Dodaj do ulubionych

No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lutyo5

04.02.05, 17:13
smile))
Kto kopie pode mną dołki?????? smile))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • tesunia Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 20:26
      natla napisała:

      > smile))
      > Kto kopie pode mną dołki?????? smile))))))))))))))))))
      >
      >
      wlasnie...o co tu chodzi??
      gdzie kogo kopia?? wink))))))))))))))
      • krista57 Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 22:14
        KTO ŚMIAŁ DOKOPAĆ NASZEJ ADMINCE ???
        smile)))))
        • natla Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 23:20
          NO WŁAŚNIE!!!!
          Nie rozumiem tego głośnego, kpiącego śmiechu.



          smile))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))
    • malwina52 Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 22:53
      a coz to za przebranie?
      dobrze ze sie rozebralas!
      • natla Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 23:19
        Nie prowokój. smile)))))
        • krista57 Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 23:25
          nawet nowa dostala powitanie ha ha ha !
        • malwina52 Re:bielizna? 04.02.05, 23:33
          chyba nie biegasz nago,
          a tak na marginesie to jaka
          lubicie bielizne,
          niecierpie koronek,
          porzadna bawelna i bardotki
          • natla Re:bielizna? 04.02.05, 23:45
            Trochę delikatnej koronki dodaje bieliźnie lekkośći. Kolory: czarny, biały
            i cielisty. No i żadne sznureczki.smile)))
            • krista57 Re:bielizna? 04.02.05, 23:48
              Bielizna ma byc seksowna i już !
              Oczywiscie w domu chodze prawie ze w barchanach bawełnianych.
              • malwina52 Re:bielizna? 04.02.05, 23:53
                gdybym wybierala sie na
                randke rozbierana pewnie
                tez pomyslalabym o bieliznie sexi,
                no moze nawet skusialbym sie na stringi
                • krista57 Re:bielizna? 05.02.05, 00:03
                  odwazna jestes...chodzi o stringi
                  Myslimy o randkach rozbieranych ...wniosek,wszystko z nami ok !
                  • natla Re:bielizna? 05.02.05, 00:08
                    Ja tu zaraz zawezwę obyczjówkę!!! To niby gdzie Ty Krista chadzasz w tej
                    seksownej bieliźnie. Może taniec na rurze?smile)))
                    • krista57 Re:bielizna? 05.02.05, 00:10
                      A dlaczego nie ?
                      Niech no mu tylko spotkamy sie w polowie czerwca w Krakowie !
                      Zapewne teraz mnie nie wezmiecie taka rozrywkowa forumowiczkę.
    • malwina52 Re: bycie soba?????? 07.04.05, 13:07
      „Bycie sobą” stało się obiegowym zaklęciem psychologii i „popsychologii”.
      Zewsząd słyszymy ów (niemal) nakaz. Nawiązują do niego nawet reklamy („Bądź
      sobą - wybierz pepsi”wink. Ale „Co to właściwie znaczy...? Sobą to znaczy kim?
      Którym sobą” „Przecież nawet małe dziecko wie, że raz jest grzeczne i pogodne,
      a raz tupie nogami i wali piąstkami. ... Jakie jest więc naprawdę?”
      • natla Re: bycie soba?????? 07.04.05, 20:50
        Myślę, że zawsze jestem sobą, nawet jak muszę czasem "grać". Może to lenistwo?
        Nie chce mi się udawać?
        • malwina52 Re: bycie soba?????? 07.04.05, 21:40
          to akurat daje sie zauwazyc,
          ze nie udajesz i wyszlas za
          kurtyny, czyzbym Natle sprowokowala?
      • malwina52 Re: tyle teatru wokolo.... 07.04.05, 22:50
        ze czlowiek zaczyna sie gubic,
        niektorzy ciagle sa na swojej
        wyimaginowanej scenie,na wysokim
        piedestale:
        "popatrzcie tutaj to ja jestem"
        przy tysiecznym ja to zaczyna byc smieszne
        • natla Re: tyle teatru wokolo.... 19.12.05, 00:51
          Wrzucam do góry, bo już ostatnim się stał, a o bieliźnie i tańcach na rurze
          niektóre piszą wink)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka