Dodaj do ulubionych

GAWIARENKA – październik 2005

01.10.05, 00:00

tinyurl.com/79etj

Jeszcze przed chwilą
był wrzesień.
Kasztany strącał
i jarzębinę malował słońcem.
Przed sekundą spotkał się
swym końcem
z następnym jesiennym miesiącem.
Obserwuj wątek
    • malwina52 Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 00:42
      a juz mialam isc spacsmile)))
      a tu drzwi otwarte,
      zapodam sobie cosik na sen
      • tesunia Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 10:54
        nieciekawie za oknem tusad(
        choc sloneczko przedziera sie za chmurek
        jest chlodno i bardzo wietrzenie....

slyszalam dzis poskiego synoptyka pogody,ktory porownywal aure pogodowa do
        roku 1939 -44,gdzie pozniej nastapila szybka i mrozna zima juz w listopadzie.

pieknego jesiennego wrzesniowego dnia zycze.
    • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 18:30
      Wklejam to, co napisała Reginka w "swojej prywatnej" przez pomyłke Gawiarence
      październikowej wink))))

GAWIARENKA - PAZDZIERNIK 2005
      Autor: regine
      Data: 01.10.05, 17:54

Witam Wszystkich ,zwlaszcza Wszystkie Danusie ,Maledanusie ,ktore sa bardzo
      milusie smile))
      Jezdza na hulajnogach,chodza po gorkach ....
      Oby nam tylko nie bujaly w chmurkach....smile)))
      Wszystkiego NAj...Naj....
      Zyczenia sklada Renia .
      Dzis mamy juz pazdziernik ,wiec czas zaczac "nowy dziennik"
      Witajcie Wszyscy w Naszej Gawiarence !!!!!!!!!!!!

• leontynia Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 21:24
        smutno tu Reginko bez Ciebie sad
        • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 22:42
          Przestaniecie się smucić???!!!! Jeszcze piekne dni za oknem zapowiadają.
          Kundziu, włączamy muzykę, otwieramy szeroko barek i robimy inaugurację
          jesiennego rozpalenia kominka........dobrze, że Wojtek wypełnił drewutnie, ale
          przydałby się do rozpałki wink)))
          No to cyk, za wszystkie Danusie wink)).........kurcze, ale tak sama
          będe "życzenia składać"?.....wink).......jakiś tort imieninowy by się przydał.....
          • malwina52 Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 22:49
            o ktos tu polewasmile)))) to zdrowko malych i duzych,
            jedna kolezanka upiekla drozdzowe
            moze podrzuci smile)))))
            • maladanka Re: GAWIARENKA – październik 2005 01.10.05, 23:53
              no to poczytamy Pana Tadeusza? - polecam - butelka tj.ksiązka poręczna,
              niewywrotna,no to zdrówko!
              A naczynia pomyję jutro - na razie święto!
              Salut! - to toast hiszpański
              • maladanka Re: GAWIARENKA – październik 2005 02.10.05, 08:12
                he he, wczoraj ostatnia sie wpisałam, a dzisiaj pierwsza!
                Z pewną niesmiałością włączyłam komputer i cud! forum się otworzyło!
                Za oknem fajna szarówka jesienna, zapraszam na kawę i trochę "skubańca"
                przyniosłam - to takie ciasto inaczej zwane "pleśniakiem"
                A ja do mycia naczyń - tzw.proza życia...
                • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 02.10.05, 08:19
                  Danuśka, zostaw te gary i choć na kawę poranną...... poprosimy Kundzie, żeby
                  skończyła........widzisz tą mgłę za oknem?........opowiadaj
                  o wczorajszych "łajdactwach" , póki mozesz, czyli póki Jaśnie Komputer chce
                  popracować wink)
                  • regine Re: GAWIARENKA – październik 2005 02.10.05, 11:42
                    Skubaniec Danuski przepyszny ,a kawa w takiej cudownej Gawiarence,
                    Smakuje wyborniesmile)
                    Leontynio !!!! jeszcze tylko trzy rowne tygodnie i bede dzien i nooc do
                    znudzenia....To juz,juz niedlugo.
                    Buziaki dla Wszydstkich, takie Noworoczne, bo od jutra swietujemy.
                    Jestem poproszona na uroczysta kolacje, do kolegi ziecia z pracy ,bo w tym dniu
                    tak tu uroczystyum ,nikt nie moze sam siedziec w domu.
                    Mam dylemat ,nie znam dobrze angielskiego,nie wspomne o hebrajskim.Nie wiem czy
                    rozmawiaja po niemiecku i rosyjsku...Bo kolacja z buzia w "ciup"troche mi nie
                    lezy.Wiem ,ze rodzice tego kolegi znaja troche jezyk polski ale nie wiem czy
                    beda na kolacji...
                    • axsa Re: GAWIARENKA – październik 2005 02.10.05, 16:50
                      Piję kawe i czaje sie na rekordzik
                      • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 02.10.05, 16:58
                        Ty czajucho jedna wink))
    • malwina52 Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 20:37
      przytargalam duze szampanisko czerwone,
      pijemy zdrowie solenizantek,
      Tesuniu miej go duzo i mocne
      Twoje zdrowko!!!!!!
      • tofika Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 20:56
        na takie smakowitosci ...odrazu zapisuje..
        zdrowia i pomyslnosci i po lyczku za wszystkie solenizantki(musze nadrobic
        zaleglosci smile))
        ZA Axsy urodzinkowe,Danutek imieninowe,i Teresek...
        jejku ,czy tu jest jakis majdan wrazie przesilenia goscinnego?
        • natla Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 21:11
          Tereski, pije Wasze zdrowie duuuuużą szklaneczka smile))
          • tesunia Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 21:27
            to to zaczynamy ...
            stawiam trojniaka ..
            prooooooooooszeeeeeeeeeee sie czestowac....
            to na jedna nozkewink)
            • malwina52 Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 21:30
              kuleje smile)))))))
              poprosze na druga nozke
              • tesunia Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 21:32
                podstawiaj,podstawiaj kielicha...juz wlewam do pelna
                i na zdeowie Wszystkich Teresek dzis smile))))))))))))))))
                to na druga nozkewink
            • regine Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 21:31
              Przedni trojniak smile) Moge na druga nozke smile)
              • tesunia Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 21:33
                oczywiscie reginko.....prosze i nazdrowkowink)

strasznie mi posmakowal trojniak.
                przedtem nigdy go niesmakowalam
          • krista57 Re: zdrowko solenizantek... 03.10.05, 22:02
            Skoro mamy dużo czerwonego....to przyniosłam czipsy
            Zdrowie Tesuni !
            • tesunia Re: zdrowko solenizantek.juz nowy dzien;) 04.10.05, 11:04
              i juz po "libacji"...mila byla niespodziankasmile)

a tak pozatem to witam z jesiennym sloncem i chlodnym juz porankiem,
              stoliczek nakryty,prosze sie czestowac,
              tymczasem biore zwierzyniec na spacersmile)
              • natla Re: zdrowko solenizantek.juz nowy dzien;) 04.10.05, 11:33
                Hej Tesuniu, tak od rana pić???? wink)) No dobra, kawe biorę i lece Cie gonić wink
                • malwina52 Re: poprawiny;) 04.10.05, 14:07
                  no i zalapalam sie,
                  a ssie mnie w zoladku
                  posprzatam z talerzykow,
                  salaterek i miseczek,
                  zeby nie dostac czkawki
                  troszeczke popije smile))))
                  • natla Re: poprawiny;) 04.10.05, 22:18
                    No to pijemy!!!
                    Dobry wieczór smile
                    Oblewamy mój nowy samochód.......bardzo się cieszę , że nie
                    przepiep......swojej odprawy emerytalnekj na szmaty i inne inszości. Jest
                    oczywiście śliczny (to rzecz gustuwink) z bajerami.....pierwsza jazda z duszą na
                    ramieniu, ale super....po prostu płynie. smile)
                    No to końskie mechaniczne zdrowie samochodu wink)
                    • wiktoria53 Re: poprawiny;) 04.10.05, 22:21
                      Natlo, pochwal się :jaka marka, kolor?
                      • wiktoria53 Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:23
                        Natlo, jak nie wypijemy szampana to samochodzik odmowi posłuszeństwawink Trzeba
                        oblać nowy zakup.Proszę to mój kieliszek i lej do pełna. Uwielbiam szampana no
                        i ładne samochody równieżsmile
                        • wiktoria53 Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:26
                          No cóż, czekam i czekam, ciągle pusty kieliszeczek.........wiec może jutro się
                          napijemy ?
                          • krista57 Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:30
                            Tez sie chętnie przyłączę bo we dwie tego szampana nie wypijecie.

Z daleka ....ale kopnę w opony!Na szczęscie,zeby sie dobrze prowadził
                            i nie miał kraksy.
                          • natla Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:31
                            Już leję, pardon, ale zgubiłam jeden list i jestem w trakcie poszukiwań...wink
                            Kolor może nie wymarzony, bo miał być oczywiście żółty, ale brałam co było, bo
                            to wspoaniała okazja. Czerwono-bordowy ze złotym nalotem. Renault modus.
                            No to cyk wink)
                            • wiktoria53 Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:37
                              O kurcze renault to wiem,ale modus? Muszę poszperać.Czerwony -
                              ładny.Najważniejsze, żeby się dobrze sprawował, nie psuł, nie wyczyniał cudów
                              na trasie tylko ładnie, prosto i spokojnie powoził swoją Panią.No i żeby zawsze
                              dowoził na wyznaczone miejsce. Tego Ci Natlo życzę.
                              • wiktoria53 Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:38
                                Szampan był wspaniały więc samochód MUSI być dla swojej Pani bezpieczny!
                              • krista57 Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:38
                                Poproszę jeszcze ...Natlo znalazłas ?
                                • natla Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 04.10.05, 22:46
                                  Znalazłam.....leję.....terzaz coś moznieszego, żeby był choć tak grzeczny jak
                                  Top i tak nie strachliwy jak Top jest cykorem wink)))
                                  • natla Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 05.10.05, 08:43
                                    Kundziu.....otwieraj okna, bo opary alkoholowe się unoszą po katach....kawa
                                    czeka w ekspresie i kruche ciasteczka na kredensie....lece popływać......
                                    • tesunia Re: Już miałam iść spać, no ale.................. 05.10.05, 10:37
                                      i znowu ciesteczka kuszawink)
                                      zabieram sie upiec je juz od tygodnia,
                                      recepta na stole kuchennym az zaczyna irytowac,bo smak chce sie testac a brak
                                      checwink)

• goskaa.l Re: GAWIARENKA – październik 2005 06.10.05, 08:58
      Co się dzieje? Psy niewypuszczone, kot nie może wejść do środka, w kominku
      ciemno i zimno. Wpuszczę do basenu ciepłą solankę, pójdę z psami do lasu, a
      kiedy wrócę będe mogła popływać. tymczasem nastawiam samowar. Nie wiem, co z
      Kundzią, bo jej nie widać. Ale śliczne promyki słońca wpadają przez szklane
      drzwi!!!
      • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 06.10.05, 09:14
        Oj, jak dobrze,że Gosiu zaglądnełaś......nastawiłam kawę w ekspresie i lecę
        popływać.....dobry pomysł z tą solanką......Kundzia!!!.....no wiesz? o tej
        porze jeszcze śpisz?...oooooo.....a ten pan, to kto???......
        • dankarol Re: GAWIARENKA – październik 2005 06.10.05, 10:18
          O jak miło kawka!!! smile)) posiedzę sobie w ciszy i wypiję ten pachnący napój.
          • regine Re: GAWIARENKA – październik 2005 06.10.05, 10:21
            Ten pan, to taki niesmialy podgladaczo - zagladacz....smile)
            Lubi patrzec jak plywasz....Lub zapach kawy go neci smile))
            • tesunia Re: GAWIARENKA – październik 2005 06.10.05, 10:53
              no !!!!!!! kawusia.....
              donioslam ciasteczka owsiane...pychotka...czestujcie sie
              ..
              a to ci Kundzia figlarka,nudzilo jej sie pewnie wieczorami
              i towarzysza sobie przyprowadzila,
              zawsze to przyjemniej we dwojewink)
              • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 07.10.05, 08:17
                Kawy!!!!!!!!!!!! (poproszęwink).....Kundzia kominek rozpaliła.....mgła za oknem...
                zwierzaki spią.....
                • maladanka Re: GAWIARENKA – październik 2005 07.10.05, 09:41
                  A ja mogłam swobodnie wejść na forum,poczytać, odpisać - ale fajnie!
                  Słoneczko świeci, kawa pachnie i cichutko się przyznam,że sobie dolałam do
                  niej 1 łyżeczkę czystej wo...wódki.Moje cisnienie czasem potrzebuje wiekszego
                  pobudzacza.
                  Przyniosłam "skubańca" z powidłami z wegierek. Kotki wygłaskane, żółwiki
                  wypolerowane,pieski szaleją z patyczkami,a rybki jakby tak cos za często koło
                  siebie...
                  • goskaa.l Re: GAWIARENKA – październik 2005 07.10.05, 10:09
                    Uff, wreszcie dotarłam! Ale pyszny ten skubaniec z białą herbatą! Brawo,
                    Danusiu!!!
                    Przyniosłam błyszczące kasztany, jasne żołędzie i korale jarzębiny. Kundzia ma
                    pójść po wykałaczki. Sama zrobiłam cielaka i źrebaka, już brykają po stoliku.
                    • tesunia Re: GAWIARENKA – październik 2005 07.10.05, 10:17
                      oj!! kasztany...pamietam z dziecinstwa mase takich ludzikowsmile)

mgliscie,az drzewaka nia placza,ale kolo lunchu bedzie sloneczko
                      wiec do miasta sie wybiore kupic sobie "jakis pocieszcz"

spokojnego i przyjemnego dnia zycze.
                    • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – październik 2005 - kasztany 07.10.05, 10:31
                      Gośki cudeńka z kasztanów wink))))))))))))) Fajne, co?

img396.imageshack.us/my.php?image=zabawakasztanoweludki8ny.jpg
                      • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – październik 2005 - kasztan 07.10.05, 10:47
                        Te ładniejsze.

img394.imageshack.us/my.php?image=kasztany3kb.jpg
                        • dankarol Re: GAWIARENKA – październik 2005 - kasztan 07.10.05, 11:03
                          Kawki, kawki i kawałek skubańca. Pyszny !!!! Ale śliczne kasztanowe stworki.
                          Też chciałam takie zrobić, ale mój futrzak Loluś dorwał się do kasztanów i je
                          lekko ponadgryzał. O byłabym zapomniała, przyniosłam trochę orzechowych
                          ciasteczek.
                          • tofika Re: GAWIARENKA – październik 2005 - kasztan 07.10.05, 13:04
                            Co tu sie dzieje...Dziekuje Kundziu , dopilnowala winko,bo gdyby przestalo
                            chodzic --to juz ocet z niego bylby...sad

Widac ze gawiarenka zaczyna tetnic zyciem,
                            czujemy nadchodzace tuz ,tuz chlody,a kominek sprawdzony ,
                            wiec sluzyc nam bedzie
                            plomykami ciepla,
                            jakie artystyczne dziela z darow jesieni...same cuda..
                            Zawrot glowy--takie uzdolnienia manualne ...
                            • mira54 Re: GAWIARENKA – październik 2005 - kasztan 07.10.05, 22:53
                              Cieplutka herbatka i "skubaniec" - pychotka Tesuniu,
                              jeszcze dla mnie starczylo. A ja przynioslam do Gawiarenki
                              skamieline solna z Ciechocinka, bedzie nam sluzyc jako barometr,
                              bo zmienia barwe wraz ze zmiana cisnienia powietrza. Przy wysokim
                              cisnieniu jest jasna, a przy niskim ciemnieje.
                              • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – październik 2005 08.10.05, 07:55
                                Witaj Mirko,miałaś jeszcze siłę na wejście na forum po podróży ? To
                                wspaniale.Pozdrawiam.
                                • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 08.10.05, 08:48
                                  Kawa bulgocze w ekspresie.......idę z piesami do ogrodu, kawa na brzeg, a ja
                                  plum do basenu....ooooo, raj.....pieski!!!!! nie wolno do wody, bo pan Witek
                                  nas pozabija.......
                                  • malwina52 Re: GAWIARENKA – październik 2005 08.10.05, 09:48
                                    Pożółkłe liście szeleszczą,
                                    drzew szpaler ciągnie się niemy,
                                    a my przez życia wertepy,wędrujemy,
                                    wciąż wędrujemy......
                                    tralala ...........................

kawa pachnie, siorbne i lece
                                    zyczac Wam milych wedrowek
                                    • tesunia Re: GAWIARENKA – październik 2005 08.10.05, 11:30
                                      alez malwinka poetycznie dzionek powitalasmile)

tak ,lubie takie szpalery /alejki szeleszczace/dywanikowe
                                      i ten cudowny zapach jesienny,

pieknie sie dzionek zapowiada ,ze szkoda w domciu siedziec,
                                      trzeba wyjsc na sloneczko i nalapac na siebie ostanich jego promyczkowsmile)

milego dnia wsrod przyjaznych ludzi Wam zycze.
                                      • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 00:32
                                        Kochani, szampan od rana dla wszystkich, stoły się uginają, barek wielkości
                                        wagonu kolejowego ślicznie oświetlony, woda w podświetlonym basenie ma 30
                                        stopni, muzyka sączy się z głośnika. Bawcie się cały dzień dobrze wink)
                                        Popatrzcie, jak Kundzia i pan Witek się wystroili.....to na naszą cześć! wink
                                        Mam nadzieję, że zawitają tu też nasze zagubione dusze.......
                                        No to Wasze zdrowie......tra la la wink))
                                        • kesaira Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 02:57
                                          Wszystkiego najlepszego, najfikuśniejszego, najznakomitszego i
                                          najoryginalniejszego Drogie Rówieśniczki i Drodzy Rówieśnicy!
                                          Na Zdrowie!!!

PS. Czytam Was od jakiegos czasu...smile)
                                          Ewa
                                        • malwina52 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 09:27
                                          witam, ale bedzie sie pilo i jadlo,
                                          ja siadam obok butelki szampana
                                          • maladanka Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 09:39
                                            Kesairo - witamy! ładnie,że akurat teraz dołaczasz do nas!smile
                                            • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 09:47
                                              Panie Witku, dziękujemy za kwiaty smile, takie przywitanie kazdej z nas długą
                                              czerwoną różą jest przemiłe ......
                                              O, i Kundzia ślicznie ubrana kawę serwuje za barem.....Malwina, coś tak
                                              przysiadła i grzejesz szampana......otwieraj pijemy za roczek (a co, od
                                              rana wink) i za Kesarię, która nam na pewno o sobie opowie wink)
                                              • tofika Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 10:12
                                                "Hej ,hej ulani ,malowani chlopcy ,
                                                nie jedna panienka za Wami poleci..
                                                o prosze p Witek w smokingu,podryguje w tak muzyki
                                                zaprasza do szwedzkiego stolu..
                                                nawet napis umiescil na Gawiarence: inauguracyjny:
                                                "WITAMY Gawiarenkowo- WKRACZAMY W DRUGI ROK"
                                                kosze pelne kwiatow,Dwa puchary z podpisem
                                                "PODUSZECZCE..... i Admince Natli od 50.....TO MY
                                                zwierzatka ustrojone..ach i ochsmile))
                                                "zdrowia szczescia winszujemy na nastepny rok... i chlup..abysmy...

• krista57 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 10:25
                                                  ładnie tofika to napisala....od nas tez szampan Admince sie należy,wypijemy
                                                  ale chyba wieczorem.
                                                  Jestem wystrojona wymalowana i mam nadzieje ,ze makijaż zostanie długo.
                                                  Dzisiaj tyle sie dzieje i będzie dziać...spotkanie koleżeńskie,przyjęcie
                                                  urodzinowe mego jedynego chrzesniaka i na końcu "Księżniczka Czardasza".
                                                  Wspanialego dnia wszystkim ...i proszę nie wypijcie wszystkiego...ja wrócę.
                                                  • maladanka Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 10:40
                                                    Krista! nie jedz za duzo,żebys miejsce na tort potem miała,urodziny,przyjęcia
                                                    lubię,owszem ale zamienię natychmiast na "Księzniczkę Czardasza"
                                                    i chocby zygzakiem, ale koniecznie wieczorem zajrzyj!
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 11:08
                                                    Urodzinowa róża od Emmy50......kładę na stole, jest śliczna i jak pachnie....wink)
                                                    img226.imageshack.us/my.php?image=radlawas0ty.jpg
                                                  • tesunia Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 11:14
                                                    pieknie sie zapowiada na forumie:
                                                    z rakietami cudnymi/bukietami....
                                                    dostawiam trojniak,
                                                    prosze sie czetowac.....czcic dzisiejszy dzien...

pieknego dnia zycze.
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 15:23
                                                    No to teraz kawa i...........hmm........tyle tego......o, mam, melon
                                                    z martini smile.........a teraz? hop do wody, woda ciepła, słoneczko gorące,
                                                    pieski biegaja dookoła basenu, kicie sie wygrzewają z salamandrą na
                                                    głazie.....sielanka, zyć nie umierać smile)
                                                  • malwina52 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:00
                                                    jestem albo za wczesnie,
                                                    albo za pozno smile)
                                                    rozgoszcze sie jakbym usnela
                                                    to mnie nie budzcie
                                                    mam komorke nastawiona na alarm
                                                    do pracy zdaze
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:10
                                                    Coś Ty.....zrób sobie szewski poniedziałek.......no, tak raz na rok wink)
                                                  • dankarol Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:13
                                                    Jeśli będzie bal, a napewno będzie, to niestety nie masz szans się wyspać. A
                                                    tak cicho zapytam, można już zaczynać ten bal?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:17
                                                    hoć Dankarolko do pierwszej pary.....poloneza czas zacząć wink))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:18
                                                    Duże "C" tańczyć chce wink))
                                                  • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:22
                                                    Dziewczyny, świetnie! Widzę, macie już doskonałe humory. Czy cosik szampana
                                                    kapnie mi do kieliszeczka?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:23
                                                    ....a maaaaaasz, całą butelkę oszronioną, musisz nas dogonić...wink
                                                  • dankarol Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:25
                                                    Natluś uważaj na basen
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:27
                                                    Basen zostawiam na noc, to dopiero frajda, ale teraz poustawiam stcyjki, bo
                                                    potem mogę mięc trudności wink)
                                                  • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:26
                                                    Co prawda jestem przeziębiona i leżę w łóżku, ale przedtem zrobiłam sobie
                                                    groga, po nim udało mi się zasnąć. Około 21 przygotuje następną miksturę i
                                                    jutro mam nadzieję być zdrowa, no może zdrowsza wink
                                                  • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:27
                                                    Oj, chyba zimnego nie będę pić sad((((((
                                                  • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:29
                                                    Ale kawe wypiję i zjem kawałek tortu orzechowego.
                                                    Oooooo jaki pyszny!
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:29
                                                    Coś Ty, SZOK TERMICZNY na mikroby jest najlepszy....polecam, stosuje na
                                                    wszelkie anginy i inne skatiny....smile
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:28
                                                    Wiktorio, nasze leczenie jest 100 razy lepsze i szybsze....no może nie nasze,
                                                    ale Dankarolinki smile
                                                  • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:31
                                                    Chcesz mnie zamrozić od środka?
                                                  • dankarol Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:32
                                                    Ale przecież krioterapia jest bardzo skuteczna. Popatrzcie ognisko rocznicowe
                                                    płonie
                                                  • wiktoria53 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:33
                                                    Świetujemy (niektórzy )już od północy,to ci dopiero uczta! Cały rok będziemy ją
                                                    pamiętać.
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:34
                                                    Ok, dziewczyny, pilnujcie ogniska, witajcie gości , a ja skoczę z pieskami, bo
                                                    potem.....to juz nikt nie da rady wink))
                                                  • ligia12 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 19:43
                                                    jeżeli pozwolicie do dołącze do Was! widze ,że zabawa jest wspaniała i pogoda
                                                    dopisła.
                                                  • ligia12 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:24
                                                    Tort jest wyśmienity! dawno nie jadłam coś tak wspaniałego Oooo!!!
                                                  • malwina52 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:26
                                                    o rany ale tort ma wziecie,
                                                    zalapalam sie na trojkacik
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:35
                                                    ....nie martwciesie, w lodówce sa jeszcze 2 torty.....dziś odchudzanie
                                                    wyjechało na weekend....a co....
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:45
                                                    Przeniosłam Wam Axsowego torta z "Roczku" ale tylko w celach
                                                    dekoracyjnych,,,,,wara z zombkami od niego....wink))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:46
                                                    Zara, zapomniałam postawić na stole wink)
                                                    img175.imageshack.us/my.php?image=tortjedynka13pi.jpg
                                                  • ligia12 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:50
                                                    Ooo jak pięknie wygląda ten torcik!
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:52
                                                    Cieszę się Ligio, że to Ty reprezentujesz sąsiadów smile))....a reszta jak
                                                    zwykle.....bez poganiaczki Alutki śpi....wink)
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:50
                                                    Kundziu, jakby mnie nie było, to poproszę przypilnować Leontynię, żeby wypiła 3
                                                    karniaki......tu jest szklanka, bo inaczej nie nadąży za nami....smile
                                                  • leontynia Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 20:57
                                                    Natlo,Kundzia nie musi mnie pilnować,
                                                    juz nalewam szampana,
                                                    ukroiłam duża porcje torcika,jak szalec to szaleć,
                                                    hm...pyszny
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:00
                                                    Masz 20 min. na wypicie tej butelki, bo inaczej się z nami nie dogadasz wink))
                                                  • axsa Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:04
                                                    O... widzę, że torcik tu przykicał...

Dajcie mi troszkę szampana, na klina...
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:07
                                                    Axsa , nie troszkę, ale karniaka w postaci oszronionej butelki w 20 min......a
                                                    potem do basenu....na kaca najlepsze......bo jak nie to za karę dostaniesz kawę
                                                    z cytryną wink)))
                                                  • ligia12 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:15
                                                    Widzisz Natla jak zabrakło Alutki to nawet nie mam z kim pogadac , a nie wspomne
                                                    o prannej kawce ,która piłam z Alutka,za niedługo wróci to moze cos sie bedzie
                                                    działo u Nas!!!
                                                    Dobrze ,ze załapałam sie na imrezkę u Was!
                                                    Alutka na pewno bedzie żałować,ze nie było jej na tak wspaniałej uroczystości.
                                                    Dzieki!!!
                                                    ligia
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:19
                                                    No coś Ty.....o Alutce byśmy zapomnieki? W najdalszym kącie zamrażalnika
                                                    schowany jest kawał tortu i Szampan Rocznicowy (świeżo pędzonywink))
                                                  • ligia12 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:22
                                                    Natla,jak to ładnie z Twojej strony,jutro zaraz wyslę sms-a do Alutki i
                                                    poinformuje na jakiej byłam wspanialej imprezie.
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:23
                                                    nooo, i jeszcze pogoń ją szybciej do domu wink)
                                                  • ligia12 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:26
                                                    Natla , a zaglądalas do Nas??
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:28
                                                    Jasne, i widziałam od godziny tylko pozdrowienia od Alutki....cisza aż po
                                                    uszach bije .... esemesuj do tego "motorka" szybko wink)
                                                  • leontynia Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:18
                                                    bawcie sie dobrze
                                                    musze juz Was opuscic
                                                    dzis mam metlik w głowie/sprawy rodzinne/
                                                    musze to przespac

• natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:20
                                                    Leeeeooontyyyyyyniuuuuuu!!! Na mętlik w głowie najlepszym lekarstwem jesteśmy
                                                    MY!
                                                  • axsa Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:29
                                                    To ja poproszę tę kawę, nawet z podwójna cytryną...
                                                    Nie mam problemu z wypiciem takiej mikstury.

Szampana - troszkę, bo rano szumiało mi w głowie wczorajszą imprezą, potem
                                                    jakieś kliniki, a teraz butlę szampana w karniakowym tempie... to zdecydowanie
                                                    zbytek łaski ;;wink))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:33
                                                    Dla Ciebie wszystko, nawet zbytek łaski wink)) Pij i nie marudź...wink
                                                  • tesunia Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:49
                                                    ech...zdazylam na torcika....

pychotkaaaaaaaaaaaaaa...poprosze teraz o szmpaikawink)))))))))))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:50
                                                    a pij Tesuniu Roczniaka, pij.....im więcej tym lepiej, a o jutro, to sie
                                                    będziemy martwiły jutro wink)
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:50
                                                    Dziewczxyny dotarlam wreszcie ..jest cos dla mnie ?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:51
                                                    Krystynko, wszystko i niespodzianka dla wszystkich...
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:53
                                                    Dzwoneczek wlasnie mi przekazal serdeczne zyczenia dla wszystkich ...nie moze do
                                                    nas dodreptac ...ale sie bardzo spieszy.Maladanka prosi o pozostawienie conieco
                                                    moze do jutro do nas dobije.Przesyła nam szampana,torta i kilka piwek.
                                                    Jak tam balety ? Skończone ?
                                                  • tesunia Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:57
                                                    dopiero mozna zaczynac kristowink)

dla danuski szefowa ma juz porcyje na boczku odstawiona,
                                                    tak ze ta reszta mozemy sie zajacwink))))))))))))))
                                                  • axsa Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:56
                                                    Taa. .est!

wink))
                                                  • tesunia Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 21:58
                                                    milo Ci widziec axo....
                                                    to jeszcze po szmpanie co??
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:06
                                                    Zjadłabym cos konkretnego....nic dla mnie nie ma ?
                                                    A gdzie ta obiecywana niespodzianka ?
                                                    W głowie mi szumi juz od rana....
                                                  • axsa Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:07
                                                    Ciekawe kto mnie potem zaniesie do łóżka?

Ale co tam, może się ktoś ulituje,
                                                    albo powie -
                                                    pij, pij, bedziesz łatwiejsza.

Mogę nie mieć siły , zeby się odszczeknąc -
                                                    pij, pij, nie bedziesz mógł.
                                                  • axsa Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:16
                                                    Oddaj to co miało tańczyć
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:17
                                                    No masz, już masz wink))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:16
                                                    No Axsa, będziesz nawet miała to komu powiedzieć wink
                                                    A oto moja niespodzianka dla Was dziewczyny, starałam sie wybrać jak
                                                    najbardziej "strawną" wink....obiecała, że dla nas na roczek zatańczy.....
                                                    img54.imageshack.us/my.php?image=200310202300569op.jpg
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:20
                                                    ..no moze być z tym sztucznym usmiechem
                                                    ale słaby tancerz...chociaz ???
                                                  • dankarol Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:22
                                                    No widzę,że imprezka się coraz bardziej rozkręca
                                                  • fleur1 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:34
                                                    Już jestem w kawiarence i zamawiam coś dobrego, może jakiś serniczek i dobrą
                                                    kawę.
                                                    Wyjeżdżałam na 17 dni, byłam na Targach Turystycznych, a na bankiecie w
                                                    Sobieskim urządzanym przez ambasadę Turcji było pyszne jedzonko.
                                                    Potem pojechalismy na kilka dni na Mazury, pogoda była bardzo ładna, tyle
                                                    ciekawych miejsc, wspaniale.
                                                    Byłam też w Puszczy Mariańskiej, kocham te lasy, to miejsce moich dziecięcych
                                                    letniskowych wyjazdów z Rodzicami.
                                                    Na zakończenie 3 dni Tomaszowie Mazowieckim i do domku na wybory.

Czy będzie spotkanie koleżanek forumowych?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:38
                                                    Kwiatuszku, będzie podzlot w Krakowie za tydzień.
                                                    Ale sie fajnie najeździłaś, ale.......druczka nie pobrałaś......i co? Ładnie to
                                                    tak ? wink)
                                                  • fleur1 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 23:21
                                                    Jakiego druczka???
                                                    Miałam jechać do Krakowa ale moja kuzynka - co ma okna wyglądające na smoka
                                                    wawelskiego - ma cyklinowane parkiety i pojadę pózniej, moze własnie za
                                                    tydzień, nie wiem jeszcze.
                                                    A gdzie jest Reginka?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 23:29
                                                    Jak to gdzie? W Izraelu wink)))
                                                  • yoanna Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 23:44
                                                    Sodoma i Gomora tutajwink
                                                    Kiełbaski w basenie pływają.
                                                    Witajcie smile
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 23:46
                                                    Yoanno, czy Ty mnie zawsze musisz z łóżka wyciągać?.....
                                                    To nie kiełbaski, to takie styropianowe rurki, coby się "uperfumowane"
                                                    dziewczyny nie potopiły.....wink
                                                  • yoanna Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:00
                                                    Rany Natuś... przepraszam za skojarzeniawink
                                                    Ale czemu obok styropianu pływa musztarda???? wink
                                                    Hę?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:04
                                                    smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                                                    Rany, to nie musztarda.......która to wink)))))))))))))))))))))
                                                    Chyba dziśnie zasne, a pódziesz Ty smile)))))))))))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:06
                                                    Zrobiło się niesmacznie, dobrze, że już po północy, bo nie w dniu tak
                                                    uroczystymsmile))...idę spać....zaraz po tym, jak się śmiać przestanę....
                                                  • yoanna Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:14
                                                    a ketchup byłby lepszy?

eeeee

kolorystycznie nie....wink
                                                  • yoanna Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:15
                                                    Natuś!
                                                    To była musztarda!
                                                    Słoik tez pływa...wink
                                                  • yoanna Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:21
                                                    I przepraszam,że tak późno wpadłam.
                                                    Zabiegany dzień był troszkę, a wieczorkiem coś kondycja mi siadła.
                                                    Teraz sprawdzę jak imprezowałyście grzeczniesmile
                                                  • natla Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:23
                                                    smile)))))))))))))))))))))))
                                                    O to już zmyślasz, bo szklany słoik nie może pływć....przynajmniej tak mnie
                                                    uczono, może leżeć na dnie....być może któraś drinka piła z musztardówki
                                                    i wpadła jej niezauważalnie do wody....zdarza sie w najlepszej rodzinie wink
                                                    Zaraz, zaraz, czy Ty nie oddelegowana zostałaś przypadkiem prze sanepid? a
                                                    dowody sama podrzucać, żeby się szefowi podlizać?
                                                    Dobra, idę spać.!!!
                                                  • yoanna Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 10.10.05, 00:29
                                                    Jaki sanepid?
                                                    Ja??!!!
                                                    A musztardówka pływała pusta....zakręcona byławink
                                                    [zakręcona pewnie po tej impreziewink]

Dobrej nocy Natuśwink
                                                  • sarna52 Re: GAWIARENKA – 9 październik 2005 :) 09.10.05, 22:37
                                                    A tutaj jesteście, balanga na całego ,a ja Was szukam i szukam,ale tak to juz jest z tymi spóźnialskimi co powiecie na jeszcze jednego szampana?.....czy ktoś tu gra na gitarze?
    • dankarol Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 22:43
      dzisiaj jest święto a reprymendy od jutra
      • sarna52 Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 22:49
        Halo,halo! Jestem tu ,czy ktos mnie widzi ? nie...sadchyba potknęłam się o próg,a myslałam,ze wejdę.
        • dankarol Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 22:52
          Poczekaj pomogę ci się pozbierać z tej podłogi
          • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 22:53
            Sarna, bo przez ten próg, to się najlepiej przechodzi po jednym głębszym wink
            ale żyjesz, pogotowia nie wzywamy.....no to cyk wink
            • dankarol Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 22:55
              Coś mi tu wieje od okna przydało by się coś na rozgrzewkę
      • danurn Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 22:57
        I ja dołączam się do hucznych obchodów rocznicowych. Bardzo mile witam także
        naszą axsę. Cieszę się,że wróciłaś.
        • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 23:02
          oooo, następna "leserka".....dobrze, że rocznice mamy.....Tu się nie dołączaj,
          Ty bądź!! wink...i już , proszę karniaka.......ani słowa.....pij smile))
          • krista57 Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 23:06
            e tam!nic nie ma do jedzenia...idę spac.
            Dobranoc.
            • natla Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 23:12
              Krista, a Ty oślepłaś na tej operetce????? Żarcie sie po stołach wala, nawet
              nprzy ognisku kiełbaski są, torty wszędzie , a Ty idziessz, bo nie ma zjeść?
              Czekaj no , czekaj.....
          • sarna52 Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 23:10
            O dziękuję Dankorol za pomoc {przeszłam z pomoca ,ale przeszłam} Natla ty wiesz czym zbic tremę pije za Wasze ...no dobra Nasze Forum.
    • dankarol Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 23:10
      Może jednak coś na rozgrzewkę
      • sarna52 Re: GAWIARENKA – październik 2005 09.10.05, 23:13
        Krista nie odchodz popatrz przy ognisku ...tam przy basenie pieka kiełbaski.
    • goskaa.l Re: GAWIARENKA – październik 2005 10.10.05, 07:28
      No wiecie... wstyd mi za was. Rozumiem fetowanie, ale taki bałagan? Zwierzakom
      o mało brzuchy nie pękną, tak się objadły kiełbasy. Zaraz pogonię je na spacer,
      żeby zrobiły co muszą.
      Wzędzie pełno kieliszków, plamy na obrusie, zalany dywan, brud przed kominkiem
      (ognisko wam nie wystarczylo?).
      Ja wczoraj skromnie wzniosłam toast herbatką z cytryną, a nas i za przyszłego
      kajakarza (właśnie Kasia poinformowała, ze jest w ciąży). Wszyscy życzyliśmy
      jej, żeby jeszcze zdążyła popłynąć z nami na długą trasę do Niemiec, ale to
      raczej wątpliwe - mały potomek kajakarzy ma się pojawić w lipcu.
      Śmieliśmy się, ze musi być poród w wodzie (jest taka możliwość) i natychmiast
      trzeba mu wręczyć malutkie wiosełko.
      • axsa Re: GAWIARENKA – październik 2005 10.10.05, 08:26
        Gratulacje dla "twórców" nowego członka nz ziemi.
        smile))
        A wiesz - coś w tym jest.
        Dzieci tak urodzone mają niezmierną łatwość w nauce pływania.
        Mój wnuczek tak się urodził. Teraz ma dwa i pół roku, a od roku pływa.
        No oczywiście nie jakoś stylowo czy "wyczynowo".
        Wystarczyły trzy godziny zajęć na basenie.