natla 04.02.05, 17:13 )) Kto kopie pode mną dołki?????? )))))))))))))))))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tesunia Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 20:26 natla napisała: > )) > Kto kopie pode mną dołki?????? )))))))))))))))))) > > wlasnie...o co tu chodzi?? gdzie kogo kopia?? )))))))))))))) Odpowiedz Link
krista57 Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 22:14 KTO ŚMIAŁ DOKOPAĆ NASZEJ ADMINCE ??? ))))) Odpowiedz Link
natla Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 23:20 NO WŁAŚNIE!!!! Nie rozumiem tego głośnego, kpiącego śmiechu. ))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
malwina52 Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 22:53 a coz to za przebranie? dobrze ze sie rozebralas! Odpowiedz Link
natla Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 23:19 Nie prowokój. ))))) Odpowiedz Link
krista57 Re: No wreszcoie jestem soba,a nie jakimś tam lut 04.02.05, 23:25 nawet nowa dostala powitanie ha ha ha ! Odpowiedz Link
malwina52 Re:bielizna? 04.02.05, 23:33 chyba nie biegasz nago, a tak na marginesie to jaka lubicie bielizne, niecierpie koronek, porzadna bawelna i bardotki Odpowiedz Link
natla Re:bielizna? 04.02.05, 23:45 Trochę delikatnej koronki dodaje bieliźnie lekkośći. Kolory: czarny, biały i cielisty. No i żadne sznureczki.))) Odpowiedz Link
krista57 Re:bielizna? 04.02.05, 23:48 Bielizna ma byc seksowna i już ! Oczywiscie w domu chodze prawie ze w barchanach bawełnianych. Odpowiedz Link
malwina52 Re:bielizna? 04.02.05, 23:53 gdybym wybierala sie na randke rozbierana pewnie tez pomyslalabym o bieliznie sexi, no moze nawet skusialbym sie na stringi Odpowiedz Link
krista57 Re:bielizna? 05.02.05, 00:03 odwazna jestes...chodzi o stringi Myslimy o randkach rozbieranych ...wniosek,wszystko z nami ok ! Odpowiedz Link
natla Re:bielizna? 05.02.05, 00:08 Ja tu zaraz zawezwę obyczjówkę!!! To niby gdzie Ty Krista chadzasz w tej seksownej bieliźnie. Może taniec na rurze?))) Odpowiedz Link
krista57 Re:bielizna? 05.02.05, 00:10 A dlaczego nie ? Niech no mu tylko spotkamy sie w polowie czerwca w Krakowie ! Zapewne teraz mnie nie wezmiecie taka rozrywkowa forumowiczkę. Odpowiedz Link
malwina52 Re: bycie soba?????? 07.04.05, 13:07 „Bycie sobą” stało się obiegowym zaklęciem psychologii i „popsychologii”. Zewsząd słyszymy ów (niemal) nakaz. Nawiązują do niego nawet reklamy („Bądź sobą - wybierz pepsi”. Ale „Co to właściwie znaczy...? Sobą to znaczy kim? Którym sobą” „Przecież nawet małe dziecko wie, że raz jest grzeczne i pogodne, a raz tupie nogami i wali piąstkami. ... Jakie jest więc naprawdę?” Odpowiedz Link
natla Re: bycie soba?????? 07.04.05, 20:50 Myślę, że zawsze jestem sobą, nawet jak muszę czasem "grać". Może to lenistwo? Nie chce mi się udawać? Odpowiedz Link
malwina52 Re: bycie soba?????? 07.04.05, 21:40 to akurat daje sie zauwazyc, ze nie udajesz i wyszlas za kurtyny, czyzbym Natle sprowokowala? Odpowiedz Link
malwina52 Re: tyle teatru wokolo.... 07.04.05, 22:50 ze czlowiek zaczyna sie gubic, niektorzy ciagle sa na swojej wyimaginowanej scenie,na wysokim piedestale: "popatrzcie tutaj to ja jestem" przy tysiecznym ja to zaczyna byc smieszne Odpowiedz Link
natla Re: tyle teatru wokolo.... 19.12.05, 00:51 Wrzucam do góry, bo już ostatnim się stał, a o bieliźnie i tańcach na rurze niektóre piszą ) Odpowiedz Link