prawdziwyja 14.06.05, 21:18 ... od "Sin City". Obejrzałem już dwa razy, co chwila oglądam fragmenty. Czuję, że jednak przejdę się do kina! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawdziwyja Re: Nie mogę się oderwać... 14.06.05, 21:23 Pójdę! Przed chwilą znowu oglądałem kawałek i zaraz obejrzę kolejny. Ten film jest niesamowicie wciągający!!! Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Nie mogę się oderwać... 14.06.05, 21:26 od miesiaca mam go na kompie i jakos jeszcze nie zdazylam... powiadasz ze fajny hmmmmm... moze sie skusze... jeszcze kilka zaleglych mam... ale i tak wole kino... -- spalaniu musi być sens... inaczej niczym jest rozzarzony popiol... Odpowiedz Link