Dodaj do ulubionych

Plus czy minus?

25.02.05, 07:39



Ministerstwo Pracy rozstrzygnęło konkurs na projekty do programu „50 plus”.
Pieniądze z tego programu mają pomóc w znalezieniu pracy osobom po
pięćdziesiątce, bo im jest najtrudniej znaleźć zajęcie. Ale lubuskie
pośredniaki nie zabiegały za bardzo o pieniądze. Dlaczego? Bo jednym z
warunków, które musiały spełnić, było znalezienie pracy dla co najmniej 50
pięćdziesięciolatków. A to podobno jest trudne, bo pracodawcy niechętnie ich
zatrudniają.

Cholera pozycze to slowo od ulubionej forumowiczki i doodam jasna!
toz to minus napisany duza czarna krecha.
Toz my sie naprawde jeszcze nadajemy do pracy.
Obserwuj wątek
    • malwina52 Re: minus! 25.02.05, 08:29
      Dentyści opuszczają Polskę
      24.02.2005 19:03

      / RMF FM

      Brytyjska publiczna służba zdrowia (NHS) przygotowuje się do przyjęcia nowej
      grupy 41 lekarzy stomatologów z Polski. Mają oni wyjechać do Anglii w marcu i
      kwietniu - poinformowało w czwartek w komunikacie brytyjskie ministerstwo
      zdrowia.

      Kto nam bedzie leczyl zeby? Kto madry i zdolny korzysta z kazdej szansy
      aby wyrwac sie z naszego marazmu.
    • mada50 Re: Plus czy minus? 25.02.05, 11:43
      szkoda gadać,jak zwykle obudzimy się z "ręką w nocniku", za przeproszeniem.










    • regine Re: Plus czy minus? 25.02.05, 13:51

      • natla Re: Plus czy minus? 25.02.05, 22:19
        Wychodzi tak: Do 35 roku nie, bo rodzi dzieci, które potem chorują. Po 35 juz
        nieco podstarzałe i mogłyby ludzi straszyć. sad(
        Baby! do garów, dzieci, łoża i cześć. Smutne to jest.
        Malwina pisze o projektach pięknie brzmiących. I co z tego? Nawet gdyby były
        realne, to przy takim bezrobociu i konkurencji , nie byłoby szans.
        Byle coś napisać, byle coś ogłosić.
    • malwina52 Re: Plus! 02.03.05, 14:08
      Będzie polski Nobel z fizyki?

      Piotr Cieśliński 01-03-2005, ostatnia aktualizacja 01-03-2005 20:09

      Polski fizyk, prof. Tomasz Dietl, otrzymał prestiżową nagrodę Europejskiego
      Towarzystwa Fizycznego, która zwykle jest wstępem do... Nagrody Nobla. -
      Naprawdę, mamy na to szansę! - powiedział nam uradowany prof. Jerzy Langer,
      fizyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Informatyzacji.

      • natla Re: Plus! 02.03.05, 16:11
        Przydałby się nam jakiś sukces. I wtedy +.
        Jak go nie wybiorą to -.
    • malwina52 Re: minus..... 18.03.05, 07:11
      Gdzie króluje korupcja? Najnowszy raport na ten temat, opracowany przez
      Transparency International, wskazuje na branżę budowlaną. Korupcja w tym
      sektorze doprowadza państwa do bankructwa i zagraża ludzkiemu życiu - wynika z
      raportu.

      biznes.interia.pl/news?inf=603079
    • malwina52 Re: Plus czy minus? 10.06.05, 08:10
      Gazeta Lubuska

      Wśród 180 najcenniejszych marek polskich zebranych w rankingu Rzeczpospolitej
      znalazła wódka Luksusowa jedyna z mojego regionu.
      Aby jakiś produkt – żywność, auto, stacja telewizyjna, odzież – zyskały dobrą
      markę, muszą być powszechnie rozpoznawalne, ale jednocześnie inne, kojarzone z
      wysoką jakością i świetnie się sprzedawać. Polska dorobiła się kilku takich
      znaków, choć nie zawsze były one cenione. W PRL-u polityka próbowała zniszczyć
      prawie 200-letnią tradycję Wedla. Zamiast po czekoladki Wedla staliśmy w
      kolejce po słodycze 22 Lipca. Po zmianie ustroju nowi właściciele firmy
      próbowali przepchnąć nazwę swojej firmy – Cadbury Schweppes. Ale polegli.
      Klienci zbuntowali się. I Wedel ocalał.
      W przypadku Luksusowej, Szwedzi, którzy kupili zielonogórski Polmos, postawili
      właśnie na promocję jednej marki i wygrali. Wiedzieli, że nieskuteczna jest
      reklama wielu towarów, bo nie przekłada się to na markę. Zmienili także nazwę
      firmy na V&S Luksusowa. Czego nie zauważyli organizatorzy rankingu, bo podali
      nazwę Polmos Zielona Góra.
      Plus dla wódeczki, że tak dobrze sobie radzi i zdobywa fanów. Minus dla
      regionu, że tak nędznie wypada w markowych potyczkach i trzeba rzeki sprzedanej
      wódki, żeby nasz produkt zaistniał w towarzystwie najlepszych.



Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka