szpila555 04.12.10, 22:02 Przypominam, że od północy z piątku na sobotę do 22:00 w niedzielę na Forum obowiązuje cisza wyborcza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sebcioo To powienies usunac ankiete ;) 04.12.10, 22:26 albo przynjamniej zablokowac. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Re: To powienies usunac ankiete ;) 05.12.10, 15:25 Ankieta działa i wskazuje Jedynego Słusznego Kandydata. Ot taki łże-Moder nam się trafił. Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Cisza wyborcza 05.12.10, 13:33 Cisza wyborcza , ale i w innych motywach nikomu sie nie chce gęby otworzyć . Marazm . Gęby pozamarzały , a ja jako stary rencista muszę forumn rozruchiwać ! Białystok dzisiaj zaliczyłem , zmarzłem jak osiem i pół pioruna ( w B-stoku, nie w samochodzie ) i jeszcze mi się chce coś pisać przy ciepłym kalafiorku . Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Apropos 19-ki 05.12.10, 13:36 Raz tylko po drodze widziałem durnia z siemiatycką rejestracją . Pozatem dość spokojnie sie jechało . Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul chyba się z własnym ch.jem na głowy pomieniałeś 05.12.10, 15:18 Podwieszasz link, który jet hasłem wyborczym jednego z kandydatów i jednocześnie zgłaszasz taki łże-apel. Wstydziłbyś się, Szpila. I tak wygra kandydat czerwono-radiomaryjny. Odpowiedz Link Zgłoś
sebcioo Re: ??? 05.12.10, 20:29 Z tego co widzialem to nic strasznego. Widocznie ktos przewrazliwiony. Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Głosujcie na 05.12.10, 20:44 tychmiast, mamy najniższą frekwencję w Regionie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Re: ??? 05.12.10, 22:04 odziej napisał: > coś ty tam nawypisywał pawlo? No np. zwróciłem Szpili uwagę, że jego ankieta działa w najlepsze mimo ciszy wyborczej. Szpila zawiesił ankietę, a przy okazji wyciął mój wpis. Pie.dolę, bojkotuję ten syf. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: ??? 05.12.10, 22:11 pawlozsiul napisał: > No np. zwróciłem Szpili uwagę, że jego ankieta działa w najlepsze mimo ciszy wy > borczej. Szpila zawiesił ankietę, a przy okazji wyciął mój wpis. Pie.dolę, bojk > otuję ten syf. To sprawdźmy co pawlozsiul napisał w czasie "ciszy wybiórczej" . Odblokowuję jego dwa wpisy na pewien czas. Pełna kultura Pana doktora. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul dzięki Szpila! 05.12.10, 22:13 Nic wiekopomnego tam nie napisałem, ale i nic kwalifikującego się na kasowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: ??? 05.12.10, 22:16 ja pier.olę jeszcze w Bielsku Bośzków nam brakuję, zapuszczajcie brody, aby było co pluć ! Odpowiedz Link Zgłoś
odzieje Re: ??? 06.12.10, 17:43 szpila555 napisał: > pawlozsiul napisał: > > No np. zwróciłem Szpili uwagę, że jego ankieta działa w najlepsze mimo ci > szy wy > > borczej. Szpila zawiesił ankietę, a przy okazji wyciął mój wpis. Pie.dolę > , bojk > > otuję ten syf. > W nowym rozdaniu stołków Szpila zostanie Wielkim Cenzorem > To sprawdźmy co pawlozsiul napisał w czasie "ciszy wybiórczej" . Odblokowuję je > go dwa wpisy na pewien czas. Pełna kultura Pana doktora. > > Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: chyba się z własnym ch.jem na głowy pomieniał 07.12.10, 12:33 pawlozsiul napisał: > Podwieszasz link, który jet hasłem wyborczym jednego z kandydatów i jednocześni > e zgłaszasz taki łże-apel. Wstydziłbyś się, Szpila. I tak wygra kandydat czerwo > no-radiomaryjny. Oskarż jeszcze Wojewódzkiego Komisarza Wyborczego o to samo, bo na kartach do głosowania również podobne "hasło wyborcze" widniało u samej góry karty: "Wybory Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Ankieta ... 06.12.10, 06:34 Taka ankieta ... Osobiście chyba ze 20 razy zagłosowałem , raz za razem i "urna" przyjmowała . Odpowiedz Link Zgłoś