Jeśli chcecie mnie rozliczać za pomylenie ampułek, to ja to pieprzę!
Nie chcę być ministrem zdrowia - mówi Zbigniew Religa.
fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/religa-ja-to-pieprze,817995,2943
fajnie balagan sie zrobil, trzeba zostawic zabawki w piaskownicy i zmykac,
tego sie po doktorku nie spodziewalam

)))
tez bym chciala na wiele spraw pieprznie podejsc, ale resztki
poczucia obowiazku i odpowiedzialnosci mam
ale po 15 to bede pieprzyc prace