Dodaj do ulubionych

Bład w sztuce

19.05.15, 19:17

> >>Wtedy Bóg rzekł: <Niechaj się stanie światłość!> I stała się światłość.
> >>Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności.
Obserwuj wątek
    • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:18
      światłość jest chujowa
    • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:21
      tzn światło razi po oczach jak sie patrzy w lampkę
      • ditta12 Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:34
        No właśnie.
        Gdy mam depresję to boję się nadchodzącego dnia,gdy się rozwidnia.
        • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:49
          nie lubię lamp w hipermarkecie. mam od nich czerwone oczy
          • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:51
            nienawidzę ludzi w hipermarkecie bo jest ich dużo
            nienawidzę tłoku i jak w autobusie ludzie się do mnie przyciskają
            • ditta12 Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:52
              Nie lubię hałasu jaki wytwarzają ludzie w dużej gromadzie.
              • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:54
                ale gorsze są małpy. kiedyś w zoo tak sie darły że mi sie coś stało w uszy i się skuliłem pod ścianą i zakryłem głowę i facet się pytał czy dzwonić po karetkę
                • ditta12 Re: Bład w sztuce 19.05.15, 19:57
                  Małpy są jak ludzie.
                  • ditta12 Re: Bład w sztuce 19.05.15, 20:00
                    Ja się boję gdy się ludzie kłócą i wydzierają.
                    • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 21:02
                      czego się bać?
                      nie bałem się małp tylko mnie bolały uszy
            • mskaiq Re: Bład w sztuce 19.05.15, 20:21
              Co wywołuje w Tobie, kiedy ludzie się przyciskają się do Ciebie. Myślę, że dużo ludzi nie lubi tego
              tak jak Ty, ale tak już jest.
              Można się nauczyć tolerancji na przyciskaniu się ludzi w tłoku, ale najpierw trzeba swoje uczucia,
              co w Tobie one wywołują.
              Przeżyć własne uczucia nie jest łatwo, ale można się tego nauczyć.
              Pozdrawiam serdecznie.
              • ragnarv Re: Bład w sztuce 19.05.15, 20:29
                takie uczucia że jest mi bardzo gorąco. gotuję się pod ich wpływem.
                wtedy muszę wysiąść
                • ditta12 Re: Bład w sztuce 19.05.15, 21:49
                  <nie bałem się małp tylko mnie bolały uszy>

Masz nadwrażliwość zmysłów a ja lęki.
                  • ditta12 Re: Bład w sztuce 20.05.15, 11:54
                    pl.wikipedia.org/wiki/Sensoryzmy
                    Ile tu do mnie pasuje,że nie zliczę.
                    Np.nigdy nie lubiłam nowych ubrań,wyczuwałam zapachy których nie ma i wiele innych.
                    • ditta12 Re: Bład w sztuce 20.05.15, 12:03
                      "Ześlijmy ja na ziemię pod ludzką postacią. Niech zapomni kim jest i skąd pochodzi. Będzie żyła jak każdy inny człowiek - czując złość, ból, miłość i nienawiść."
                    • ragnarv Re: Bład w sztuce 20.05.15, 12:22
                      to jest głupie bo wymienili chyba wszytko co czuje człowiek i mi wyszło że w czuciu glebokim mam naraz nadwrazliwośc i niedowrażliwość to jak to jest mozliwe?
                      bo np robie te rzeczy jak udrzanie sie rozdrapywanie to niedowrażliwość. a nie lubię być dotykany przez ludzi to mam nadwrażliwość. to jaka jest prawda
                      • ditta12 Re: Bład w sztuce 20.05.15, 12:52
                        < to jaka jest prawda>

Ja nie wiem jaka jest prawda,nie znam się na diagnozach ale myślę że zdrowi ludzie też by sobie coś z tego wybrali.
                        Ja nie boję się dotykania w autobusie ale za to kłótnie mnie przerażają i te miny wojownicze ludzi podczas kłótni.
                        Mam też w depresji lęk przed wykąpaniem się.Jakaś obawa że będzie mi zimno.Nie lubię gdy mi jest zimno albo gorąco.A teraz jest wilgoć w powietrzu i też tego nie lubię.
                        • ditta12 Re: Bład w sztuce 21.05.15, 07:45
                          " Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą.
                          W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie, póki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz."
                          • ditta12 Re: Bład w sztuce 21.05.15, 08:02
                            Widziałam w tv jak facet AA sam wychowywał siedmioro dzieci.Żona go opuściła ale jakoś sobie radził.Najbardziej poruszył mnie jego spokój i brak narzekań.
                            Bieda była w tym domu a dzieci mówiły że brakuje im butów i spodni.
                            Ciekawe czy opieka społeczna tam dotarła.Oni chyba dostają jakieś dary,ta opieka.Może między siebie rozdzielają?
                              • ditta12 Re: Bład w sztuce 21.05.15, 08:15
                                A właściwie po co tym ludziom aż siedmioro dzieci było?
                                Inni chcą a nie mogą i muszą in vitro.
                            • mskaiq Re: Bład w sztuce 21.05.15, 11:05
                              .Najbardziej poruszył mnie jego spokój i brak narzekań.
                              .Bieda była w tym domu a dzieci mówiły że brakuje im butów i spodni.

Za to pewnie było wiele ciepłych uczuć. Kiedy takie uczucia są wtedy brak
                              spodni albo butów tak bardzo nie doskwiera.
                              Pozdrawiam serdecznie.

• mercury_staff Re: Bład w sztuce 21.05.15, 11:09
                                Zastanawiam się co kościół ma do invitro, przecież poczęcie jest ponoć ręką Boga więc ingernecja człowieka nie ma znaczenia,może chodzi im o spermę zamrożonąwink
                                • ditta12 Re: Bład w sztuce 21.05.15, 11:29
                                  <Zastanawiam się co kościół ma do invitro>

A co Pis ma do in vitro?
                                  • mercury_staff Re: Bład w sztuce 21.05.15, 11:35
                                    może i coś ma ale mam to w dupie w zasadzie mi chodzi o to żeby PO za wszelką cenę odsunąć od władzy nawet kosztem ofiar czy revolty, mogę wziąść kałasznikowa i ruszyć na Belweder wiec o tym.
                                    • ditta12 Re: Bład w sztuce 21.05.15, 11:49
                                      Odsuń wszystkich od władzy,niechaj będzie anarchia jak w "Mieście białych kart"nikt nie zagłosował,władze musiały opuścić miasto czy też kraj a wszystko działo się po swojemu,śmieci były wywozone itd.
                                      • ditta12 Re: Bład w sztuce 24.05.15, 21:17
                                        No i kto wygrał?
                                        • ditta12 Re: Bład w sztuce 24.05.15, 21:19
                                          Uwierz czy Rangarv?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka