Dodaj do ulubionych

Maseczki od miasta

17.04.20, 12:33
Słyszy się z mediów, iż w co niektórych miejscowościach mieszkańcy otrzymują darmowe maseczki.
Może i u Nas można było taką akcję zorganizować?
Zapewne ktoś powie, że pieniędzy nie ma.

Telebim na budynku hali sportowej całą dobę działa, na chwilę z ciekawości ktoś rzuci okiem i niepotrzebnie rachunki za prąd miasta zawyża.
Pewnie są inne przykłady zbędnego wydatkowania publicznych pieniędzy.

--
Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • petit7 Re: Maseczki od miasta 17.04.20, 17:04
      Słyszałem, że władze gminne zamówiły maseczki razem z burmistrzem Oławy. Szyje je teraz oławski Autoliv. Czy będą za darmo dla wszystkich - nie wiem.

--
      Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
      • makler4 Re: Maseczki od miasta 18.04.20, 08:59
        Tak gmina Domaniów przekazuje maski przed sklepami Dino w Domaniowie i Wierzbnie. W Oławie rozdaje Straż Miejska. A i nas? Podobno zamówiliśmy 150000 tys.
        Za pomysł i działanie należy podziękować urzędnikom z olawskiego magistratu, za wykonanie firmie Autoliv. Szyje je bezpłatnie.

--
        Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa
        • djmixer1 Re: Maseczki od miasta 19.04.20, 07:41
          Strzelcy rozdawali maseczki pod Biedronkami.

--
          „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
          • brawo_ja Re: Maseczki od miasta 19.04.20, 10:29
            Aby było sprawiedliwie i uczciwie, maseczki powinny być wrzucane do skrzynek pocztowych, w liczbie odpowiedniej do liczby osób w danym mieszkaniu, tak jak praktykuje się w innych miastach. Rozdawanie pod biedronkami to raj dla kombinatorów, seniorzy podchodzą na bezczela po kilka razy i "biorą na zaś" jak za komuny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka