drugiezycie 03.06.08, 22:17 No i co Kochani? Start o 19 jest OK? Ale błagam podpowiedzcie jakąś knajpkę, bo jak nie to zarezerwuję znowu w Alchemii. Mam nadzieję, że Wam nie przeszła ochota Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
manderla Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 03.06.08, 22:21 Jak dla mnie może być 14. Alchemia tez moze być. Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 00:26 a co byscie powiedzialy na drinka pod chmurka w ogrodku Kolanka nr 9 na Jozefa? Odpowiedz Link
dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 00:33 Witam Idę z Wami tylko ustalcie gdzie Odpowiedz Link
wania46 Anula! 04.06.08, 13:30 Kolanko nr 6!))) Ja tam nigdy nie bylam,ale wyglada zachecajaco))) www.kazimierz.com/img/fotografie/d__kolanko.jpg Odpowiedz Link
drugiezycie Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 14:52 Tak, to kolanko wygląda miło. Można zrobić rezerwację w zadaszonym ogródku. Obstawiamy, że pogoda nam dopisze? Jest tylko 1 minus: żeby zarezerwować stolik trzeba wpłacić zaliczkę 50 zł., którą potem zwracają w napojach. W zasadzie mogę podjechać i wpłacić, tylko jak nie dopiszecie to żywa stamtąd nie wyjdę (to ok 10 piw ). To jutro zarezerwuję, licząc, że będziecie na mur ) Odpowiedz Link
bozenadwa Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 16:01 Ojej, szkoda, pisalam ,ze ja dopiero moge po 20 ,a w zasadzie po 22.Szkoda .Ale mysle ,ze jeszcze nie raz bedziemy organizowac spotkanie.Pozdrawiam Was wszystkie. Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 18:02 Bozenko - nie zamierzamy o 22 lezec juz w lozeczkach, wiec przybywaj po 20:00. Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 18:00 Ja Anula niniejszym zobowiazuje sie wypic 5 pozostalych piw( albo 3 drinki)!!! Rezerwacje zrobie jutro - pracuje obok, wiec dla mnie to 3 min pieszo, szkoda zebys jechala specjalnie. Zaryzykuje 50 zl Na szczecie towarzystwo forumowe solidne jest. Musze uczcic to ze wreszcie spedzam weekend w Krakowie. nawet jesli pada ale nie jest to wsciekla nawalnica mozna siedziec pod parasolem i jest ok.W kolanku sa tez calkiem niezle nalesniki i bardzo dobre mixy ciasta z polewami i lodami. Odpowiedz Link
bozenadwa Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:08 No tak ,ja jak zwykle nie precyzyjnie sie wyrazilam ,Ja dopiero moge sie wybrac po 22 czerwca.Dlatego mi szkoda.Nie mniej wyobrazam sobie kiedy wy do tych lozeczek traficie??? Bawcie sie dobrze,Pozdrawiam Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:21 bedzie jeszcze niejedna okazja w lipcu mamy z Wania imieniny, kolejna dobra okazja do swietowania Odpowiedz Link
wania46 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:29 O!O!O! Moge dorzucic to tego jeszcze swoje urodziny(duuuuzo latek))) Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 19:46 tez mam w lipcu urodziny, 30-tego Odpowiedz Link
wu_zet_ka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 20:09 ja się dopisuje na czerwcowe spotkanie. jezeli będzie lipcowe to też mnie w lipcu stuknie okrągła trzydziestka!! Odpowiedz Link
manderla Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 04.06.08, 20:32 drugiezycie napisała: > > To jutro zarezerwuję, licząc, że będziecie na mur ) No to jak nikt nie przyjdzie a Tylko Ty i ja, to się upijemy tym jak świnie A wyjsc to raczej nie wyjdziemy wtedy, wyniosą Odpowiedz Link
dsz27 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 10:22 Cześć, Wybrałabym się bo Kraków to w sumie nie daleko ale te upały dają mi się już we znaki. Stóp już nie widzę przez ten brzucho więc mam nadzieję, uda mi się z Wami spotkać legalnie przy piwku po porodzie. Może o mnie jeszcze będziecie pamiętać Miłego dnia Domi Odpowiedz Link
ada_ps Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 16:43 mogę dopisać się do listy?? pozdr Odpowiedz Link
drugiezycie Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 16:55 powinnaś . do zobaczenia ). Jak przeżyję rozprawę...i mnie nerwy nie zeżrą Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 18:15 stolik w Kolanku zaklepany- 14 czerwca od 19:00 - zaznaczylam ze byc w ogrodku ale pod dachem.Bede nas Was czekac ciut wczesniej, moj nr telefonu i ew. inne informacje na prive ( przepraszam za utrudnienia,ale z pewnych wzgledow nie moge go podac na forum). Odpowiedz Link
dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 09.06.08, 23:28 Rozumiem, że niektórzy nie chcą czy tez nie moga się ujawnić. Ale co robić jeśli nie odpisują też na maila? Nie przychodzić? Impreza tylko dla wtajemniczonych? Pozdrawiam Odpowiedz Link
manderla Laski! Czytajcie maile! 09.06.08, 23:45 Dakota, to może byc skutkiem choroby blondynki, anie chęci bycia anonimową Na pewno ktos się do Ciebie odezwie, do kogo napisalaś. Grunt to nie dramatyzuj dakota32 napisała: > Rozumiem, że niektórzy nie chcą czy tez nie moga się ujawnić. Ale co robić jeśl > i > nie odpisują też na maila? Nie przychodzić? Impreza tylko dla wtajemniczonych? > Pozdrawiam Odpowiedz Link
drugiezycie Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 10.06.08, 06:33 Dakota, jaka impreza dla wtajemniczonych? Nie żartuj, tylko przychodź. Hasło znasz-forum. Znajdziemy się. A to, że ktoś nie odpisuje to pewnie dlatego, że nie zagląda do poczty i jest niewtajemniczony, że Ty czekasz na odpowiedź) Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 11.06.08, 23:16 ja do poczry zagladam codziennie ale nijakiego maila nie dostalam- napisalam do Dakoty na priv. Odpowiedz Link
dakota32 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 12.06.08, 00:27 Witam Już wszystko wiem, dzięki za odp. nie dramatyzuję i będę w sobotę Odpowiedz Link
wania46 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 05.06.08, 20:04 Bedziemy pamietac na pewno A 14 wypijemy Twoje i dzidziusia zdrowko)) Odpowiedz Link
dsz27 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 06.06.08, 10:55 Dziękuję za pamięć Zdrówka nigdy za wiele Bawcie się dobrze! Odpowiedz Link
cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 07.06.08, 11:12 Super)). Ja sie piszę.Miło znowu bedzie sie spotkać. Traz na tygodniu jestem poza Krakiem (stad tez nie jestem na br z forum), ale na weekendy wpadam. Pozdrówka Odpowiedz Link
drugiezycie Anula, a moze... 09.06.08, 08:21 ustalisz w barze do rezerwacji jakieś hasło? Ułatwi to nam spotkanie się, bo niektórzy nikogo nie znają. Odpowiedz Link
anula36 Re: Anula, a moze... 09.06.08, 12:00 ustale odwieczne haslo "forum" A chetnym moge tez podac na priv nr telefonuTylko prosze o maila od tych chetnych bo nie wszyscy sprawdzaja swoje skrzynki mailowe na portalu gazety. Odpowiedz Link
drugiezycie Śląsk??? 09.06.08, 08:24 Czy ekipa ze Śląska nas zaszczyci swoją obecnością? Odpowiedz Link
anula36 mala prywata Krakowska 09.06.08, 12:02 czy ktos mialby ochote wybrac sie 16 lipca ( sroda) o 19:00, na spektakl " wszystko o mezczyznach" Scena pod Ratuszem, cena biletu 30 zl, zostala mi niewykorzystana rezerwacja, dobre miejsce 1 rzad - srodek. Odpowiedz Link
z_mazur Re: Śląsk??? 11.06.08, 22:51 Ja może dotrę, chociaż nie wiem jeszcze na 100%, poza tym jakoś nie ma innych chętnych ze Śląska. Te "Kolanko" to gdzieś na Kazimierzu, ale dokładniej gdzie? Odpowiedz Link
san1 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 09.06.08, 12:23 Szkoda ze nie mieszkam w Krakowie i ze 14.06 mam zajęty,ale na następne spotkanie postaram sie przybyć,życzę udanej imprezki. Odpowiedz Link
tropfe36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 09.06.08, 14:50 Qurcze, chętnie poszłabym zaszaleć z Wami, ale niestety 14czerwca już imprezuję ) z gimnazjalistami ) ( komers).Pozdrawiam Odpowiedz Link
cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 20:54 Tydzień z głowy, ukochany weekend, i jutro spotkanko)). Odpowiedz Link
manderla Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 21:48 A że się tak zapytam, czy można przyjść w humorze bardzo nijakim? Takim, poniżej poziomu morza? Odpowiedz Link
cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 21:55 Zdecydowanie mozna, a nawet trzeba, aby podnieść poziom wody!))) Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 22:51 spokojnie, bar w kolanku jest naprawde dobrze zaopatrzony Odpowiedz Link
mamaadama4 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 13.06.08, 23:44 Bardzo chciałabym Was poznać, więc jeżeli pozowlicie, wpadnę na chwilę z "ogoniekm", żeby się przywitać. Odpowiedz Link
wania46 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 08:27 Nie trzeba zadnego pozwalania)))Wpadaj z ogonkiem do kolanka))) Odpowiedz Link
anula36 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 10:25 dziecie pod pache i przybywaj Odpowiedz Link
cosmopszczolka Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 15:16 Przepraszam, ale nie dotrę((. Odpowiedz Link
ada_ps Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 17:46 ( dziewczyny naweyt nie wiecie jak się czuję i jak wam zazdroszczę... nie mam z kim zostawić dzieci a niemowlak na piwo jeszcze za mały ( prosze wypijcie za mnie i bawcie się dobrze Odpowiedz Link
mamaadama4 Re: 14 czerwca spotkanie w Krakowie 14.06.08, 21:10 Mój Adaś wrócił zawirusowany, więc przymusowy pobyt w domu. Odpowiedz Link