22.08.06, 16:09
czy ktoś moze polecić dobrego anglistę, który ciekawie prowadzi zajęcia?
chodzi o zajęcia w firmie dla grupy 5-10 osób
Obserwuj wątek
    • Gość: Pinio_umyj_słonia Re: angielski IP: 82.160.194.* 22.08.06, 17:02
      Polecam szkołę Language Zone (www.languagezone.pl). Prowadzą zajęcia w
      jednym i
      drugim SCA, a siedzibę mają na Gazowej.
    • Gość: Pinio_umyj_słonia Re: angielski IP: 82.160.194.* 22.08.06, 17:05
      Poprawny adres: www.languagezone.pl
    • Gość: Gość Re: angielski IP: 82.160.91.* 23.08.06, 18:44
      Ja polecam szkołe EAGEL. Zajęcia z NativeSpeaker małe grupy, ciekawe imprezy w ciągu roku. A poziomy na które się dostaje są adekwatne do wiedzy jaka trzeba zdobyć na odpowiedni poziom w/g Cambridge.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka