Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w domu

    27.01.09, 12:43
    Lubicie pracowac w domu?
    Stanęłam przed wyborem albo robię to co lubię, ale pracuję w domu,
    lub walczę na etacie od 9ej do 17ej;)
    Wybrałam to pierwsze i na razie jestem zadowolona;)
    A jak jest u was?
    Obserwuj wątek
      • smaja18 Re: praca w domu 09.02.09, 14:10
        witam

        jesli szukasz dobrej pracy w domu to mogę ci zaoferować przy
        wypełnianu ankiet. wystarczy tylko stałe łacze. i chwilka czasu
        jeśli ci to interesuje wejdź za <a href='badanie-
        rynku.net.pl/index.php?new=499022592d8aa'>Kliknij tutaj</a> warto
        pozdrawiam
        i odrazu mówię sprawdzone

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka