deal 22.08.06, 16:09 czy ktoś moze polecić dobrego anglistę, który ciekawie prowadzi zajęcia? chodzi o zajęcia w firmie dla grupy 5-10 osób Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pinio_umyj_słonia Re: angielski IP: 82.160.194.* 22.08.06, 17:02 Polecam szkołę Language Zone (www.languagezone.pl). Prowadzą zajęcia w jednym i drugim SCA, a siedzibę mają na Gazowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinio_umyj_słonia Re: angielski IP: 82.160.194.* 22.08.06, 17:05 Poprawny adres: www.languagezone.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: angielski IP: 82.160.91.* 23.08.06, 18:44 Ja polecam szkołe EAGEL. Zajęcia z NativeSpeaker małe grupy, ciekawe imprezy w ciągu roku. A poziomy na które się dostaje są adekwatne do wiedzy jaka trzeba zdobyć na odpowiedni poziom w/g Cambridge. Odpowiedz Link Zgłoś