Gość: maxim
IP: 213.199.233.*
20.02.04, 12:54
Hej wzystkim!Interesuje mnie w tej szlole kierunek:angielski w
biznesie.Napiszcie cos na ten temat,na temat tej szloly,czy warto tam i to
studiowac,czy jest ciezko czy latwo itd.Z gory dziekuje za opinie.:)