Dodaj do ulubionych

Telewizja i Internet

08.07.05, 15:55
Nie wiem czy już wiecie, ale ja się własnie dowiedziałem że będzie nas
obsługiwać firma "SUPERMEDIA" (to ona wygrała przetarg).
Obsługuje ona telewizję, telefon i internet.
Dzięki instalacji satelitarnej zbiorczej możliwe jest np. zabranie ze sobą
dekoderu (CYFRA+ lub POLSAT) podłączenie kablem do gniazdka w pokoju i
oglądanie telewizji (bez konieczności montażu anteny itd.), sygnał cały czas
aktywny. Na marginesie chwalą się że podpisywanie przez nich nowych umów z
telewizjami cyfrowymi prowadzi do różnego rodzajów rabatów i upustów nie
dostępnych normalną indywidualną drogą.
PS. Powiadomienia o tym zajściu już ponoć do nas wysłane.
Obserwuj wątek
    • neuron8 Re: Telewizja i Internet 08.07.05, 16:27
      No ale to jest telewija kablowa - czy to inna historia?
      Ze co - ze bedzie tylko antena satelitarna zbiorcza (czy tam zwykla) i kto che
      albo cyfre + albo cyfrowy polsat, a jak z internetem. Nie zabrdzo rozumiem o
      co chodiz z ta supermedia? Z ich strony nic nie wynika.... albo nie ta strone
      czytam smile
      • neuron8 Re: Telewizja i Internet 09.07.05, 10:45
        No tez sie nad tym zastanawiam. Czy ktoś zna tą firmę i moze powiedzieć na czym
        konkretnie te usługi polegają, to znaczy ze będziemy płacić tej supermedi (za,
        nie wiem, sygnał z satelity, lub okablowanie) + abonament za cyfere+ lub polsat
        lub za inna siec kablowa. Naprawdę czytałem ich stronę internetowa i nie za
        bardzo wiem jak to będzie wyglądać...

Jak by ktoś mógł przybliżyć idee działania tego rozwiania bede wdzięczny – bo
        może jest bardzo dobre (bo pomysł żeby nie wieszać anten satelitarnych jest
        ok. – strasznie to wygląda oblepione balkony smile) – ale jeśli to ma być kosztem
        jakiejś dobrej sieci kablowej (z szybkim netem) w dobrej cenie (bo tej
        supermedi to żadna rewelacja cenowa za prędkość (no chyba ze będą spore upusty
        przy tak wielkiej ilości mieszkańcow) np. 128 – lub 256) – nie wiem... takie
        moje przemyślenia
        • conradob Re: Telewizja i Internet 09.07.05, 11:22
          Wysłali nam ponoć powiadomienia o tej umowie z "Supermedia", także poczekajmy
          co tam wymyślili.
          Dla niecierpliwych tel. 829-65-00 prosić z Pawłem Malcem (on zajmuje się
          projektem "Horowa Góra").
          PS. Zapytałem się ich tylko czy jak wezmę dekoder ze starego mieszkania na
          Horową i podłączę się zwykłym koncetrykiem w gniazdko w ścianie to będzie
          działać i powiedzieli że tak, czyli sygnał w gniazdku satelitarny będzie.
        • conradob Re: Telewizja i Internet 09.07.05, 11:27
          Drogi neuronie ósmy, odnośnie idei działania tej firmy, reklamują się że
          poprzez ich usługi wzrasta jeszcze wartość mieszkań, bo właśnie nie ma na
          balkonach anten, ciągnących się kabli itp.
          Wszystko jest w zaprojektowanym okablowaniu czyli, tvsat, internet i ponoć
          telefonia.
          Odnośnie cen to nie mam zielonego pojęcia, trzeba poprostu poczekać na te ich
          pismo i wtedy może się dowiemy jak to działa.
          Pzdr
    • deroadrunner Re: Telewizja i Internet 13.07.05, 15:05
      HI,

Wczoraj dostaliśmy pisma z TBS i cennik supermiedii:
      np: 512 kbps - 95 BRUTTO sad(((( to jest drogo
      cennik Cyfry i polsatu jak na stronach polsatu i cyfry
      telefon z jakimiś dziwnymi abonammentami od 28PLN za miesiąc abonament
      do 100 Mbps WAN smile))))) .... jak kto s nie rozróżni to pomyśli że 100 na
      internet smile))

Ech ... miałem nadzieję na ASTER sad((

PZDR

Sylwia i Ryszard

• mak_22 Re: Telewizja i Internet 13.07.05, 16:14
      Witam!!!
      Mam pytanko Czy to jest tak ze my bedziemy miec mozliwosc korzystania tylko z
      tego co zaproponuje millenium czy inne firmy tez beda mogly montowac media bo
      to troszke kijowo mnie osobiscie oferta tego co oni proponuja nie zachecila w
      zaden sposob wolalabym aster lub upc czy ktos cos wie moze na ten temat ???
      Pozdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka