chude_ramie 27.01.09, 12:43 Lubicie pracowac w domu? Stanęłam przed wyborem albo robię to co lubię, ale pracuję w domu, lub walczę na etacie od 9ej do 17ej;) Wybrałam to pierwsze i na razie jestem zadowolona;) A jak jest u was? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smaja18 Re: praca w domu 09.02.09, 14:10 witam jesli szukasz dobrej pracy w domu to mogę ci zaoferować przy wypełnianu ankiet. wystarczy tylko stałe łacze. i chwilka czasu jeśli ci to interesuje wejdź za <a href='badanie- rynku.net.pl/index.php?new=499022592d8aa'>Kliknij tutaj</a> warto pozdrawiam i odrazu mówię sprawdzone Odpowiedz Link Zgłoś