coffeeheaven.pl 31.10.08, 14:38 Dla mnie dziwka to dziwka. Ich żale i smutki nie ruszaja mnie. Ich niezrozumienie dla ludzi patrzących krytycznie na to co robią jest niezwykłe. Głupie chciwe suki..tym dla mnie są. A to że nie lubią tego co robią nic nie zmienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inco Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.e-wro.net.pl 31.10.08, 14:42 Całkowicie się zgadzam ze ten tekst jet żenujący i prezentuję poziom ucznia szkoły średniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wienerek_polski st Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 14:42 Przykra prawda ale Polki sie w ogole nie szanuja. Pracowalem kilka lat w Wiedniu. 90% Polek to zwykłe K.... widza 30 euro i juz leca i to nie jest tak że je sytuacja zmusza. Poprostu taki charakter, lubią mieć kase. Poznalem Polki 5 dziewczyn na 6 sie puszczało, poznalem Czeszki, Słowaczki i jakoś tam nie ma tego problemu nie odczulem tego w rozmowach miedzy nami. Polki myśla tyłkiem odkad mijaja granice Polska przykre ale prawdziwe. Nie mowie ze kazda ale 90% taka jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dexter27 Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 195.69.81.* 31.10.08, 14:45 Roz...la mnie to forum większość wypowiedzi piszą tutaj faceci.... No sorry, ale kto korzysta z usług prostytutek???? Gdyby nie było popytu nie byłoby podaży???? Jakby wszyscy faceci tacy święci byli to ten zawód sam dawno by zanikł albo egzystował w szczątkowej formie. A tak, skoro istnieją tabuny napalonych, zakompleksionych, szukających wrażeń baranów znalazła się na nie odpowiedź rynku.... Już ktoś napisał, że co drugi musi chociaż raz spróbować... i właśnie dlatego ten zawód dalej istnieje i się rozwija. Powinniście panowie sami sobie zajrzeć za kołnierz, a potem wypisywać takie moralizatorskie komentarze.... i następnym kiedy wy skorzystacie z usług albo usłyszycie jak któryś z waszych kolegów się chwali lub kiedy będziecie na jakimś wieczorze kawalerskim gdzie będzie "pseudo- striptizerka" to zastanówcie się kto tworzy ten rynek.....i kto go nakręca. pozdrawiam wszystkich super-macho na tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawca Najlepiej chodza modelki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 15:18 Najlepiej bzykaja sie modelki warszawskie.. dorabiaj sobie dziewcyzny:tance przy rurkach,laska na poczekaniu w ekskluzywnym pubie.. Mangoo Models to jest to a D'Vision to laska rarytas soczysta i do konca... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowany Re: Najlepiej chodza modelki IP: *.171.87.196.static.crowley.pl 04.11.08, 13:58 w ktorym pubie? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Paradoks: 31.10.08, 15:19 ================================== Syn pyta ojca: tato, co to jest paradoks? Niechetny na kolejny wyklad ojciec odpowiada synowi, ze najlepiej bedzie na przykladzie praktycznym i rzecze: idz do matki, i zapytaj, czy sie odda innemu facetowi za 50 baksow. Matka mowi, ze 50 to malo, ale za 100, to bardzo chetnie. Podobna sytuacja powtarza sie z siostra a nawet z babcia. Syn opowiada ojcu o wynikach domowej ankiety. Ojciec wtedy wyjasnia: widzisz synu, to jest wlasnie paradoks: trzy dziwki w domu, a nie ma co do garnka wlozyc ani za co wychlac. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Do wszystkich "swiecie oburzonych": 31.10.08, 15:29 =================================== Darujcie sobie te katolskie zaklamanie i oblude. Prostytucja w Polsce tez istnieje, a kto jest klientami tych pan? Ufoludki? Podobnie rzecz sie ma z malzenstwem, nawet tym "uswieconym" sakramentami i wszelkimi zakleciami. Malzenstwo jest ZALEGALIZOWANA prostytucja. Jezeli ktos ma watpliwosci, niech sproboje nie dawac szmalu do wspolnego, domowego budzetu! Szlaban na lodowke i sypialnie ma jak w szwajcarskim banku. Odpowiedz Link Zgłoś
jezoslaw Re: Do wszystkich "swiecie oburzonych": 31.10.08, 15:39 darkraj napisał: > Malzenstwo jest ZALEGALIZOWANA prostytucja. > Jezeli ktos ma watpliwosci, niech sproboje nie dawac szmalu do > wspolnego, domowego budzetu! > Szlaban na lodowke i sypialnie ma jak w szwajcarskim banku. w takim razie gratuluję Ci żony-dziwki Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Do wszystkich "swiecie oburzonych": 31.10.08, 16:15 jezoslaw napisał: > darkraj napisał: > > > Malzenstwo jest ZALEGALIZOWANA prostytucja. > > Jezeli ktos ma watpliwosci, niech sproboje nie dawac szmalu do > > wspolnego, domowego budzetu! > > Szlaban na lodowke i sypialnie ma jak w szwajcarskim banku. > > w takim razie gratuluję Ci żony-dziwki =================================== A gdzie w komentarzu znalazles informacje o moim stanie cywilnym??? Kazdy sadzi wedlug siebie? Osobiscie nie mam nic przeciwko prostytukom tudziez paniom "lekkich obyczajow". Wychodzi taniej i bezstressowo. Tak jak ostatnio z twoja stara, kiedy wyszla pod pozorem wyrzucenia smieci. Ale i w tym przypadku to nie swiadczy zle o niej, tylko o tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśka Re: Do wszystkich "swiecie oburzonych": IP: 188.33.34.* 19.04.10, 19:35 Darkraj ale z ciebie imbecyl!!!! jezoslaw spoko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /:) Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.man.poznan.pl 31.10.08, 15:35 i co z tego każdy ma prawo robić to co chce. jak ktoś chce zarabiać w ten sposób to jego sprawa. nie można potępiać całkowicie, ale z drugiej strony nie można też być zbytnio wyrozumiałym. praca za dobrą kasę po prostu i nie należy jakoś szczególnie szykanować, ale z drugiej strony czemu ktoś miałby współczuć później komuś kto jednak zarabia czy zarabiał tak dobre pieniądze. coś za coś bo nie ma nic za darmo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa krzywda IP: *.kalisz.mm.pl 31.10.08, 15:44 "Na koniec rozmowy dodaje: - Wiesz denerwuje mnie ocenianie ludzi, których się nie zna. Ja jestem osobą wolną, bez zobowiązań, nikogo do niczego nie zmuszam i nikomu oprócz siebie krzywdy nie robię." - oczywiscie, ze robi i to wielka krzywde komus kto kiedys ja pokocha i bedzie chcial sie dowiedziec o jej przeszlosci.prawodpodobnie zawsze w glowie jej przyszlego meza/ukochanego bedzie fakt, ze byla taka "goscinna" dla tylu napalonych jak zwierzeta mezczyzn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 15:46 a ja poproszę maila od wszystkich zainteresowanych studentek weterynarii :) Odpowiedz Link Zgłoś
n0e2008 Re: albo im wybaczyć 31.10.08, 15:50 jestes zalosna namiastka czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fela Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 212.160.194.* 31.10.08, 15:57 A co z facetami, co do nich przychodzą? Bez nich nie byłoby prostytucji. Ale oni są w w porządku, to tylko te dziewczyny są złe/niedobre/niemoralne itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiek GW Promuje Relatywizm Moralny IP: *.client.mscd.edu 31.10.08, 16:01 No bo przeciez kazda patologia jest w zasadzie "normalna". Nie mozna byc "zacofanym". Przerywanie ciazy? Przeciez kazdemu zdazy sie chopnac na jedna nocke, a zreszta kazdy ma hormony. Homoseksualizm? To taki odmienny stan normalnosci wymagajacy akceptacji. Bandytyzm? Oczywisty rezultat trudnosci ekonomicznych w nowej gospodarce "globalnej". Prostytucja? Mozna zarobic Odpowiedz Link Zgłoś
samaprawda2121 ... lepiej sie pusczać za kasę niż za darmo :) 31.10.08, 16:24 ... wiele puszcza się dla samego puszczania :) Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: ... lepiej sie pusczać za kasę niż za darmo : 31.10.08, 16:39 samaprawda2121 napisała: > ... wiele puszcza się dla samego puszczania :) =========================================== Acha, czyli jak kobieta idzie s facetem do lozka, to sie "puszcza", a ten sam facet w tej sytuacji tylko uprawia seks, tak? Ot, typowy przyklad prawdziwego, katolskiego relatywizmu moralnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gutek Re: ... lepiej sie pusczać za kasę niż za darmo : IP: *.lanet.net.pl 31.10.08, 16:53 puszczanie to normalna rzecz.niewazne czy kobieta, czy mezczyzna, kazdy sie puszcza, niekiedy za darmo (na imprezach), a niekiedy za kasę(prywatnie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ah Re: albo im wybaczyć IP: *.adsl.wanadoo.nl 31.10.08, 16:25 naprawdę aż tak straciłes kontakt z rzeczywistością? w sumie to bardziej współczuję twojej kobiecie zdecydowanie lepiej poślubic byłą prostytutkę, niż tak pełnego nienawisci i pogardy "sprawiedliwego" o wyjatkowo żałosnej i wygodnickiej pseudomoralności kto Cie tak skrzywdził że sie zmieniłeś w coś takiego, człowieku? Odpowiedz Link Zgłoś
samaprawda2121 Jestem kobietą baranku :) 31.10.08, 16:32 To logiczne. Dziewczyny przynajmniej zarabiają a tak by się puszczaly z czarnuchami i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henio Re: albo im wybaczyć IP: *.chello.pl 31.10.08, 16:33 > zdecydowanie lepiej poślubic byłą prostytutkę ty chyba sama jesteś prostytutka jak tak piszesz, wole brzydką ale normalną... Odpowiedz Link Zgłoś
martinidry Na Wyspach Polski, Rosjanki i Ukrainki mają opinię 31.10.08, 16:34 Na Wyspach Polski, Rosjanki i Ukrainki mają opinię [.....] Wiem, bo byłem i czasem mi było głupio, że też jestem z Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gram Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 16:39 Prostytucja. Komu to przeszkadza? To jest usluga jak kazda inna. Jest popyt i jest podaż. Wokol niezobowiazujacego seksu robi sie szum. Moze wlasnie dlatego. Na swiecie jest pelno moralizatorow, ktorzy sami nie moga bo sie czegos boja i na wszelki wypadek innym tez nie pozwola. Chrzescijanstwo ma zly wplyw na ludzi, gdyz zakazuje seksu dla przyjemnosci, a tych ktorzy na to sobie pozwlaja roznymi sztuczkami probuje sie napietnowac. Ludzie cieszcie sie zyciem teraz a nie po smierci w niebie. A jezeli dobrzy, cnotliwi ludzie nie ida do nieba po smierci po prostu tylko do piachu? Jezeli to jest chrzescijanska bajka dla doroslych? Cale te katolickie bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
o90 a fotki ???????? gdzie fotki ???????????? 31.10.08, 17:10 skoro to takie fajne i osoby dorosle moralnie wyzwolone bez zobowiazan nie robiace krzywdy nikomu czego sie wstydzic ? ludzie troche konsekwencji wywiad fotka cennik skoro moralnie dopouszczalne poznajmy blizej te osoby aby nie oceniac nieznajomych.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 23:55 Dosłownie rzygać mi się chce, jak czytam że dziewczyna się sprzedaje i zarazem myśli o narzeczonym który czeka na nią w Polsce. RZYGAĆ!!! Tracę wszelaką wiarę w ludzi i miłość... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc-ona Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.75.59.161.brzesko59.ptc.pl 03.11.08, 18:11 tyle tu o tym wszystkim...to ja sie pytam, a co z sexem "po przyjacielsku?" prostytucja-zle, nawiasem, nie było by jej, gdyby nie faceci....a kobiety, ktore sie na "to" decyduja, sa zalosne....chetne na szybka, wielka kase....ale w sumie, to wina facetow, ze ida na takie "kobiety", a potem maja pretensje, ze przyszla zona tak robila...tu polowa mezczyzn wypowiada sie, ze "musi" raz czy dwa razy na tydzien z inna kobieta niz zona...gdyby wasza zona "poszla" na innego, to byscie ja ukatrupili, bo poszla ku**a!!! ale jak sami chodzicie, to jest ok???? a te co decyduja sie za granica na .... taka forme zarabiania....godne pozalowania...i wcale sie nie dziwie, ze maja potem polki takie a nie inne opinie....i nie wierze, ze polacy - faceci - nie korzystaja z "kolezanek" ojczystych..... wspolczuje..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smiechu warte Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 194.114.62.* 04.11.08, 14:28 Natura samca czy to chomik samiec czy słuń samiec czy homo-problemus sapiens samiec jest taka ze chce seksu(testosteron). Kobieta zawsze ma słowo NIE i do w sumie ona decyduje inacze to gwałt.. PROSTE. Dzisiejsze kobiety typu "jestem piekna i chce czegoś więcej niż normalnośc" ewoluowały do... czegoś gorszego niż samiec.. i tyle. Uważam że częścią inteligencji weyróżniającą nas od zwierzat jest panowac nad soba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wp Wy się lepiej zastanówcie... IP: *.rc.kyushu-u.ac.jp 01.11.08, 06:53 Ile gwałtów miałoby miejsce, gdyby nie to, że zawsze można sobie pobzykać za kasę. Odpowiedz Link Zgłoś