Dodaj do ulubionych

Nie mogę się oderwać...

14.06.05, 21:18
... od "Sin City". Obejrzałem już dwa razy, co chwila oglądam fragmenty.
Czuję, że jednak przejdę się do kina!
Obserwuj wątek
    • zapalniczka Re: Nie mogę się oderwać... 14.06.05, 21:20
      idz smile i nie grzesz wiecej ;P
      • prawdziwyja Re: Nie mogę się oderwać... 14.06.05, 21:23
        Pójdę! Przed chwilą znowu oglądałem kawałek i zaraz obejrzę kolejny. Ten film
        jest niesamowicie wciągający!!!
        • zapalniczka Re: Nie mogę się oderwać... 14.06.05, 21:26
          od miesiaca mam go na kompie i jakos jeszcze nie zdazylam... powiadasz ze fajny hmmmmm... moze sie skusze... jeszcze kilka zaleglych mam... ale i tak wole kino... smile
          --
          spalaniu musi być sens... inaczej niczym jest rozzarzony popiol...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka