15.01.25, 22:07
kryminalne.o2.pl/informacje/tragedia-w-bytomiu-pitbull-zagryzl-yorka-i-rzucil-sie-na-dziecko-7114619045628640a
Obserwuj wątek
    • hrasier_2 Re: Pitbull 06.02.25, 06:40
      Za dużo tych psów ludzie mają. A już takie rasy to w kagańcach i na smyczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka