Dodaj do ulubionych

Wasz partner

21.08.08, 20:50
Ciekawa jestem jak hm........ sprawy łóżkowe się Wam
się układają? Chodzi o seks i wasze sposoby na jego urozmaicenie. Jak sobie
radzicie z ewentualnymi niedyspozycjami partnerów? Myślę, że takie rady zawsze
są na czasie.........i jest na nie zapotrzebowanie.
Obserwuj wątek
    • natlaa Re: Wasz partner 21.08.08, 23:30
      Nie wiem czy sie rozwinie dyskusja, bo temat był już "wałkowany"
      przynajmniej ze 2 razy i wyszło, ze po 50-tce seks jest wspaniały.
      Doświadczenie, zrozumienie partnera, brak leków i większa otwartosć.
      • easy.mamajka Re: Wasz partner 21.08.08, 23:41
        Moze nowe pokolenia "ciekawych " sie pojawiają?
        • natlaa Re: Wasz partner 21.08.08, 23:53
          Ano zobaczymy wink)
    • malwina52 Re: Wasz partner 27.08.08, 19:07
      Nie mam, ale jesli mialby byc to
      musialby miec oczy:
      1 Anielskie 2 Atrakcyjne 3 Bajeranckie 4 Bezkonkurencyjne 5 Bombowe 6 Boskie 7
      Cool 8 Czadowe 9 Czarujące 10 Doskonałe 11 Ekscytujące 12 Fajowe 13 Fantazyjnie
      14 Fascynujące 15 Genialne 16 Idealne 17 Inteligentne 18 Interesujące 19 Klawe
      20 Jedwabiste 21 Kapitalne 22 Lovaśne 23 Magiczne 24 Naturalne 23 Niebiańskie 25
      Nieskazitelne 26 Olśniewające 27 Oryginalne 28 Oszałamiające 29 Pierwszorzędne
      30 Pociągające 31 Podniecające 32 Poruszające 33 Porywające 34 Powabne 35
      Realistyczne 36 Rewelacyjne 37 Rozkoszne 38 Sexowne 39 Całuśne 40 Świetne 41
      Upojne 42 Urocze 43 Uwodzicielskie 44 Wabiące 45 Zachwycające 46 Niebieskie 47 Z
      Dreszczykiem Emocji 48 Zmysłowe 49 Jednym Słowem Znakomite smilesmilesmile
      reszta (w tym seks)bez znaczenia
      • del.wa.57 Re: Wasz partner 27.08.08, 19:25
        Skromna dziewczynawink)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • malwina52 Re: Wasz partner 27.08.08, 19:27
          jak chciec to duzosmile
      • sagittarius954 Re: Wasz partner 29.08.08, 11:27
        Malwinooosmile) Aleś dała czadu , no no , nie powiem smile)))))
        • graga211 Re: Wasz partner 29.08.08, 18:14
          Jest OK, tylko ja chyba jak Malwina z wyjątkiem oczu...ach te czarne
          jak studnia głębokie...
          • milata2 Re: Wasz partner 29.08.08, 18:24
            Ja tam w czarnych głębi nie widzęwink)... może dlatego, że mam je na
            co dzień, ale zielone, fiołkowe albo jak lazur? To jest to!smile))
            • graga211 Re: Wasz partner 29.08.08, 19:39
              A wiesz, Milato, że kiedyś do naszej klasy przyjęto chłopaka,
              którego uroda zadziwiła wszystkich: brunet z pięknymi rysami twarzy,
              lekko sypiącym się wąsem i cudownie chabrowymi oczami w czarnej
              oprawie z rzęsami jak firany. Niejedna przyrzekła zagiąć parol,
              lecz... no właśnie... kiedy otworzył usta i zaczął rozmawiać,
              wszelki czar prysł nieodwołalnie. Nie uściślę, bo to nie jego wina
              tylko środodwiska, w którym wyrastał. To wiem dzisiaj, jednak wtedy
              był przekreślony. U chłopców też.
              • milata2 Re: Wasz partner 29.08.08, 21:52
                No tak, jak już otworzył usta... albo jak rozsiał wokoło woń
                osobistąwink... czar pryska i oczy tracą blask niestetysad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka