sagittarius954 19.11.09, 22:42 Bo i z czego tu się cieszyć . Wreszcie niech ten rok się skończy , może następny będzie uśmiechnięty . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tamaryszek44 Re: U mnie to norma - ciągłe niezadowolenie 19.11.09, 23:03 No jak to z czego? może z tego że idą święta i choinkę postawisz. Albo wiem- kup sobie piwo i dobrej kiełbasy zagrzej, włącz kino domowe i udawaj że w domu cię nie ma. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: U mnie to norma - ciągłe niezadowolenie 19.11.09, 23:07 Kiedy ja nie kiełbasiany, ani piwny , w święta nie ma mnie w domu a kino domowe gra, ale nie ma w tym pokoju fotela i trzeba na podłodze kucać Odpowiedz Link
tamaryszek44 Re: U mnie to norma - ciągłe niezadowolenie 19.11.09, 23:21 To przenieś albo kino albo fotel. No Sagi.....czy ty nie masz chandry czasem.? Odpowiedz Link
goskaa.l Re: U mnie to norma - ciągłe niezadowolenie 20.11.09, 10:06 sagittarius954 napisał: > Kiedy (...)kino domowe gra, ale nie ma w tym pokoju fotela i trzeba na > podłodze kucać > To się może połóż na tej podłodze? Odpowiedz Link
cortyzol Re: U mnie to norma - ciągłe niezadowolenie 20.11.09, 10:47 Sagi nie chce się wtrącać ,ale Ty dostałeś takiej chandry jak cholera,gdy odeszła stąd w....a. Tak to jest z tym rzucaniem kamieniami .Ożywiała forum . Teraz nawet piszą ,że jedno uratowała od zagłady. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: U mnie to norma - ciągłe niezadowolenie 20.11.09, 11:03 Ale nie krępuj się , wymieniaj jej nick w całości Ale swoimi postami to mnie jeszcze bardziej w niezadowolenie wbijacie. A co do forum to mam całkowicie inne zdanie , choć wolę dyskutować tylko na temat tego forum . Odpowiedz Link
wiga2008 Re: Cortyzol 20.11.09, 11:33 Cortyzolu, a znasz Ty takie powiedzenie: kumie, chwalą nas. A kto kumie, kto? Nooo, wy mnie - a ja was. Odpowiedz Link
cortyzol Re: Cortyzol 20.11.09, 12:28 Tak to jest. Wsadziłem palce między futrynę a drzwi.Przepraszam futrynę i drzwi.Dobrze Sagi ,że mocno nie trzasnąłeś. Odpowiedz Link
natla Re: Cortyzol 20.11.09, 12:58 No faktycznie......od kilku misięcy tak jakoś to forum zdychające od 5 lat nieprzeciętnie się "ożywiło".....średnio aż 3 nicki pisują dziennie. Nie wiesz dlaczego Cortyzolku? Bo ludzie nie lubią być szczypani i nie mogą być sobą. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Cortyzol 20.11.09, 13:00 Ale skąd , ja jestem ten co ciągle coś przytrzaskuje dlatego staram się uważać na innych .Jeszcze palca dużego lewej nogi nie wykurowałem Ale poddałeś mi myśl na następny wątek , może zdążę napisać zanim mi komp zdechnie Odpowiedz Link
misia007 U mnie normą jest ....zadowolenie!!! 20.11.09, 16:58 Naprawdę staram się we wszystkim znależć pozytywne strony.Nie mówię, że nie mam powodów do zadowolenia, mam ale i zmartwień sporo, jak każdy.Tyle, ze martwic się nie lubię.Jak nie mogę nic poradzić to....staram się przykre myśli odsunąć.Co ci sagi poradzić mogę to jako,że masz wnuczkę to i lektury dla panienek tez.Jest taka śliczna książeczka"Pollyanna"o dziewczynce, która grała w zadowolenie.Mądre i urocze.polecam Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: U mnie normą jest ....zadowolenie!!! 20.11.09, 17:10 Ostatnio widziałem film , nawet nie znam tytułu , szedł na HBO albo canal+, widziałem tam dziewczynkę w szpitalu , patrzącą się na śmierć ludzi . Coś mnie ścisnęło tak bardzo ,że zrezygnowałem z oglądania . Ale obraz tego dziecka mam w sobie . Niby bajka , jednak na tyle realistycznie pokazana ,że zapada głęboko w duszę . Powiedzmy, że was troszkę podpuściłem w tym wątku ,takim ponurakiem to nie jestem , choć ...nie znasz dnia ani godziny kiedy uśmiech zawita Odpowiedz Link
misia007 Re: U mnie normą jest ....zadowolenie!!! 20.11.09, 17:25 Wiadomo ze podpuściłeś!!!! Odpowiedz Link
skrzydlate Re: U mnie normą jest ....zadowolenie!!! 20.11.09, 18:13 a ty.... domyslałam sie, dlatego sie nie odzywałam Odpowiedz Link
filip505 Re: U mnie normą jest ....zadowolenie!!! 22.11.09, 03:25 ...jak nasza kol toma......44 podkresla, zawsze patrz na jasna (lepsza)strone zycia,to wielka madrosc!!!,innych STARAJ sie nie widzec,wiem ze to trudne. Odpowiedz Link