Dodaj do ulubionych

Podobno ...

10.02.12, 04:11
Najlepsze pomysły człowiek ma na dranem . Umysł sie przespał i wie , czego ciało chce .
I proszę państwa może bym płeć zmienił . W dobie zmian strukturalnych i tej no , dezi , bo sie wszysko rozmontowuje , choc ja uważam że juz mało co zostało do rozmontowania, bo juz tylko kikuty fundamentów sterczą , uważam że trzeba sie chronić jak kto może . A moze bym mógł płeć zmienic . Zawsze to kilka lat mniej w pracy . Leń ze mnie, nie? Wobec zapowiadanych zmian emerytalnych i pracy do 67 roku zycia , zostałbym kobieta . Tu ciach i, tam ciach , zarost wont , wąsy ( o jasny gwint moje wąsy ) wont , daję ogłoszenie kupie macicę , do Grodzkiej lecę po porady , gdzie co i jak , zaczynam zmiany strukturalne dezi , zmieniam sie , aby wysłupłac jeszcze troszkę lat rodzę dzieci , dwoje troje co tam zawsze mozna prawda? Podobno u męczyzn zapłodnione jajo umieszcza się w powłoce brzusznej ( testy u australijskich naukowców) i ta dziecina do pewnego dnia zycia swobodnie się rozwija . Później przerzuca się toto do macicy i sie rodzi a jakże . Więc buch pobieram tego tysiaka lecę oddac dziecine do do okna zycia i biorę się za nastepny interes , powtarzam sytuacje i juz jestem 6 lat mniej od 67 czyli 61 , bo dwa razy po trzy lata , tak Peeselu?
Taaa... a zona miałby przyjaciółkę zamiast męza i teraz ona musiałaby wysłuchiwać wszystkich moich dezi . Tyle że ona nie lubi lesbijek( a ja jak kochałem kobiety tak bym je kochał , chyba, czyli co lessssss ) .I juz na emeryturze jest , szczęśliwa... Z przyjacielem na wódke bym nie poszedł , ani do łóżka , jakiś taki za bardzo męski i taki wielki jakiś ... oślizły beeeeeee. Ja wiem , czy watro sie brać za ten interes . W każdym bądź razie pomysła mam . Pięczęć , podpis zgłoszono do biura patentowego . Nie kopiowac , kradzierz pod groźba więzienia wzbroniona . Ale jakbym 12 urodził razy trzy , ja cię nie moge 36 lat , musza koniecznie wyciagnąc jeszcze wiek przejścia na emeryture czyli lepiej zdezi , na 72 lata, wtedy bym odszedł w wieku 36 lat . Raj ludzie , jestem ładna młoda i do serialu się nadaje ...łaaa. Okno życia big_grinbig_grinbig_grinsuspicioussuspicioussuspicious
Obserwuj wątek
        • amityr Re: Podobno ... 10.02.12, 16:23
          Podobno a może i naprawdę życiorys jest prawdziwy ale fakt ,że znalazłem tego posta na innym forum.
          Z akt IPN więcej można się dowiedzieć, niż z telewizji.
          Rodzice prezydentowej Hana Rojer, która podczas okupacji zmieniła nazwisko na Józefa Deptuła oraz Jan Dziadzia byli funkcjonariuszami Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a później MSW. W końcu lat 60-tych w czasie czystek antysemickich zwolnieni z komunistycznego ministerstwa odpowiedzialnego za masowe krwawe represje na Polakach, ale pozostali działaczami PZPR.

Dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki - Wolf i Estera Rojer przed wojną mieszkali w Warszawie, byli rzeźnikami. Babcia pierwszej damy została rozstrzelana w 1943 roku za nielegalny handel, dziadek zmarł rok wcześniej w szpitalu. Hana Rojer zmieniła nazwisko na Józefa Deptuła i została córką Jana i Stanisławy. Do momentu wywozu do Niemiec mieszkała ul. Radzymińskiej na Pradze w Warszawie.

Po wyzwoleniu spod okupacji hitlerowskiej 16-letnia Józefa wróciła do ojczyzny. Zamieszkała z kuzynką Anną Wojszelską w Białymstoku. Krewna, która była działaczką Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej, PZPR, pracownikiem Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego załatwiła jej prac w UBP. Dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony ojca Jana Władysław i Zofia Dziadzia pochodzili z Krakowa.

Józefa i Jan Dziadzia w dwa lata po nardzinach córeczki Anny, w 1954 roku mieli się zwrócić z wnioskiem o zmianę nazwiska na Dembowscy.
            • amityr Re: Podobno ... 10.02.12, 17:58
              W Biblii autorzy różnych ksiąg żyli w różnych czasach i w różnych miejscach (nie mogli się ze sobą umówić) a często opisują olbrzymów.
              freeisoft.pl/2011/02/szkielety-i-czaszki-ludzi-gigantow-wideo-zdjecia/
          • globerr Re: Podobno ... 11.02.12, 00:03
            Typowy polski kociołek....A co do tego mam prezydentowa??? Odpowiedz może....
            Chyba, że lubisz tanie sensacje, kto jak się nazywał i jakich miał dziadków.
            A tak w ogóle nie zaśmiecaj netu rzeczami brudnymi, na które pani Komorowska nigdy nie miała wpływu. Zastanów się chwilę zanim coś takiego puścisz dalej.... czy wnuki Hitlera, lub Stalina nie mają prawa do normalnego życia, bo miały takich po...onych dziadków????
            • amityr Re: Podobno ... 11.02.12, 15:20
              globerr napisał:

> Typowy polski kociołek....itd

Do mnie masz pretensje? Ja wczoraj w komentarzu potępiłem przecież tą informację.

freeisoft.pl/2010/12/biografia-rodziny-anny-komorowskiej-w-aktach-ipn/comment-page-1/#comment-14216
    • banitka51 Re: Podobno ... 11.02.12, 01:20
      Sagi, co za desperacja! Czego to facet nie zrobi dla emerytury, by więcej czasu z wnuczką spędzić... Ale przygotuj się na minusy - biust możesz duży dostać i równowagę stracisz przy wiązaniu butów, bowiem działa na niego większa grawitacja, niż admiracja. Poza tym w salonach kosmetycznych raczej nie ogląda się meczów, a czasu spędza się tam sporo - fryz, pazury, masaże... jak się damą chce być, to po latach samodziału w fachowe ręce trzeba się oddać.
      Plus - to wyjazd do Tajlandii (Grodzka też tam robiła operacje), potem program w TV - czyli OKNO Życia, może i dieta poselska...
      Może to i dobry pomysł jest?
      A odwrotnie to jakoś o pani, co jest od niedawna facetem nie jest głośno? (Abstrahując od emerytury, bo to żaden interes).
      Nie żebym była zainteresowana, bom za niska, a facet kurdupel to kurdupel, nie facetsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka