Dodaj do ulubionych

Proszę o radę

IP: *.acn.waw.pl 28.04.05, 14:48
Witam, chciałbym prosić o radę w związku z założeniem lokaty. Mam 2 tys.PLN i
chciałbym je ulokować w jakimś banku, tak aby zbierały oprocentowanie, a ja
bym tej kasy nie ruszał przez kolejne 10 lat, czy ktoś jest w stanie mi
podpowiedzieć jaki bank i ewentualnie jaka lokata byłaby najkorzystniejsza?
Wielkie dzieki z góry
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: Proszę o radę 28.04.05, 15:52

      Bank tak ale nie lokata bankowa. Lokaty są nisko oprocentowane na tle innych
      możliwych form oszczędzania. Banki sprzedaja fundusze inwestycyjne a PKO BP
      ponadto obligacje skarbowe też 10-letnie.
      Z funduszy inwestycyjnych proponowałby fundusz zrównoważony lub fundusz
      stabilnego wzrostu - np PKO/Credit Suisse (w każdym oddziałe PKO są
      sprzedawcy).
      Mozna też sobie założyć indywidualne konto emerytalne .
      Choć inni uczestnicy forum wypowiedza się za innymi jeszcze formami
      oszczędzania, innymi rodzajami produktów i innymi bankami . To normalne. Musisz
      sam(a) wybrać. m
    • Gość: ~ Re: Proszę o radę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 13:20
      No przestań, chcesz 2 tys. przez 10 lat kisić? Wydaj tą kasę na jakieś
      szkolenie, dzieki ktoremu bedziesz zarabiać jakies dodatkowe pieniadze. Zysk -
      ok. 500-1000 zl miesiecznie. Sam sobie policz, jakie to 'oprocentowanie' lokaty :))
      pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka