romanpidlaszuk 19.07.06, 07:00 імпреза: XXIV ЛЕМКІВСЬКА ВАТРА термін: 21.07.2006 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kazia1988 Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 14:51 a bielski Ranok nie jedzie? Odpowiedz Link Zgłoś
kazia1988 Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 14:52 a tak swoja droga, ciekawe czemu zbiega sie akurat z bialoruskim festiwalem Basovischa? Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk PROHRAMA WATRY 19.07.06, 15:51 www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news99 Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.06 19.07.06, 16:12 Dumaju szczo koznyj chto maje czas i mozlywist powynen chocz raz "WATRU" pobaczyty. Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk LITURHIA PO UKRAINSKI NA WATRI 19.07.06, 16:40 "NIEDZIELA - 23 lipca 2006 r. Nabożeństwa niedzielne o 10.00" www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news99 To je taja (spilna prawoslawna i hrekokatolycka)liturhia po ukrainski pro jaku howoryw tut: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=44185636&a=44197500 a jakoji nam Ukrainciam na Pidlaszi PAKP szkoduje. Odpowiedz Link Zgłoś
mnie-tu-juz-ni-ma Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 18:34 ,, Zdyni,, ,z dyni to można komuś pociągnąć. Odpowiedz Link Zgłoś
pidlasze Mnie-bla-bla-bla? 20.07.06, 00:09 mnie-tu-juz-ni-ma napisał: > ,, Zdyni,, ,z dyni to można komuś pociągnąć. O_O-O_O Zdynia, to takie miasto pod slowacka granica (Uwaga - w Polsce!) mapa.szukacz.pl/?x=664215.3&y=182730.97&zoom=3 Jesli nie ma sie nic inteligentnego do powiedzenia, tym bardziej w temacie ktory Ciebie nie dotyczy (czytaj: nie jestes zainteresowany), to po prostu, kulturalna osoba nie zabiera glosu... P.S. brzmi to tak debilnie jak polski kawal o ruskich:"grizzli? - nie, strielali!!!" gupio, bo w jez. rosyjskim nie ma takiego slowa jak gryzli - jest kusat'!!! :( ! i tylko Polacy moga sie z smiac z takiego nawiedzenia... Odpowiedz Link Zgłoś