Gość: gwozdek
IP: *.ppp.eranet.pl
08.07.09, 11:44
przeglądam..przeglądam...i w koncu jest:)
sprawdzam strone firmy, jest OK, zespół handlowy raptem 4ech ludzi
na caly kraj.
Sprawdzam inne ogloszenia firmy.. ogloszenie ogólnopolskie - czyli
czysta sciema i nabijanie sobie bazy HR.
nikt mi nie wmowi, ze nagle wymieniają caly dział handlowy...
z ciekawosci dzwonie do "biura"....noooo wie pan, ciągle zbieramy
aplikacje.( w sumie 3ci tydzien :)..
lipa jakass...lipa....