Dodaj do ulubionych

WSZMiJO!!!

IP: 213.199.233.* 20.02.04, 12:54
Hej wzystkim!Interesuje mnie w tej szlole kierunek:angielski w
biznesie.Napiszcie cos na ten temat,na temat tej szloly,czy warto tam i to
studiowac,czy jest ciezko czy latwo itd.Z gory dziekuje za opinie.:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Richelieu* Re: WSZMiJO!!! IP: 217.98.107.* 20.02.04, 14:11
      dużo rzeczy można naposać o tej szkole, ale napewno nie to, że jest tam ciężko.
      Tyle, że to są opinie o zarządzaniu, o anglistyce nie wiem. Jest łatwo, egzamin
      z ang jest na turystykę, a on jest na mocno średnim poziomie. Wśród studentów
      jest mnóstwo dresiarstwa przez co potem nauczyciel musi obniżać poziom żeby się
      czasem takie dziecko nie przemęczyło. Co drugi przyjeżdża samochodem do szkoły,
      parkingi zajmują więcej miejsca niż cały kompleks budynków.
      No, ale chcąc, nawet bez specjalnego wysiłku, można wyjechać na praktyki
      zagraniczne do hoteli. Podaj przynieś pozamiataj, no, ale zawsz co GB to GB,
      pracodawcom wydaje się, że jak anglia czy szkocja to musi być lepiej niżź w
      polsce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka