reszka.wuu
30.01.05, 00:31
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24271&w=20027470&a=20028441
Oto wszyscy,ktorzy nie wiedza dlaczego Adminka kasuje posty mistera niech sie
przekonaja jaka ma (nie ma!)on kulture.Niech panie,ktore raczyly wlaczyc sie
tu i owdzie w dyskusje na temat, czy kasowac i czy to cenzura, niech same
odpowiedza sobie na pytanie czy z takim osobnikiem warto rozmawiac i czy
wkrotce na nich nie wywiesi swoich ,,epitecikow", ktorymi dzis czestuje
Martina, niedawno Ewe,Zosie i innych.
Podszywa sie biedactwo pod ewunie 33 i mysli,ze nas jak dzieci nabierze w
przyslowiowa butelke.Niech ci ,ktorzy jeszcze prowadza z nim jakas wymiane
zdan zastanowia sie ,czy warto dyskutowac z kims,kto nazywa
innych,,smieciami,prostakami ,chamami ,bydlakami".A to tez nie wszystkie
jeszcze wulgaryzmy z jego obrzydliwych postow;wykorzystuje teraz sytuacje,ze
noc i ludzie nie czytaja a Ewelina i tak drugiego dnia wszystko
skasuje.Pozwolilam wiec sobie na ,,uwiecznienie"' i prosze o pozostawienie
tego watku dla przestrogi innym.Reszka,co tez tu mieszka