25.11.05, 08:10
Mam pytanie?czy euro jeszcze skoczy do gory czy teraz zaczyna sie juz totalny
spadek??
renia<><
Obserwuj wątek
    • walesa4 tak totalny spadek właśnie się zapoczątkował 25.11.05, 09:58
      ja obstawiam 1 do 1 tak jak było w byłym NRD, jak było zjednoczenie z BRD
      (RFN),na pohybel analitykom :)
    • ekspertwgi Re: kurs euro 05.12.05, 09:55
      Wszystko zależy od horyzontu czasowego, w jakim mamy omawiać zmiany kursu danej
      waluty. W przypadku kursu EUR/PLN do końca roku złoty może nadal wzmacniać się
      do europejskiej waluty. Jest to już historyczna prawidłowość, że nasza waluta w
      grudniu zdecydowanie zyskuje do walut obcych. Ewentualnej korekty tego ruchu,
      wzrostu kursu EUR/PLN, możemy się spodziewać dopiero po nowym roku. W obecnej
      sytuacji nie mamy jednak co liczyć na zdecydowane osłabienie złotego.
    • serafin18 Re: kurs euro 06.12.05, 11:15
      a kiedy wzrosnie ten kurs

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka