Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    kolejna sciema :)

    IP: *.ppp.eranet.pl 08.07.09, 11:44
    przeglądam..przeglądam...i w koncu jest:)
    sprawdzam strone firmy, jest OK, zespół handlowy raptem 4ech ludzi
    na caly kraj.
    Sprawdzam inne ogloszenia firmy.. ogloszenie ogólnopolskie - czyli
    czysta sciema i nabijanie sobie bazy HR.
    nikt mi nie wmowi, ze nagle wymieniają caly dział handlowy...
    z ciekawosci dzwonie do "biura"....noooo wie pan, ciągle zbieramy
    aplikacje.( w sumie 3ci tydzien :)..
    lipa jakass...lipa....
    Obserwuj wątek
      • annajustyna Re: kolejna sciema :) 08.07.09, 11:52
        No to zes Ameryke odkryl...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka