lelatka 25.11.05, 08:10 Mam pytanie?czy euro jeszcze skoczy do gory czy teraz zaczyna sie juz totalny spadek?? renia<>< Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
walesa4 tak totalny spadek właśnie się zapoczątkował 25.11.05, 09:58 ja obstawiam 1 do 1 tak jak było w byłym NRD, jak było zjednoczenie z BRD (RFN),na pohybel analitykom :) Odpowiedz Link Zgłoś
ekspertwgi Re: kurs euro 05.12.05, 09:55 Wszystko zależy od horyzontu czasowego, w jakim mamy omawiać zmiany kursu danej waluty. W przypadku kursu EUR/PLN do końca roku złoty może nadal wzmacniać się do europejskiej waluty. Jest to już historyczna prawidłowość, że nasza waluta w grudniu zdecydowanie zyskuje do walut obcych. Ewentualnej korekty tego ruchu, wzrostu kursu EUR/PLN, możemy się spodziewać dopiero po nowym roku. W obecnej sytuacji nie mamy jednak co liczyć na zdecydowane osłabienie złotego. Odpowiedz Link Zgłoś