Dodaj do ulubionych

LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.06

19.07.06, 07:00
імпреза: XXIV ЛЕМКІВСЬКА
ВАТРА
термін: 21.07.2006
Obserwuj wątek
    • kazia1988 Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 14:51
      a bielski Ranok nie jedzie?
    • kazia1988 Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 14:52
      a tak swoja droga, ciekawe czemu zbiega sie akurat z bialoruskim festiwalem
      Basovischa?
      • obalix Pewnie dlatego, że ponieważ... 19.07.06, 15:00
    • romanpidlaszuk PROHRAMA WATRY 19.07.06, 15:51
      www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news99
    • romanpidlaszuk LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.06 19.07.06, 16:12
      Dumaju szczo koznyj chto maje czas i mozlywist powynen chocz raz "WATRU"
      pobaczyty.
      • romanpidlaszuk LITURHIA PO UKRAINSKI NA WATRI 19.07.06, 16:40
        "NIEDZIELA - 23 lipca 2006 r.

        Nabożeństwa niedzielne o 10.00"

        www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news99

        To je taja (spilna prawoslawna i hrekokatolycka)liturhia po ukrainski pro jaku
        howoryw tut:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=44185636&a=44197500

        a jakoji nam Ukrainciam na Pidlaszi PAKP szkoduje.
    • mnie-tu-juz-ni-ma Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 18:34
      ,, Zdyni,, ,z dyni to można komuś pociągnąć.
      • pidlasze Mnie-bla-bla-bla? 20.07.06, 00:09
        mnie-tu-juz-ni-ma napisał:
        > ,, Zdyni,, ,z dyni to można komuś pociągnąć.
        O_O-O_O

        Zdynia, to takie miasto pod slowacka granica (Uwaga - w Polsce!)
        mapa.szukacz.pl/?x=664215.3&y=182730.97&zoom=3
        Jesli nie ma sie nic inteligentnego do powiedzenia, tym bardziej w temacie
        ktory Ciebie nie dotyczy (czytaj: nie jestes zainteresowany), to po prostu,
        kulturalna osoba nie zabiera glosu...
        P.S.
        brzmi to tak debilnie jak polski kawal o ruskich:"grizzli? - nie, strielali!!!"
        gupio, bo w jez. rosyjskim nie ma takiego slowa jak gryzli - jest kusat'!!!
        :( ! i tylko Polacy moga sie z smiac z takiego nawiedzenia...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka