Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Najstarszy zawód na... Wyspach

      • Gość: friday nic nie umiem robić ale od czego mam du..ę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.08, 14:10
        Nic nie umiem robić ale bardzo chcę zarobić na studia. Praca barmana była
        taka poniżająca więc... Aby pomóc rodzinie i uzbierać na studia okradam
        ludzi,a czasami muszę niestety ich "uciszyć". Pierwszy raz za jest najgorszy,
        bo ma się natłok myśli w głowie, wyrzuty sumienia i strasznego kaca moralnego
        - Później samo leci.
      • Gość: p Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 14:11
        Zal mi tych dziewczyn. Jednak w zadnym razie nie potrafie zaakceptowac tego co
        robia. Mozna dazyc do marzen na rozne sposoby ale trzeba zachowac jakakolwiek
        godnosc.
      • Gość: jasiu Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.kam.pl 31.10.08, 14:18
        No że też teraz wpadł ktoś na ten pomysł, żeby to opisać i nagłośnić. heh od
        zawsze wiedziałem że tak się dzieje, A potem taka polska gwiazda przychodzi i ci
        udaje że została zgwałcona i ze nie chce o tym rozmawiać , mówiąc ze nigdy w
        życiu się nie kochała i nie wie co z czym się robi. heh nie którzy naiwniaczki
        się złapią i cieszą że maja prawie dziewicę wierną i w ogóle . tylko że nie
        potrafią się skapnąć skąd ona zna takie ruchy w łóżku i jaka ona jest świetna,
        przecież to prawie dziewica !?. Dodam że mnie osobiście laska tak próbowała
        wkręcać, ale gubiła sie w kłamstwie na co dzień, nie potrafiła nawet o tym
        kłamać a już nie mówiąc o przyznaniu się . Śmiałem się na co dzień jaką to sobie
        gwiazdę wybrałem bez szacunku do siebie samej i weź tu sobie kobietę na żonę.
        ehh rzygać mi się chcę na te wywłoctwo.
      • Gość: lulek Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 129.35.231.* 31.10.08, 14:19
        zle jest w tym tylko to co ludzie sobie sami zlem nazwia. Seks za
        korzysci materialne to czesc ludzkiego zachowania. Jesli ktos sie na
        to (dobrowolnie) decyduje, to niech znajdzie tez w tym przyjemnosc.
        Wazne jest: nie oszukiwac siebie ani swoich bliskich (oni tez musza
        miec prawo podjecia decyzji) i w pelni akceptowac to co sie robi. A
        ludzie niech sobie gadaja...
      • Gość: KOWAL Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.range217-43.btcentralplus.com 31.10.08, 14:25
        A JA MYSLALEM ZE NAJSTARSZY ZAWOD SWIATA NALEZY DO KOWALI...
      • Gość: jr Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.coffeeheaven.pl 31.10.08, 14:38
        Dla mnie dziwka to dziwka. Ich żale i smutki nie ruszaja mnie. Ich
        niezrozumienie dla ludzi patrzących krytycznie na to co robią jest
        niezwykłe. Głupie chciwe suki..tym dla mnie są. A to że nie lubią
        tego co robią nic nie zmienia.
      • Gość: Inco Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.e-wro.net.pl 31.10.08, 14:42
        Całkowicie się zgadzam ze ten tekst jet żenujący i prezentuję poziom ucznia szkoły średniej.
      • Gość: wienerek_polski st Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 14:42
        Przykra prawda ale Polki sie w ogole nie szanuja. Pracowalem kilka lat w Wiedniu. 90% Polek to zwykłe K.... widza 30 euro i juz leca i to nie jest tak że je sytuacja zmusza. Poprostu taki charakter, lubią mieć kase. Poznalem Polki 5 dziewczyn na 6 sie puszczało, poznalem Czeszki, Słowaczki i jakoś tam nie ma tego problemu nie odczulem tego w rozmowach miedzy nami. Polki myśla tyłkiem odkad mijaja granice Polska przykre ale prawdziwe. Nie mowie ze kazda ale 90% taka jest
      • Gość: dexter27 Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 195.69.81.* 31.10.08, 14:45
        Roz...la mnie to forum większość wypowiedzi piszą tutaj faceci....
        No sorry, ale kto korzysta z usług prostytutek???? Gdyby nie było
        popytu nie byłoby podaży???? Jakby wszyscy faceci tacy święci byli
        to ten zawód sam dawno by zanikł albo egzystował w szczątkowej
        formie. A tak, skoro istnieją tabuny napalonych, zakompleksionych,
        szukających wrażeń baranów znalazła się na nie odpowiedź rynku....
        Już ktoś napisał, że co drugi musi chociaż raz spróbować... i
        właśnie dlatego ten zawód dalej istnieje i się rozwija. Powinniście
        panowie sami sobie zajrzeć za kołnierz, a potem wypisywać takie
        moralizatorskie komentarze.... i następnym kiedy wy skorzystacie z
        usług albo usłyszycie jak któryś z waszych kolegów się chwali lub
        kiedy będziecie na jakimś wieczorze kawalerskim gdzie będzie "pseudo-
        striptizerka" to zastanówcie się kto tworzy ten rynek.....i kto go
        nakręca.
        pozdrawiam wszystkich super-macho na tym forum
      • Gość: Znawca Najlepiej chodza modelki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 15:18
        Najlepiej bzykaja sie modelki warszawskie.. dorabiaj sobie dziewcyzny:tance
        przy rurkach,laska na poczekaniu w ekskluzywnym pubie.. Mangoo Models to jest
        to a D'Vision to laska rarytas soczysta
        i do konca...
        • Gość: zainteresowany Re: Najlepiej chodza modelki IP: *.171.87.196.static.crowley.pl 04.11.08, 13:58
          w ktorym pubie?
      • darkraj Paradoks: 31.10.08, 15:19
        ================================== Syn pyta ojca: tato, co to jest
        paradoks?
        Niechetny na kolejny wyklad ojciec odpowiada synowi, ze najlepiej
        bedzie na przykladzie praktycznym i rzecze: idz do matki, i zapytaj,
        czy sie odda innemu facetowi za 50 baksow.
        Matka mowi, ze 50 to malo, ale za 100, to bardzo chetnie.
        Podobna sytuacja powtarza sie z siostra a nawet z babcia.
        Syn opowiada ojcu o wynikach domowej ankiety.
        Ojciec wtedy wyjasnia: widzisz synu, to jest wlasnie paradoks: trzy
        dziwki w domu, a nie ma co do garnka wlozyc ani za co wychlac.
      • darkraj Do wszystkich "swiecie oburzonych": 31.10.08, 15:29
        =================================== Darujcie sobie te katolskie
        zaklamanie i oblude.
        Prostytucja w Polsce tez istnieje, a kto jest klientami tych pan?
        Ufoludki?

        Podobnie rzecz sie ma z malzenstwem, nawet tym "uswieconym"
        sakramentami i wszelkimi zakleciami.
        Malzenstwo jest ZALEGALIZOWANA prostytucja.
        Jezeli ktos ma watpliwosci, niech sproboje nie dawac szmalu do
        wspolnego, domowego budzetu!
        Szlaban na lodowke i sypialnie ma jak w szwajcarskim banku.
        • jezoslaw Re: Do wszystkich "swiecie oburzonych": 31.10.08, 15:39
          darkraj napisał:

          > Malzenstwo jest ZALEGALIZOWANA prostytucja.
          > Jezeli ktos ma watpliwosci, niech sproboje nie dawac szmalu do
          > wspolnego, domowego budzetu!
          > Szlaban na lodowke i sypialnie ma jak w szwajcarskim banku.

          w takim razie gratuluję Ci żony-dziwki
          • darkraj Re: Do wszystkich "swiecie oburzonych": 31.10.08, 16:15
            jezoslaw napisał:

            > darkraj napisał:
            >
            > > Malzenstwo jest ZALEGALIZOWANA prostytucja.
            > > Jezeli ktos ma watpliwosci, niech sproboje nie dawac szmalu do
            > > wspolnego, domowego budzetu!
            > > Szlaban na lodowke i sypialnie ma jak w szwajcarskim banku.
            >
            > w takim razie gratuluję Ci żony-dziwki
            =================================== A gdzie w komentarzu znalazles
            informacje o moim stanie cywilnym??? Kazdy sadzi wedlug siebie?

            Osobiscie nie mam nic przeciwko prostytukom tudziez paniom "lekkich
            obyczajow".
            Wychodzi taniej i bezstressowo.
            Tak jak ostatnio z twoja stara, kiedy wyszla pod pozorem wyrzucenia
            smieci.
            Ale i w tym przypadku to nie swiadczy zle o niej, tylko o tobie.
            • Gość: kaśka Re: Do wszystkich "swiecie oburzonych": IP: 188.33.34.* 19.04.10, 19:35
              Darkraj ale z ciebie imbecyl!!!! jezoslaw spoko
      • Gość: /:) Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.man.poznan.pl 31.10.08, 15:35
        i co z tego każdy ma prawo robić to co chce. jak ktoś chce zarabiać w ten
        sposób to jego sprawa. nie można potępiać całkowicie, ale z drugiej strony nie
        można też być zbytnio wyrozumiałym. praca za dobrą kasę po prostu i nie należy
        jakoś szczególnie szykanować, ale z drugiej strony czemu ktoś miałby współczuć
        później komuś kto jednak zarabia czy zarabiał tak dobre pieniądze. coś za coś
        bo nie ma nic za darmo!!!!
      • Gość: aaa krzywda IP: *.kalisz.mm.pl 31.10.08, 15:44
        "Na koniec rozmowy dodaje: - Wiesz denerwuje mnie ocenianie ludzi, których się
        nie zna. Ja jestem osobą wolną, bez zobowiązań, nikogo do niczego nie zmuszam
        i nikomu oprócz siebie krzywdy nie robię." - oczywiscie, ze robi i to wielka
        krzywde komus kto kiedys ja pokocha i bedzie chcial sie dowiedziec o jej
        przeszlosci.prawodpodobnie zawsze w glowie jej przyszlego meza/ukochanego
        bedzie fakt, ze byla taka "goscinna" dla tylu napalonych jak zwierzeta mezczyzn.
      • Gość: mm Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 15:46
        a ja poproszę maila od wszystkich zainteresowanych studentek
        weterynarii :)
      • n0e2008 Re: albo im wybaczyć 31.10.08, 15:50
        jestes zalosna namiastka czlowieka.
      • Gość: fela Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 212.160.194.* 31.10.08, 15:57
        A co z facetami, co do nich przychodzą?
        Bez nich nie byłoby prostytucji. Ale oni są w w porządku, to tylko te dziewczyny
        są złe/niedobre/niemoralne itp.
      • Gość: Misiek GW Promuje Relatywizm Moralny IP: *.client.mscd.edu 31.10.08, 16:01
        No bo przeciez kazda patologia jest w zasadzie "normalna". Nie mozna
        byc "zacofanym". Przerywanie ciazy? Przeciez kazdemu zdazy sie
        chopnac na jedna nocke, a zreszta kazdy ma hormony.
        Homoseksualizm? To taki odmienny stan normalnosci wymagajacy
        akceptacji. Bandytyzm? Oczywisty rezultat trudnosci ekonomicznych
        w nowej gospodarce "globalnej". Prostytucja? Mozna zarobic
      • samaprawda2121 ... lepiej sie pusczać za kasę niż za darmo :) 31.10.08, 16:24
        ... wiele puszcza się dla samego puszczania :)
        • darkraj Re: ... lepiej sie pusczać za kasę niż za darmo : 31.10.08, 16:39
          samaprawda2121 napisała:

          > ... wiele puszcza się dla samego puszczania :)
          =========================================== Acha, czyli jak kobieta
          idzie s facetem do lozka, to sie "puszcza", a ten sam facet w tej
          sytuacji tylko uprawia seks, tak?
          Ot, typowy przyklad prawdziwego, katolskiego relatywizmu moralnego.
          • Gość: gutek Re: ... lepiej sie pusczać za kasę niż za darmo : IP: *.lanet.net.pl 31.10.08, 16:53
            puszczanie to normalna rzecz.niewazne czy kobieta, czy mezczyzna, kazdy sie
            puszcza, niekiedy za darmo (na imprezach), a niekiedy za kasę(prywatnie).
      • Gość: ah Re: albo im wybaczyć IP: *.adsl.wanadoo.nl 31.10.08, 16:25
        naprawdę aż tak straciłes kontakt z rzeczywistością?

        w sumie to bardziej współczuję twojej kobiecie
        zdecydowanie lepiej poślubic byłą prostytutkę, niż tak pełnego
        nienawisci i pogardy "sprawiedliwego" o wyjatkowo żałosnej i
        wygodnickiej pseudomoralności

        kto Cie tak skrzywdził że sie zmieniłeś w coś takiego, człowieku?
        • samaprawda2121 Jestem kobietą baranku :) 31.10.08, 16:32
          To logiczne. Dziewczyny przynajmniej zarabiają a tak by się puszczaly z czarnuchami i tyle...
        • Gość: henio Re: albo im wybaczyć IP: *.chello.pl 31.10.08, 16:33
          > zdecydowanie lepiej poślubic byłą prostytutkę

          ty chyba sama jesteś prostytutka jak tak piszesz, wole brzydką ale normalną...
      • martinidry Na Wyspach Polski, Rosjanki i Ukrainki mają opinię 31.10.08, 16:34
        Na Wyspach Polski, Rosjanki i Ukrainki mają opinię [.....]
        Wiem, bo byłem i czasem mi było głupio, że też jestem z Polski.
      • Gość: gram Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 16:39
        Prostytucja. Komu to przeszkadza? To jest usluga jak kazda inna. Jest popyt i
        jest podaż. Wokol niezobowiazujacego seksu robi sie szum. Moze wlasnie
        dlatego. Na swiecie jest pelno moralizatorow, ktorzy sami nie moga bo sie
        czegos boja i na wszelki wypadek innym tez nie pozwola. Chrzescijanstwo ma zly
        wplyw na ludzi, gdyz zakazuje seksu dla przyjemnosci, a tych ktorzy na to
        sobie pozwlaja roznymi sztuczkami probuje sie napietnowac. Ludzie cieszcie sie
        zyciem teraz a nie po smierci w niebie. A jezeli dobrzy, cnotliwi ludzie nie
        ida do nieba po smierci po prostu tylko do piachu? Jezeli to jest
        chrzescijanska bajka dla doroslych? Cale te katolickie bzdury.
      • o90 a fotki ???????? gdzie fotki ???????????? 31.10.08, 17:10
        skoro to takie fajne
        i osoby dorosle moralnie wyzwolone
        bez zobowiazan
        nie robiace krzywdy nikomu
        czego sie wstydzic ?


        ludzie troche konsekwencji

        wywiad fotka cennik

        skoro moralnie dopouszczalne
        poznajmy blizej te osoby
        aby nie oceniac nieznajomych....
      • Gość: V Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.08, 23:55
        Dosłownie rzygać mi się chce, jak czytam że dziewczyna się sprzedaje i zarazem myśli o narzeczonym który czeka na nią w Polsce. RZYGAĆ!!! Tracę wszelaką wiarę w ludzi i miłość...
        • Gość: gosc-ona Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: *.75.59.161.brzesko59.ptc.pl 03.11.08, 18:11
          tyle tu o tym wszystkim...to ja sie pytam, a co z sexem "po
          przyjacielsku?" prostytucja-zle, nawiasem, nie było by jej, gdyby
          nie faceci....a kobiety, ktore sie na "to" decyduja, sa
          zalosne....chetne na szybka, wielka kase....ale w sumie, to wina
          facetow, ze ida na takie "kobiety", a potem maja pretensje, ze
          przyszla zona tak robila...tu polowa mezczyzn wypowiada sie,
          ze "musi" raz czy dwa razy na tydzien z inna kobieta niz
          zona...gdyby wasza zona "poszla" na innego, to byscie ja ukatrupili,
          bo poszla ku**a!!! ale jak sami chodzicie, to jest ok????
          a te co decyduja sie za granica na .... taka forme
          zarabiania....godne pozalowania...i wcale sie nie dziwie, ze maja
          potem polki takie a nie inne opinie....i nie wierze, ze polacy -
          faceci - nie korzystaja z "kolezanek" ojczystych..... wspolczuje.....
          • Gość: smiechu warte Re: Najstarszy zawód na... Wyspach IP: 194.114.62.* 04.11.08, 14:28
            Natura samca czy to chomik samiec czy słuń samiec czy homo-problemus
            sapiens samiec jest taka ze chce seksu(testosteron). Kobieta zawsze
            ma słowo NIE i do w sumie ona decyduje inacze to gwałt.. PROSTE.
            Dzisiejsze kobiety typu "jestem piekna i chce czegoś więcej niż
            normalnośc" ewoluowały do... czegoś gorszego niż samiec.. i tyle.
            Uważam że częścią inteligencji weyróżniającą nas od zwierzat jest
            panowac nad soba.
      • Gość: wp Wy się lepiej zastanówcie... IP: *.rc.kyushu-u.ac.jp 01.11.08, 06:53
        Ile gwałtów miałoby miejsce, gdyby nie to, że zawsze można sobie
        pobzykać za kasę.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka