Dodaj do ulubionych

14 czerwca spotkanie w Krakowie

03.06.08, 22:17
No i co Kochani?
Start o 19 jest OK?
Ale błagam podpowiedzcie jakąś knajpkę, bo jak nie to zarezerwuję znowu w
Alchemii.
Mam nadzieję, że Wam nie przeszła ochota smile
Obserwuj wątek
    • manderla Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 03.06.08, 22:21
      Jak dla mnie może być 14. Alchemia tez moze być. smile
      • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 00:26
        a co byscie powiedzialy na drinka pod chmurka w ogrodku Kolanka nr 9 na Jozefa?
        • dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 00:33
          Witam
          Idę z Wami tylko ustalcie gdzie
        • wania46 Anula! 04.06.08, 13:30
          Kolanko nr 6!)))
          Ja tam nigdy nie bylam,ale wyglada zachecajaco)))
          www.kazimierz.com/img/fotografie/d__kolanko.jpg
        • drugiezycie Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 14:52
          Tak, to kolanko wygląda miło.
          Można zrobić rezerwację w zadaszonym ogródku. Obstawiamy, że pogoda nam dopisze?

          Jest tylko 1 minus: żeby zarezerwować stolik trzeba wpłacić zaliczkę 50 zł.,
          którą potem zwracają w napojach.

          W zasadzie mogę podjechać i wpłacić, tylko jak nie dopiszecie to żywa stamtąd
          nie wyjdę (to ok 10 piw smile).

          To jutro zarezerwuję, licząc, że będziecie na mur smile)
          • bozenadwa Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 16:01
            Ojej, szkoda, pisalam ,ze ja dopiero moge po 20 ,a w zasadzie po
            22.Szkoda .Ale mysle ,ze jeszcze nie raz bedziemy organizowac
            spotkanie.Pozdrawiam Was wszystkie.
            • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 18:02
              Bozenko - nie zamierzamy o 22 lezec juz w lozeczkach, wiec przybywaj po 20:00.
          • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 18:00
            Ja Anula niniejszym zobowiazuje sie wypic 5 pozostalych piw( albo 3 drinki)!!!
            Rezerwacje zrobie jutro - pracuje obok, wiec dla mnie to 3 min pieszo, szkoda zebys jechala specjalnie. Zaryzykuje 50 zlsmile Na szczecie towarzystwo forumowe solidne jest.
            Musze uczcic to ze wreszcie spedzam weekend w Krakowie.
            nawet jesli pada ale nie jest to wsciekla nawalnica mozna siedziec pod parasolem i jest ok.W kolanku sa tez calkiem niezle nalesniki i bardzo dobre mixy ciasta z polewami i lodami.
            • bozenadwa Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:08
              No tak ,ja jak zwykle nie precyzyjnie sie wyrazilam ,Ja dopiero moge
              sie wybrac po 22 czerwca.Dlatego mi szkoda.Nie mniej wyobrazam sobie
              kiedy wy do tych lozeczek traficie??? Bawcie sie dobrze,Pozdrawiam
              • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:21
                bedzie jeszcze niejedna okazjawink
                w lipcu mamy z Wania imieniny, kolejna dobra okazja do swietowaniasmile
                • wania46 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:29
                  O!O!O!
                  Moge dorzucic to tego jeszcze swoje urodziny(duuuuzo latek)))
                  • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:46
                    tez mam w lipcu urodziny, 30-tegosmile
                    • wu_zet_ka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 20:09
                      ja się dopisuje na czerwcowe spotkanie. jezeli będzie lipcowe to
                      też wink mnie w lipcu stuknie okrągła trzydziestka!!
          • manderla Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 20:32
            drugiezycie napisała:

            >
            > To jutro zarezerwuję, licząc, że będziecie na mur smile)

            No to jak nikt nie przyjdzie a Tylko Ty i ja, to się upijemy tym jak
            świnie wink A wyjsc to raczej nie wyjdziemy wtedy, wyniosą wink
            • dsz27 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 10:22
              Cześć,

              Wybrałabym się bo Kraków to w sumie nie daleko ale te upały dają mi się już we
              znaki. Stóp już nie widzę przez ten brzucho więc mam nadzieję, uda mi się z Wami
              spotkać legalnie przy piwku po porodzie. Może o mnie jeszcze będziecie pamiętaćwink

              Miłego dnia
              Domi
              • ada_ps Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 16:43
                mogę dopisać się do listy??

                pozdr
                • drugiezycie Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 16:55
                  powinnaś smile.
                  do zobaczenia smile).
                  Jak przeżyję rozprawę...i mnie nerwy nie zeżrą
                  • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 18:15
                    stolik w Kolanku zaklepany- 14 czerwca od 19:00 - zaznaczylam ze byc w ogrodku ale pod dachem.Bede nas Was czekac ciut wczesniej, moj nr telefonu i ew. inne informacje na prive ( przepraszam za utrudnienia,ale z pewnych wzgledow nie moge go podac na forum).
                    • dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 09.06.08, 23:28
                      Rozumiem, że niektórzy nie chcą czy tez nie moga się ujawnić. Ale co robić jeśli
                      nie odpisują też na maila? Nie przychodzić? Impreza tylko dla wtajemniczonych?
                      Pozdrawiam
                      • manderla Laski! Czytajcie maile! 09.06.08, 23:45
                        Dakota, to może byc skutkiem choroby blondynki, anie chęci bycia
                        anonimową wink
                        Na pewno ktos się do Ciebie odezwie, do kogo napisalaś. Grunt to nie
                        dramatyzuj smile
                        smile



                        dakota32 napisała:

                        > Rozumiem, że niektórzy nie chcą czy tez nie moga się ujawnić. Ale
                        co robić jeśl
                        > i
                        > nie odpisują też na maila? Nie przychodzić? Impreza tylko dla
                        wtajemniczonych?
                        > Pozdrawiam
                      • drugiezycie Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 10.06.08, 06:33
                        Dakota, jaka impreza dla wtajemniczonych?
                        Nie żartuj, tylko przychodź. Hasło znasz-forum.
                        Znajdziemy się.
                        A to, że ktoś nie odpisuje to pewnie dlatego, że nie zagląda do poczty i jest
                        niewtajemniczony, że Ty czekasz na odpowiedźsmile)
                        • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 11.06.08, 23:16
                          ja do poczry zagladam codziennie ale nijakiego maila nie dostalam- napisalam do Dakoty na priv.
                          • dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 12.06.08, 00:27
                            Witam
                            Już wszystko wiem, dzięki za odp. nie dramatyzuję i będę w sobotę smile
              • wania46 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 20:04
                Bedziemy pamietac na pewnosmile
                A 14 wypijemy Twoje i dzidziusia zdrowkosmile))
                • wania46 to bylo do Domi... 05.06.08, 20:06
                  ...rzecz jasna)
                • dsz27 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 06.06.08, 10:55
                  Dziękuję za pamięćwink Zdrówka nigdy za wielesmile
                  Bawcie się dobrze!
    • cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 07.06.08, 11:12
      Supersmile)). Ja sie piszę.Miło znowu bedzie sie spotkać. Traz na
      tygodniu jestem poza Krakiem (stad tez nie jestem na br z forum),
      ale na weekendy wpadamsmile. Pozdrówka
    • dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 08.06.08, 23:56
      hej hej
      jak Was poznam?
    • drugiezycie Anula, a moze... 09.06.08, 08:21
      ustalisz w barze do rezerwacji jakieś hasło?
      Ułatwi to nam spotkanie się, bo niektórzy nikogo nie znają.
      • anula36 Re: Anula, a moze... 09.06.08, 12:00
        ustale odwieczne haslo "forum"smile
        A chetnym moge tez podac na priv nr telefonusmileTylko prosze o maila od tych chetnych bo nie wszyscy sprawdzaja swoje skrzynki mailowe na portalu gazety.
    • drugiezycie Śląsk??? 09.06.08, 08:24
      Czy ekipa ze Śląska nas zaszczyci swoją obecnością?
      • anula36 mala prywata Krakowska 09.06.08, 12:02
        czy ktos mialby ochote wybrac sie 16 lipca ( sroda) o 19:00, na spektakl " wszystko o mezczyznach" Scena pod Ratuszem, cena biletu 30 zl, zostala mi niewykorzystana rezerwacja, dobre miejsce 1 rzad - srodek.
      • z_mazur Re: Śląsk??? 11.06.08, 22:51
        Ja może dotrę, chociaż nie wiem jeszcze na 100%, poza tym jakoś nie ma innych chętnych ze Śląska. smile

        Te "Kolanko" to gdzieś na Kazimierzu, ale dokładniej gdzie?
        • anula36 Re: Śląsk??? 11.06.08, 23:14
          Jozefa rog Estery/Pl. nowego
    • san1 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 09.06.08, 12:23
      Szkoda ze nie mieszkam w Krakowie i ze 14.06 mam zajęty,ale na następne
      spotkanie postaram sie przybyć,życzę udanej imprezki.
      • tropfe36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 09.06.08, 14:50
        Qurcze, chętnie poszłabym zaszaleć z Wami, ale niestety 14czerwca już imprezuję
        wink) z gimnazjalistami smile) ( komers).Pozdrawiam
    • cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 20:54
      Tydzień z głowy, ukochany weekend, i jutro spotkankosmile)).
      • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 21:46
        do zobaczeniawink
        • manderla Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 21:48
          A że się tak zapytam, czy można przyjść w humorze bardzo nijakim?
          Takim, poniżej poziomu morza?
          • cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 21:55
            Zdecydowanie mozna, a nawet trzeba, aby podnieść poziom wody!smile)))
            • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 22:51
              spokojnie, bar w kolanku jest naprawde dobrze zaopatrzonysmile
              • mamaadama4 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 23:44
                Bardzo chciałabym Was poznać, więc jeżeli pozowlicie, wpadnę na
                chwilę z "ogoniekm", żeby się przywitać.
                • wania46 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 08:27
                  Nie trzeba zadnego pozwalania)))Wpadaj z ogonkiem do kolanka)))
                  • anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 10:25
                    dziecie pod pache i przybywajsmile
                    • cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 15:16
                      Przepraszam, ale nie dotręsad((.
    • ada_ps Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 17:46
      sad(
      dziewczyny naweyt nie wiecie jak się czuję i jak wam zazdroszczę...
      nie mam z kim zostawić dzieci a niemowlak na piwo jeszcze za mały sad(

      prosze wypijcie za mnie i bawcie się dobrze
      • mamaadama4 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 21:10
        Mój Adaś wrócił zawirusowany, więc przymusowy pobyt w domu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka