kumquat
01.07.05, 20:28
Witam! Mam pytanie odnośnie lekarza domowego. Otóż dziś próbowałam uzyskać
skierowanie do ginekologa od mojej położnej, ponieważ dokuczają mi, jak to
często w ciąży bywa, upławy (sorry za szczegóły). Niestety ta odesłała mnie
do... huisarta! Bo "takimi" rzeczami zajmuje się właśnie on, a ginekolog jest
za drogi. Mimo wszystko próbowałam się wykłócić o skierowanie do ginekologa,
ale nic nie wskórałam :( I teraz moje pytanie - czy huisarts ma w ogóle
gabinet przystosowany do badań ginekologicznych i potrzebny do tego sprzęt????
No sprzętu to wiele nie trzeba, ale... Jakoś nie mogę sobie wyobrazić takiej
wizyty u lekarza domowego. Jestem naprawdę zdezorientowana, ale leczyć się na
własną rękę nie chcę, bo boję się zaszkodzić dziecku. Może któraś z Was była u
lekarza domowego z takimi "kobiecymi" sprawami i mogłaby mi powiedzieć jak
wyglądała taka wizyta. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!