13.01.20, 06:57

https://images89.fotosik.pl/304/58ce78ac657a7514med.jpg
Obserwuj wątek
    • banitka51 Re: Screen 13.01.20, 11:32
      Wrocław lekko zachmurzony, chłodny, bez deszczu, bez słońca, bez perspektyw na śniegsmile

--
      od okazywania sympatii nie trzeba płacić podatku od darowizny
      • banitka51 Re: Screen kroki 13.01.20, 23:10
        Przez niecałą godzinę zrobiłeś prawie 5 km, czyli równe, turystyczne tempo - żadne posiadywanie po drodze, załatwianie ważnych spraw czy podjadanie ciasteczek przy kawiarnianym stoliku. pewnie chodzisz, bo chcesz, a nie dlatego, że nie masz roweru czy dostępu do MPK (własne auto to stanie w korku na siedząco, nie ma utraty kalorii). Ty tak codziennie, czy tylko w poniedziałki?

--
        • sagittarius954 Re: Screen kroki 14.01.20, 05:07
          Codziennie . Mój krokomierz mówi ,że przeszedłem drogę z Filadelfii do Chicago. Następny rekord to 800km zostało 289,6 . I tak już 50 dni combo teraz prę na 100 zostało 44 .big_grin
          • banitka51 Re: Screen kroki 14.01.20, 11:15
            a tak konkretnie - to idziesz na wschód czy na zachód? w stronę księżyca?smile dla zdrowia czy dla rekordu? Liczysz wszystkie kroki, te w mieszkaniu też, czy tylko kroki spaceru na wolnym powietrzu? Pamiętam z filmu "Dwaj papieże", że Rztzinger miał wysoką normę - chyba 10.000 kroków, zalecaną przez lekarza. To chyba nie do wytupania.

--
            • came_lia Re: Screen kroki 14.01.20, 11:32
              Mam wgraną aplikację samsung health .Ustawiam tak ,że liczy kroki jak się poruszam.Na gimnastykę idę przez park wracam również przez park.Jak ćwiczę to również ustawiam tylko wybieram rodzaj aktywności.Oczywiscie to jest dla zdrowia ,większa motywacja jak masz wgląd i można porównać.
              • banitka51 Re: Screen kroki 14.01.20, 12:13
                nie mam samsunga, poszukam dla iphona, pewnie jest, może bezpłatna (chociaż wątpię). Chociaż żadna aplikacja nie pomoże gupiemu - wczoraj się tak dobrze czułam, że zniosłam do piwnicy akcesoria po malowaniu i ozdoby świąteczne - i już nie czuję się świetniesmile

--
                • came_lia Re: Screen kroki 14.01.20, 13:19
                  Moja aplikacja jest bezpłatna .Banitko teraz tylko podłoga i ćwiczenia na leżąco a potem kota aby utrzymać ciepło.Ja miałam takie bóle w zeszłym roku teraz regularne ćwiczenia ,,zdrowy kręgoslup" i spacery dają efekty .
                  • banitka51 Re: Screen kroki 14.01.20, 13:34
                    samsungi mają sporo bezpłatnych aplikacji, widzę po tel męża. Dobrze, że o kocie napisałaś do mnie, a nie do mojego kota, bo by ze mnie nie zszedł pod pretekstem, że grzejesmile Niestety, każdy kilogram jego wagi (niecałe 4) odczuwam boleśnie, a pcha się na mnie, gdy tylko na chwilę zlegnę. Jest lepiej, niż przedwczoraj i wcześniej, mam nadzieję wrócić do wczorajszego samopoczucia. Po kilku tygodniach poruszania się z trudnością było jak olśnienie - nie boli! Dla takich chwil warto żyć, górnolotnie nawet bym ujęła, że po 50 takie chwile są najważniejsze, bo przed 50 to wydaje się nam, że wszystko gra, tak ma być i mamy na to abonament. Może i jakiś był, ale się skończyłsmile

--
                      • banitka51 Re: Screen kroki 16.01.20, 00:24
                        Czy schody liczą się podwójnie? Tak tylko pytam, bo pokonuję dziennie kilka razy 100 stopni czy to idąc do sklepu, na spacer czy do śmietnika z worami, a czasem do piwnicy. Na razie jednym zamachem, bez przystanków, co daje mi satysfakcję dobrej kondycjismile

--
                          • banitka51 Re: Screen kroki 16.01.20, 04:32
                            w ofercie zakupu tej aplikacji nie ma opcji "schody", więc po to, by sprawdzić, nie kupięsmile . Kiedyś mnie takie odpowiedzi irytowały (takie oczywistości, o których każdy wie), teraz niemożebnie śmiesząsmilesmilesmilesmilesmile you make me day!smile

--
                          • banitka51 Re: Screen kroki 16.01.20, 06:08
                            to cenne info o czujniku, ciekawe, jak rozróżnia wchodzenie po drabince i po schodach. poproszę kogoś z samsungiem, niech ściąga.smile

--
                            • came_lia Re: Screen kroki 16.01.20, 09:30
                              To jest tak,jak ćwiczysz ustawiasz pilates i robisz start.Mozesz usiąść i patrzeć na tv ☺Robisz to dla siebie żeby mieć zanotowaną aktywność .Dolicza się wtedy punkty do kroków.Same kroki liczą się tylko jak idziesz dosyć szybko ,takie chodzenie po mieszkaniu nic nie dajeJak chodzisz po schodach to zaliczają się kroki..
                              • banitka51 Re: Screen kroki 16.01.20, 16:32
                                Mam spanie na antresoli i wchodzę na nią po stromych schodkach-drabince kilka - kilkanaście razy dziennie. Ciekawa jestem, ile kalorii dzięki temu spalamsmile A po mieszkaniu z reguły biegam, jeśli to też nic nie daje, to sobie oszczędzę tej aplikacji, by się nie stresować, że zarobiona jestem, a wg licznika lenię się do sześcianusmile

--
                                • sagittarius954 Re: Screen kroki 16.01.20, 18:15
                                  Raczej nie daje , czułośc ruchu podaje tylko aplikacji że się ruszasz a nie że chodzisz po schodach . No tak to już z komputerami jest . Czasami myslimy ,że są inteligentniejsze a one tylko tą inteligencje udaja bo robia tylko to co mają zapisane w programie .
        • banitka51 Re: Są wazniejsze sprawy niż kroki 16.01.20, 18:35
          Ilu takich tatusiów biega, nieświadomych, że dyskotekowe podboje mogą mieć konsekwencje... Mam kogoś takiego w rodzinie - dyskoteka, po niej hotel robotniczy (facet był oddelegowany), potem powrót do żony i dzieci. Po dwóch latach znowu praca w tej miejscowości, wchodzi na dyskotekę, a tam - ta dziewoja, mdlejąca na jego widok. Okazało się, że panna w tym hotelu robotniczym zaszła i nawet próbowała dawcy plemnika szukać, ale ponieważ już dwoje 'podyskotekowe' rodzina na wsi wychowywała, postanowiła powiedzieć, że ojciec tego trzeciego nie żyje. Chyba sama w to uwierzyła, bo jak facet się pojawił, zemdlała z wrażenia. Historia, niestety, prawdziwa. Tatuś się nie poczuwa, mama nawet nie chce, bo bajka o zmarłym by się mogła rodzinie nie spodobać. A dziecko nic nie wie. Takie to są te dyskotekowe figlesmile

--
          • engine8 Re: Są wazniejsze sprawy niż kroki 18.01.20, 21:18
            Eh to w mojejj bylo inaczej. Dziewczyna dochodzila do 40-ki i doszla do wniosku ze chce miec dziecko - bo kto sie nia zaopiekuje na starosc...
            Przejrzak stare kontakty i wybral sobie najzdrowszego i najprzystojeniejszego. I plny byly ze ojciec nie bedzie wogle wiedzial...
            No wiec zrobila tak ze zaszla z tym co chciala mowic mu ze jest bezpiecznie i w cie nie zajdzie..
            No i zaszla
            Ale sie okazalo ze on nie jest zonaty i jest bogaty.... wiec siostra - adwokat ja namowila ze co sie ma sama meczyc..... No i dziecko ma ojca ktrory placi ale jest wsciekly ze go wrobiono. Dziecko odwiedz raz w roku i raz w roku dziecko jedzie na tydzien do dziadkow....
            Ot i szczesliwa rodzinka..
      • banitka51 Re: Screen 18.02.20, 16:26
        Nie wiem, jaka jest Twoja aplikacja, ale moja oszukuje. Robiąc tę samą trasę raz mam 3200, a innym razem 4300. Robiąc jednego dnia tę trasę dwukrotnie wyliczyła mi 6500. Więc jej nie wierzę.

--
        • sagittarius954 Re: Screen 18.02.20, 17:09
          Banitko trzeba ustawić sobie długośc kroku , mój krok nie jest równomierny , zaczynając z lewej robię dłuższy z prawej krótszy sumując i dzieląc na dwa wyjdzie średni . W gruncie rzeczy tę samą trasę o pewnej długości stałęj robisz raz więcej raz mniej kroków, ale na to się nie zważa . Bo chodzi o zmuszenie się do pewnej systematyczności i pokonywania swoich barier . Powodzenia w łażeniu big_grin
          • engine8 Re: Screen 18.02.20, 18:19
            ja tam mierze jedynie dystans..
            W ciagu ostatnich 11 miesiecy przeszedlem tylko niecale 750km - tzn tylko to co zarejestrowane a pewnie o wiele wiecej bo nie zawsze pamietam zeby "toto" wlaczyc plus spedzilem ok 180 godzin na cwiczeniach i rozciagniach porannych..
            Najwazniesze ze to ze pol godziny cwiczen i pol godziny marszu stalo sie dzienna rutyna.
              • engine8 Re: Screen 18.02.20, 22:13
                Wg mnie to 3 bledy.... smile)
                1. nie masz pod reka srodka transportu ktory Cie uiezlaznia w duzym stopniu
                2. Jezdzac rowerem jestes zalezna od pogody albo kogos/czegos innego
                3. Do pracy przyjedzasz zmeczona i spocona.. A jak nie tzn jazda na rowerze nie spelnia funkcji
      • banitka51 Re: Screen 25.02.20, 15:29
        A ja kompletnie nie rozumiem, skąd ten pomysł do balansowania konstrukcyjnego z wywołaniem skrajnych czasem emocji, z pobrudzeniem bielizny włącznie (szklany balkon przy kikudziesięciopiętrowym wieżowcu). Wiem, że to sen architekta, który koniecznie chciałby wyjść ze swoich ograniczeń, logiki i funkcjonalności, ale zachwyt do mnie nie dociera. Taki ograniczony człowiek ze mniesmilesmile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka