19.02.05, 16:09
wracam wieczore- mam zamiar spędzić go w różowym szlafroku z maseczką na
twarzy i butelką wina-czyli zwyczajnie się opierdalając;P Liczę na miłe
towarzystwo;DDD
Obserwuj wątek
    • zapalniczka Re: Lecę 19.02.05, 16:13
      pieknie ja tez sobie robie dzien urodowy jak ja to nazywam... mam zamiar sie smarowac, peelingowac, maseczkowac i koloryzowac a na dodatek wyspac raz pierwszy od dlugiego czasu... i tez Was zegnam slowami wieszcza "myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny... myjcie sie chlopaki zeby nie odpadly wam ptaki" pa smile
      • anula001 Re: Lecę 19.02.05, 16:26
        dzien urodowy mialam wczoraj, a dzis mnie nie bedzie wieczorem, ale Wam zycze
        przyjemnego opieprzania siesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka