Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    zarobki w urzędach

    IP: *.e-wro.net.pl 22.11.08, 10:03
    ide na rozmowe do urzędu skarbowego, an stanowisko referenta, jakich zarobków
    moge się spodziewać?o co mogą pytać?
    Obserwuj wątek
      • annataylor Re: zarobki w urzędach 22.11.08, 23:05
        podobno niewiele placa, moja znajoma zarabia 1200zl,ale w urzedzie
        wojewodzkim :(
        • Gość: kiki Re: zarobki w urzędach IP: *.e-wro.net.pl 23.11.08, 18:07
          dzieki,a ktoś cos wie o płacy w urzedzie skarbowym?
          • Gość: Gutek Re: zarobki w urzędach IP: *.stella.net.pl 25.11.08, 05:45
            Zależy od miejsca (widełki możesz sobie wyliczyć z rozporządzenia)

            W dość dużym mieście na Podkarpaciu "starszemu referentowi" proponowano niespełna 1600 zł. brutto.
      • Gość: Romek Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 20:14
        w I Wielkopolskim US w Poznaniu,osoba bez matury 1800 na
        ręke,żałosne co robią znajomości
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka