W tym wątku będę pisał następne opowiadania , po tamtych, wcześniejszych pozostała jedynie patyna broniąca dostępu do lochów forum . Pierwsze będzie o człowieku , który tak się nazywał jak tytuł wątku . Powinienem już wkleić to opowiadanie ,ale jeszcze się wstrzymam . Oczywiście z powodu kompa . Ten mój komp sam zasługuje już na osobne opowiadanie , kto wie może doczeka się jakiegoś krótkiego rysu .
I jeszcze jedno , jeśli macie chęć swoje opowiadania lub jakieś utwory pokazać społeczności forumowej to proszę bardzo , będzie mi miło pisać razem w tym wątku

Zapraszam i życzę wielu udanych chwil klikania .