mariolka99 19.02.05, 16:09 wracam wieczore- mam zamiar spędzić go w różowym szlafroku z maseczką na twarzy i butelką wina-czyli zwyczajnie się opierdalając;P Liczę na miłe towarzystwo;DDD Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapalniczka Re: Lecę 19.02.05, 16:13 pieknie ja tez sobie robie dzien urodowy jak ja to nazywam... mam zamiar sie smarowac, peelingowac, maseczkowac i koloryzowac a na dodatek wyspac raz pierwszy od dlugiego czasu... i tez Was zegnam slowami wieszcza "myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny... myjcie sie chlopaki zeby nie odpadly wam ptaki" pa Odpowiedz Link
anula001 Re: Lecę 19.02.05, 16:26 dzien urodowy mialam wczoraj, a dzis mnie nie bedzie wieczorem, ale Wam zycze przyjemnego opieprzania sie Odpowiedz Link